Spore

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

rotator
#465
Szerintem igen. Nem tudom, mennyi szöveg lesz benne egyébként.

Carlos
#464
Lehet, hogy az EA kiadja majd magyar nyelven is, mint ahogy a Sims-eket.

Þór vígi þessi rúnar

Fantos
#463
Mi akkor most a game is magyar lessz?!

zola2000
#462
Remélem a spore ds változatában is lesz magyar változat xD

A

Malakai
#461
Van electronicarts.hu... 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

rotator
#460
Ez durva, ott vagyunk a legnagyobbak között! 😊

Carlos
#459
Engem meg az, ahogy létrehozta azt a cuki kis lényt a videóban.
Bazzeg. Hogy fogjuk ezt mi kibirni megjelenésig...

Þór vígi þessi rúnar

Fantos
#458
OMG! ezt nem hiszem már el gondoltak ránk magyarokra ez most meghatot<#gonosz1>

kopaszrobert
#457

GW: Axino Hun;

kopaszrobert
#456
www.spore.com
Már magyarul is!

GW: Axino Hun;

Carlos
#455
Azért mindennek van határa.
Aztán úgy jár, mint a STALKER. Jójó, de nem nagy szám.
Vagy mint a Duke Nukem Forever... <#idiota>

Þór vígi þessi rúnar

Hmuda
#454
Nem meglepõ (nem egy Wright cucc éveket késik) de mindenképpen dícséretes, hogy nem adják ki félkészen. Nyújtsák amíg csak jónak látják.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

rotator
#453
Na ez alapján még az is lehet, hogy együtt jön a Sims 3-mal 2009-ben (bár szerintem az is csúszni fog).

Carlos
#452
Nemááá...
Akkor jövõ év tavaszáig várunk...

Þór vígi þessi rúnar

Malakai
#451

No more Spore in '07
Will Wright's ambitious evolution/civilization/creature creation title is now being targeted for Spring 2008.


Though console owners will have a cornucopia of titles to choose from this fall, PC gamers were looking forward to one in particular. Spore, the hugely ambitious new project from Sims creator Will Wright, was slated to be out later this year, and was presumed by many to be one of Electronic Arts' tentpole holiday releases.

Well, presume no longer. Today during a post-earnings report conference call with analysts, newly re-installed EA CEO John Riccitiello shattered many-a-gamer's dreams by announcing that Spore is no longer on the publisher's 2008 fiscal year calendar, which ends on March 31, 2008.

"Spore is a title we have enormous confidence in," Riccitiello told analysts. "I've had the chance to review the title three times in my short return to the EA and it looks fantastic. I will also tell you that its release will be right up the bubble in Q4 , if not sometime in early fiscal '09 so we don't feel comfortable in forecasting it." No specific mention was made of the DS version of the game.

As is often the case with high-profile titles, quality control concerns were behind the delay. "We're focusing on quality to make sure we build a franchise that feels more like The Sims, a franchise that we hope...to see around for some time in the future." Riccitiello promised, hinting the publisher has big plans for the property.


.Gamespot News

(\__/) ( X.x) ( } . { )

ZsZso
#450
Hát igen ... egy-másfél éve is voltak ilyen videók a játékról, mint most. Ha Wright bácsi az év második felét mondta (márpedig így volt ... a Colbert showban tette mindezt), akkor örülhetünk, ha december 31.én kijön a játék 😊

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

saxicola
#449
Az eddigi videók lényegében semmit nem mutattak a játékról sztem. A reklámkampány sem valami erõs. Szerintem még jó darabig várni kell a játékra.

www.gportal.hu/bioshock

Fantos
#448
az edigi videók talán semmik?

rotator
#447
Jézus, ezek szerint még sehol nincsenek a fejlesztéssel, ha még most vesznek fel ilyen kvalitású embereket. <#rinya>

kopaszrobert
#446
Soren Johnson-nal bõvült a Spore Fejlesztõcsapata. Róla csak annyit kell tudni hogy a nevéhez fûzödik a Civ III és a Civ IV.

GW: Axino Hun;

Fantos
#445
semmiiiiiiiiiii

kopaszrobert
#444
nah még mindig semmi info?

GW: Axino Hun;

Fantos
#443
mielött ki se jön már mindenki fejbõl tudja hogy kell végigtolni

#442
És még ki se jött a játék, mik lesznek itt majd akkor! <#hehe>

Hmuda
#441
Részletkérdés, a végeredmény ugyanaz. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Gerbill
#440
Már annyira várom. Miért kell még ilyenekkel is felizgatni😄

A jó kislány már nyolckor ágyban van... hogy tízre hazaérjen.

Malakai
#439
Mondjuk ott nem a csillag született, hanem a körülötte lévõ bolygórendszer, nyem? 😛
Persze ez csak kötekedés. 😄

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Hmuda
#438
Akkor a gyengébbek kedvéért (bár a videóban ott vannak):

- Kétlábú/négykezû/egyszemû/buzogányfarkú lény építése: Remélem ez nem kíván túl sok magyarázatot.
- A Galaxy osztályú Enterprise mint az UFO: A Star Trek nevû sci-fi sorozat egyik hajóját modelezték le az editorokban, jelezve, hogy mire képes.
- Terraformáló cuccok: Bolygóátalakító szerkentyûk akcióban. Páratartalomnövelés/csökkentés, stb.
- Monolith: 2001: Space Odyssey utalás. Evolúció automatikus felgyorsítása.
- "Kapcsolatfelvétel": fajunk felveszi a kapcsolatot egy másik fajjal.
- A kártyajáték: Minden dolog a játékban elõkereshetõ lesz kis kártyák formájában, mint valami Sporepedia.
- Születõ csillag gázfelhõje: Egy idõ után kész naprendszer lesz a helyén.
- Bináris rendszerek: Két csillag egy naprendszerben.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Kmarha
#437
ez olyan mint a legó.. szerintem 4 év 😄DD nehogy a szájába vegye a CD-t DVD-t 😄

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Malakai
#436
Mi lesz az alsó korhatára a játéknak? <#idiota>

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Fantos
#435
de ilyen bináris meg filzologiai meg ilyeneket írt le és lövésem sincs hogí mivan

kas123
#434
<#banplz><#taps>

a videó nagyon teccik, de a csávó próbálta volna inkább mozdulatlanul tartani a kamerát <#boxer>

Hmuda
#433
Oda van írva a link alá. <#idiota>

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Fantos
#432
mostz magyarul is hogy mi van a videóban

Hmuda
#431
VIDEO

- Kétlábú/négykezû/egyszemû/buzogányfarkú lény építése.
- A Galaxy osztályú Enterprise mint az UFO.
- Terraformáló cuccok.
- Monolith. x)
- "Kapcsolatfelvétel".
- A kártyajáték.
- Születõ csillag gázfelhõje.
- Bináris rendszerek.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

rotator
#430
😊

Fantos
#429
nem is tudod hogy ezzel most milyen boldogá tettél ^_^

rotator
#428
Szerintem egész jó lett, tetszik a Spore logó! 😊

Fantos
#427
nem kéne aláírni hogy ki csinálta?

rotator
#426
Egy bolygó, a civilizációs fázist reprezentálandó.

Fantos
#425
enyire látszik? uff és köszi

Malakai
#424
Az R hátulján egy bolygó van szvsz. 😊

De azthiszem, akkor én nem strapálom magamat vele, ha ez bekerült. 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Kmarha
#423
gondolom egy bolygó

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Kmarha
#422
hát a mostani azért jobb 😄 egy jó tanács: látom kis kockákat, téglalapokat raktár rá a képre. Nos ha photoshopba csináltad érdemes összemosni a rétegeket, majd van egy tool ami elkeni a területet. Ezzel érdemes végigmenni a szélein, hogy ne látszodjon ennyire élesen a bevágás, hanem beleolvadjon a háttérbe. Van jobb módszer is rá, de ez a legegyszerübb! 😉

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Fantos
#421
egyébként a jelenlegiben az R betü hátulján mi látható?

Fantos
#420
áhhh hiába strapáltam magam azé beteszem:
KÉP

#419
OFF:
A Sims 2 bsnnere már idejétmúlt,kell egy új.Az OFB-t rég adták már ki.
ON:

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!

rotator
#418
Köszi! 😊
Sims 2-nek már van bannere, szerintem elég jó. 😊

#417
Csinljmá egyet a sims2-es topiknak is.😊

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!

#416
Király a banner.😊

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!