Spore

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Malakai
#615
Pletyka volt vmelyik spore fórumban, december végén.
De ha te mondod, akkor biztos nem olvastam...
Márciusban meg majd úgyis eldõl. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Carlos
#614
Ilyet biztos nem olvashattál.
<#ravasz1>

Þór vígi þessi rúnar

Malakai
#613
Õõ, vhol mintha nyarat olvastam volna...

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Kmarha
#612
szivembõl szóltál! 😄

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

ZsZso
#611
Ha márciusban télleg jönne a gamma, akkor februárban muszáj kidobniuk a karikészítõt. Ohh, bárcsak azzal pepecselhetnénk már 😊.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

rotator
#610
lassan

rotator
#609
Hát már szerintem is lasan be kellett volna izzítani a marketinggépezetet... 😞

ZsZso
#608
Királyság ... nincs konkrét idõpont a megjelenésre. ;(
Remélem márciusról már nem fogják tovább tologatni, de így egyre csökken ennek az esélye.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

kopaszrobert
#607
http://www.xspore.com/
most van itt egy újabb interjú + 6kép

GW: Axino Hun;

Agamemnon69
#606
Valami nyúz?

SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild

ZsZso
#605
Na akkor én valamit nagyon félreértettem. Köszönöm szépen a felvilágosítást Hmuda! (és elnézést a félretájékoztatásért)

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

kopaszrobert
#604
De a jószándék megvan 😛

GW: Axino Hun;

#603
nemhiszem hogy ezt még tudod fokozni 😄

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

kopaszrobert
#602
nah, hagyjuk, nem akarom hogy még több ember hülyének nézzen 😄
és ne is offoljunk.

GW: Axino Hun;

Malakai
#601
Jó, hát lehetne az is, hogy egy jövõbelátó szerkezet a játék és a játékosok közt kisorsolja a jövõ heti lottószámokat, de nem az. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

kopaszrobert
#600
jah az azelõttiben nem 😄 de ott meg a volna szócska 😛

GW: Axino Hun;

kopaszrobert
#599
értem hogy csak az lesz hogy megosztani, de ti nem értitek azt hogy azt mondtam hogy LEHETNE 😛
meg az azelõtti hsz-ben is ott van hogy lehetne, csak egy kis nyelvtan. -na,-ne -ná né XD

GW: Axino Hun;

Malakai
#598
Semmi gond nincs, csak azt nem érti meg, hogy attól mert a progi online le tud húzni pár kilobyteos fileokat és azokat használja akkor, amikor a játékban egy új lénnyel találkozol az baromi távol áll egy multiplayerre lehetséges játék dizájntól és azt engedõ motortól.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#597
dm, jéééézus, látom nagyon nem vágod mirõl fog ez a játék szólni 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

kopaszrobert
#596
Értem én, de én úgy gondoltam , hogy lehetne egy játékban IS mint pl egy deathmach.

GW: Axino Hun;

Hmuda
#595
A multi maximum külön játékként jöhet szóba mint a Sims-online esetében.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

rotator
#594
Nem érted, nem egy közös, központi univerzum van, hanem mindenkinek saját magának generál egyet játék közben (az egész stuff procedurális) és ha van netkapcsolatod, akkor nem saját maga által szült lényekkel népesíti be, hanem valódi emberek által gyártottakkal, amiket a háttérben lehúzogat.

kopaszrobert
#593
ha nem lesz benne, akkor valamiféle patch vagy kietgészítõ biztos lesz amiben Multi is lesz, mert azért jó volna egymást leigázni<#vigyor1>
Meg mostanság én is sok játékkal csak a multi miatt játszok.

GW: Axino Hun;

Hmuda
#592
MMO-hoz annyi köze van mint Mohamed Alinak egy Barbie-babához.

NINCS MULTIPLAYER (a hétköznapi értelemben véve) ! Van egy központi szerver ahová felkerülnek a legyártott cuccok és amiket mások leszedhetnek (vagy leggyakrabban a játékuk saját magának szedi le), ha épp olyan helyre mennek a saját kis játékukban amit még nem fedeztek fel és azután azt csinálnak vele amit épp akarnak.

A content-megosztáson kívül abszolúte semmiféle interakció nincs a játékosok között, mindenki elszöszöl a saját kis galaxisában. Olyan mint a Sims. Ott se tudnak egymással kapcsolatba lépni a játékosok, csak a letölthetõ tartalmak jelzik in-game, hogy rajtuk kívül is vannak más játékosok (a Sims-online-t most hagyjuk, az elvileg egy bukott projekt).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

ZsZso
#591
bolygólyát -> bolygóját (szorry 😊, ezt nem direkt írtam el, s nagyon szúrja a szemem 😊)

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

ZsZso
#590
Na pontosan ez az a rész, amit nem értek. A következõ infókat nyaltam be pár cikk olvasása után:
- valami hibrid MMO lesz a játékban ... nem CSAK online játszható, de mégis olyan mint egy MMO
- mások bolygóira ellátogathatsz, vagy használhatod a mások által megalkotott épületeket, tárgyakat, jármûveket, stb.
- más játékosok bolygóit nem gyalulhatod le akárhogy ... tehát olyan tuti nem lesz, hogy egy fél éven át pátyolgatott néped egyik nap még virágkorát éli, másnap mikor belövöd a játékot már csak por és hamu borítja az egy nappal korábban még móka és kacagás uralta bolygód

Szóval az utsó két pont megértette velem mért lesz ez egy olyan MMO, ami nem is MMO 😊. De hogy a gyakorlatban hogy lesz azt nem tudom. (a másik bolygólyát ugye látni fogod, de csak akkor léphetsz vele kapcsolatba, ha egyszerre vagytok fent? Vagy körökre osztott lesz akkor?! Szóval erre nagyon kíváncsi lennék)

Aki tud vmi konrkétabbat, pls ne tartsa magában.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

#589
sehol nem olvastam, azért kérdeztem mert ránézésre olyasmi mint az online játszahtók...

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

Kmarha
#588
hol olvastál ilyent? single-t terveznek, és az eredeti játékot megvásároltaknak, lehetõséget az online letöltésekhez, saját világ megosztására stb-re

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

#587
ez nemtom hogy sikerült sorry 😊

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

#586
csak online játszható lesz?
mert ha nem akkor várom nagyon! nem baj, ha késik, csak csinálják meg faszára!

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

#585
csak online játszható lesz?

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

kopaszrobert
#584
Még mindig március? már elég közel van...

GW: Axino Hun;

Fantos
#583
mit hazudsz?

Fantos
#582
OHMÁJDÁDNESZ!!!!!!!!!!

Twetr0x
#581
Nincs télapó 😊

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

kopaszrobert
#580
Off:
látom te vagy a perfectworld-os magyar oldalnak az adminja 😄

On:
amúgy jöhete valami világotmegrengetõ info...

GW: Axino Hun;

kopaszrobert
#579
az http://www.xspore.com/ -on
October 13, 2007-re rakták fel.És onnan találtam ezt a videót.
a Youtuben meg added 4 days <#vigyor4>
a joined date-et hol nézed?

GW: Axino Hun;

ZsZso
#578
A hülye vagyok ... hülye YouTube ... mindig azt hiszem a joined date, hogy az a feltétel ideje. Én kérek elnézést 😊.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

ZsZso
#577
Nem csoda ... 11 hónapja tették fel 😄

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Hmuda
#576
Kösz a linket (bár ebben semmi új nem volt :-) ).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

kopaszrobert
#575
Egy újabb videóamibõl kapunk egypár újabb infót a játékról.

GW: Axino Hun;

rotator
#574
Áááááá, én a Silicoidokat akarooom!

Kmarha
#573
gyurma feeling nyami 😊

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Twetr0x
#572
Teljes mértékben, persze sémák alapján, de minden testrész tudsz még formálni miután felraktad. 😊

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

Kmarha
#571
olyan egy játékban sincs, hogy teljes mértékben! 😊

De megláttjuk, aki nagyon ügyes (igazi modellezõ zseni 😄) biztos létre tud hozni humanoidokat. 😊 Mondjuk én a régi kedvenc Master of Orion játékbeli lényeket akarom majd megalkotni (Psilon, Klackon..) 😊

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Twetr0x
#570
Egész biztos lehet valami emberszabásút alkotni. Elvégre teljes mértékben te döntöd el, hogy hogy nézzen ki a lényed.

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

rotator
#569
Nem tudom, embert lehet-e majd csinálni, vagy maradunk a plüssállatfiguráknál. 😊

#568
ehh rózsaszín ég alatt nevelgetsz hellokittyket míg én a bínószerû százlábúimmal rombolom az univerzumot, (jah az kimaradt h. 6 szmû és 2 feje is lesz) :-)

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

Fantos
#567
ja, pink powaa 😛

Agamemnon
#566
Gondolom lesz olyan is 😊