Spore

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mama2
#865
Szerintem is Depis😄.

Somlói Galuska Fan Club™. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

ZsZso
#864
Hát ezen vitatkozhatnánk egy jóízût 😊. Legyen igazad. A lényeg, hogy aranyos 😊.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Pluskast
#863
Akkor meg depis-------> szomorú

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

mama2
#862
A teremtményeimnek lehet tolla, bundája vagy tûskéi?

Igen lehetnek. Nézd meg a galllériát ott találsz ilyen teremtményekrõl képeket.

Nekem erre futotta😊.

Somlói Galuska Fan Club™. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Fantos
#861
ja meg:a szárnyak faszán néznek ki!<#ijedt>

Fantos
#860
há éehet lebegni kis ideig a levegõben<#wow1>

Rage47
#859
köszi<#eljen>
Zomil
#858
mondjuk jó lenne, ha lenne vmi értelme a szárnyak használatának 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

ZsZso
#857
itt a pontos válasz, de most tényleg nincs idõm lefordítani:


Is Spore multiplayer? An MMORPG?
The short answer: No. Will Wright describes Spore's on-line feature as Asyncronous Sharing. Spore is unique in that while it has multiplayer elements involved there will be no direct live contact with other players. Players' created content gets saved to a master server and will be downloaded by the client-software of other players. In this way, a player will interact with the content created by another player in a non-intrusive manner.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

ZsZso
#856
Gyors fordítottam egy kis FAQt:

Lehet repülõ lényem?
Igen, ha adsz neki szárnyakat. Egy kis ideig tudsz majd lebegni a levegõben, de semmit nem tud majd a levegõben csinálni a lényed.

Lehet vízben élõ lényem??
A pool fázisban 2D grafikával igen. De ahhoz, hogy igazi lénnyé váljon teremtményed, ki kell másznia a szárazföldre.

Az ûrben egész flottákat tudok majd irányítni?
Nem. Az ûr fázis nem stratégiai játék, hanem egy "homokozó". Egy UFOt irányítassz ami szó szerint AKÁRMIRE képes. Teljes civilázációkat írthatsz ki vagy hozhatsz létre. Új fajokkal népesíthetsz be bolygókat, stb. Ha nem tetszik egy planéta, még fel is robbanthatod!




... hirtelen ennyire futotta az idõmbõl. Nyugodtan folytathatjátok 😊. Én is fogom, amint lesz idõm/kedvem.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

mama2
#855
Lol. Nem is online játék te.Csak meglehet osztani az általad készített lényeket a töbiekkel az interneten. Vagyis én úgytudom.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

ZsZso
#854
Nem.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Rage47
#853
havidíjas lesz a játék?
ZsZso
#852
"Bár amit leirtál az nem fedi jelen esetben a teljes igazságot."
Ha az irományom elsõ felére gondoltál, akkor pesszimista vagy, ha a másodikra, akkor pedig optimista 😊.

Én egy kicsit se hasonlítok a Galaxis Útikalauzra. Amit írok nem mindig felel meg a valóságnak 😉.

- na most tehetek be még egy jó lényt, hogy ne csak OFFoljak :I


Fantos: szerintem nem szomorú, csak tele van a töke a világgal 😊

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Fantos
#851
szomorú szemei vannak és ez nem tetszik benne

Carlos
#850
Aranyos...
Bár amit leirtál az nem fedi jelen esetben a teljes igazságot.

Þór vígi þessi rúnar

ZsZso
#849
Kérem ne feledjük, hogy attól, hogy valaki fiatal, nem feltétlen hülye is. És fordítva is igaz ... ha valaki hülye, nem azért hülye mert fiatal.

és hogy ne csak OFFoljak, íme egy kedvenc:

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Fantos
#848
az a növény az beteg

Carlos
#847
Érik a kickban! Márha tudod miaz!

Þór vígi þessi rúnar

Pluskast
#846
Nem. Csak gyerek...

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

mama2
#845
Itt még meteor is csapódhat be? Aztaaaa😮

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Hmuda
#844
Szerintem direkt csinálja...

Ha ennyi magyarázás után se képes arra, hogy egy minimális önállóságot mutasson az információszerzésre akkor én ugyan többet nem koptatom a körmeimet.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Malakai
#843
Még mindig nem olvasol el semmit, amit írnak mások a topicban, meg gondolom a videókban a szövegre se figyelsz...

(\__/) ( X.x) ( } . { )

mama2
#842
Ezt nemértem:"A játékosok által ezen a nyáron létrehozott nagyszerû alkotások segítenek majd benépesíteni a játék világát, amikor a SPORE szeptemberben megjelenik, így bizonyos értelemben a SPORE Lénylabor jelenti a SPORE születését.”
Ezekszerint, amit majd a játékosok világszerte, lényeket csinálnak a lénylaborral, azok a teremtmények lesznek benne a teljes játékban?
De azt hogy? Vagy ez nem is single játék lesz? Vagy én megcsinálom a játékban a szörnyem, a gépnek automatiukusan leszenek elõre megcsinált lényei?

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

mama2
#841
Ja...sry... de akkor is.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Carlos
#840
Kár, hogy nem arra a kommentedre válaszoltál, amire én az enyémet irtam...

Þór vígi þessi rúnar

mama2
#839
Ajde zsirkirály felül a harmadik😊. Amúgy láttam egy elõzetest, ahol az ürhajó, lepakolja a holdra a kolóniát, a földet meg felrobbantja😮.
OEzekeszerint átlehet majd költözni más bolygókra? Sirály😊.
Carlos: Nem csak én várom a magam 13 évemmel úgy gondolom. Miért kell állandóan a koromat felhozni?

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Hmuda
#838
Az utóbbi pár napban felkerült, említésre méltó lények:

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Carlos
#837
14 év alatt nemcsoda...

Þór vígi þessi rúnar

mama2
#836
Igen-igen, még 5 nap, úgy várom már jajj😊.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Fantos
#835
még öt nap!

mama2
#834
Ja-ja, bassza a fülemxD...

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Ams
#833
kis off.
ennek a csajnak a hangja nem kicsit sexy 😊

&#51648;&#44552;&#51008; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50526;&#51004;&#47196;&#46020; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50689;&#50896;&#55176; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; SONE

Carlos
#832
Invictus, Mithis, Stormregion.

Þór vígi þessi rúnar

#831
én nem modntam hogy nem lehet 3hétig elszüttyögni..., sõt...

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#830
tény, de összeségében mégis csak korlátolt, szóval szeritnem badarság egy artist munkájához hasonlitani, ennek a toolnak is, meg egy artistnak is teljesen más a feladata, ez kb olyan mintha az ember azt mondaná hogy ez a tengeralattjáro sokkal jobb mint az a vadászrepülõ, a kettõnek köze nincs egymáshoz azon kivül hogy mindkettõ hadieszköz 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Fantos
#829
azt lehet tudni hol dolgozol?

Carlos
#828
Az attól függ. Ahol eddig dolgoztam ott egy ember elbírta a cuccot. És kihagytam a 2D-st, aki a textúrákat csinálja... 😊

Þór vígi þessi rúnar

Fantos
#827
a hang külön sem egy ember munkája de lehet baromságot mondok

Carlos
#826
Ehhh...játékfejlesztésben dolgozom. Hidd el, el lehet egy ilyenen szüttyögni 3 hétig. Plusz az anim amit be kell kötni...
Amit itt csinált az kábé 3 ember melója:
3D modell
Animáció
Hang

Þór vígi þessi rúnar

Hmuda
#825
Egy kis ráfordítással könnyedén össze lehet hozni olyan dolgokat amik egy hivatásos dizájnernek is becsületére válna.

Az persze már más kérdés, hogy az az eszköz ami ezt lehetõvé teszi, az több évnyi megfeszített és végtelenül bonyolult munka eredménye.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#824
marketing szövegnek jó, de azért nem teszi hozzá a különbséget hogy itt milyen célra és miylen ekretek között hoz létre egy lényt 3 perc alatt meg egy artist mit tud csinálni 3 hét alatt 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Carlos
#823
"Én most létrehoztam 2-3 perc alatt egy lényt, maximum 30 kattintással és feltextúráztam. Egy 'artist' ezen 3 hétig dolgozik!" -wright

OMFG ez a videó zseniális!!!

Þór vígi þessi rúnar

Hmuda
#822
Elõrendeltem az editort.

16-án 20:00 (CDT) lesz a letöltési idõpont. Az itteni idõzónában ez kábé hajnali 3:00 17-én.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

mama2
#821

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Hmuda
#820
A korábbi két editor-tutorial videóhoz itt a legújabb (test drive).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#819
"csak persze nem tuda sajna hogy közlekedni"
Ezt most magyarul légyszi. <#idiota>

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Fantos
#818
én még láttam egy jópofa körte lényt szemekel 😄
csak persze nem tuda sajna hogy közlekedni

Hmuda
#817
Könyörgöm, te olvasni is szoktál, vagy csak írni taítottak meg? Olyan baromi érthetõen le lett írva minden a #810-ben, hogy már mûvészet azt nem megérteni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Carlos
#816
"Próbáld már értelmezni, amit elolvasol és csak utána írni újra a fórumra plz! 😊" at #811

Þór vígi þessi rúnar