Spore
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
GW: Axino Hun;
GW: Axino Hun;
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Legfrissebb híreink: az ég kék! :-)Különbözõ források egybehangzóan állítják, hogy a Spore karakter szerkesztõje még a játék teljes verziójának megjelenése elõtt felkerül a világhálóra.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Ezt erõsítette meg ma Will Wright is, aki a meglepõ lépés fontosságát azzal magyarázta, hogy szerinte a játékosoknak szükségük van arra, hogy a tervezõ segítségével még a megjelenés elõtt belekóstoljanak az evolúciós játék sokszínûségébe. A Sims megálmodója szerint nem elképzelhetetlen, hogy a Spore konzolokra is megjelenik, de az elsõdleges platform továbbra is a PC.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
"Amíg mi be nem jelentjük, addig minden amit mások mondanak, az hülyeség."
Tekintve, hogy minden nem-hivatalos dátum csak szimpla találgatás (igen, még az üzletláncok kitalációi is), ezért nem nevezném konkrét dátumnak.
Csak a miheztartás végett, mielõtt nagyon beleélné magát valaki. :-)
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Majd ha hivatalosan is bejelentik a dátumot akkor van értelme a dolognak, de már millió-egy hasonló találgatás volt és az amazon.com is csak hasraütésszerûen kitalált valamit, amivel kitöltik a dátum helyét amíg pontos infót nem kapnak.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Hamarosan egy teljes mértékben különcködõ játékot kapunk kézhez, hiszen a Spore egyáltalán nem sorolható be a tucatjátékok kategóriájába. De mikor is lesz ez a "hamarosan"?
Will Wright legújabb remekmûve egyáltalán nem hoz majd szégyent elõdjeire - The Sims, SimCity vagy SimFarm -, hiszen ismét egy erõsen szélsõséges játékot kapunk hamarosan a kezeink közé. A stuff amolyan Populous - Civilization vegyület, melyben óvatosan elhelyeztek némi The Sims szerû nevelési/kezelési rendszert is. Elõször az apró kis lényünk táplálása a cél, hogy aztán bizonyos (több forrás szerint is meglehetõsen rövid) idõn belûl eljusson a szaporodás fázisához. Ezek után az élet utat tör magának, így egy egész civilizációt hozhatunk létre, melyben kényünk-kedvünk szerint alakíthatjuk a fajok alakjait, a városok épületeit és még rengeteg egyéb dolgot. A világûr felfedezése ekkor indul el, s egy hatalmas online csatározásba torkolik. Piszkosul jól hangzik...
Na de addig is álmodozás helyett térjünk rá a lényegre, hiszen ha a szimatunk - méginkább az Amazon.com orra - nem csal, akkor a Spore címû csoda 2008. március 3-án fog megjelenni az összes elõre bejelentett platformra - szóval PC-re és DS-re. Az oldalon egyébként 50 dolláros áron árulják a programot. Sajnos a kiadó/fejlesztõ vállalat egyáltalán nem támasztotta még alá ezt az információt, így egyelõre kezeljük óvatosan a dolgot.
Q8300 2.5 Ghz, 4GB RAM, HD 5770 1 GB
JS88: single lesz, csak mint a Moviesban a feltöltött filmeket, vagy a Simsben a csinált családot (és még sorolhatnám), úgy a Spore-ban mások álltal generált és feltöltött világokat is lehúzhatod, már ha eredeti játékod lesz, nem netrõl lopott.
Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.
Az emberek honnan veszik az ilyen marhaságokat? 😊
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Q8300 2.5 Ghz, 4GB RAM, HD 5770 1 GB
GW: Axino Hun;
GW: Axino Hun;
Creating Spherical Worlds(tekerjetek a feléhez,ha csak sporet akartok látni)
Crafting Spherical WorldsPlayer Driven textures😞itt még a fele elõtt)
Player deformable objects
GW: Axino Hun;
\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
A várossal kapcsolatban. Van egy 35 perces videó abban benne van a városi rész. Külön bemutatja, hogy te magad akármilyen formájúra és színûre alakíthatod az épületeket. Ellen példaként megmutat egy a gép által kreált várost is. Ha meg lesz a video belinkelem. Egyébként erre is kíváncsi lennék, hogy lesz e az épületeknek valami tényleges funkciója is vagy igazából csak dísznek lesznek.
Carlos:Hogy ki az az maradjon az én titkom😊
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent
És rátapintottál a lényegre: nem tudod, hogy mit fejlesztenek még egy évig. Azért szerintem Will csapata tud egyet s mást arról, hogy mior van kész a játék. Nyilván azért nincs változás a bemutató videó információtartalmában, mert a nem mutatott részeket valószínûleg még javában toldozni-foltozni kell.
SZERK: remek ellenpélda Molyneux mester. Imád beszélni a terveirõl, de mikor azok technikai problémákba ütköznek és nem valósulnak meg, mindenki nekiesik, hogy hogy volt pofája olyasmiket igérni amiket nem tartott be (sajnálom is érte szegényt, pedig hatalmas géniusz, de kezd benõni a feje lágya). Az eddigiek alapján Will csapata már eleve csak a kész dolgokkal áll elõ (kivéve a viziéletet, de hát az is csak egy "ilyet tervezünk" prezentációban volt amit az ipar képviselõinek adott elõ).
SZERK2: persze ne szívd mellre, ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy ne követelj dolgokat a készítõkön oylasmi alapján amire nincs rálátásod (magyarán a fejlesztés jelenlegi állása).
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Egyébként meg nem fikázni akartam a fejlesztõket és még csak nem is nyavajogtam miatta hogy miért nem jött ki. Elismerem, hogy sok dolog van amin csiszolni kell, de egyszerüen nem tudom mit fejlesztenek még plussz egy évig.
Amúgy meg majd rákérdezek haveromtól, hogy van e valami újdonság a lipcsei kiállításon a játékkal kapcsolatban õ kint van egy fejlesztõ céggel😊
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Szerinted majd a félkész/bugos/kidolgozatlan/stb részeket fogják mutogatni, vagy azokat amik már mûködnek olyan jól, hogy a nagyközönség elé tárják? Példának okáért a városi/civilizációs részekbõl eddig érdemleges gameplay videót nem láttunk, csak interjúkat és minimális bejátszásokat, hogy ilyennek kellene lennie. De mivel nem nagyon akarják mutogatni, ezért nyilván még nincs olyan stádiumban, hogy elõ merjenek állni vele.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”
A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n