31
  • smv
    #31
    Bár látom, hogy itt vannak olyan 18 éven aluliak, akiknek anyuci megvette az iPod -ot, viszont nekem azért 60 ezret nem adnak ki érte, saját keresetből, meg 20-30 év alatt meglesz annyi pénzem, a mosani bevételeimmel számolva. Azért azt mindig is szerettem, amikor valaki aki csak úgy megkap valamit utánna ossza az észt, hogy juj de szupi, a tiéd biztos szarabb, ilyet vegyél, igaz, csak 5x annyiba kerül, mint az a 12 rugós mp3 lejátszó amit vettél, de hát istenem.
    Persze most itt nem ment anyázás, magára ne vegye senki, csak úgy jutott eszembe, ezzel a témával kapcsolatban.
  • [HUN]PAStheLoD
    #30
    Ez a cím megint el lett b4szva, hogy hogy a fájlcserénél is népszerűbb ? mármint hogy hasonlítjuk őket össze? Népszerűbb az evés mint az ivás? Vagy mi van? A fájlokat leszedi a kovács bé a p2p ről és rátölti az ípoddjára.. ha meg iTunesről van szó, és arról van szó a cikk elejében, akkor írtá(to)k azt .. vagy mi lesz ebből Sgikk (a'la Blikk?)
  • mEkLaU
    #29
  • Trade
    #28
    es olyan finom ipod illata
  • asysoft
    #27
    Én nem mondtam, h a kereskedők nyelik ezt le, csak azt, h 1.5X-e a kintinek...
  • mEkLaU
    #26
    iPod U2-m van és nagyon király:) És nem csak a felnöttek veszik mert én 16 vok. Aki teheti vegyen iPodot nagyon sok elönye van, és nagyon jo minöségérzet,stb..
  • DOT
    #25
    Winyóval, microdrive-val is nyugodtan kocoghatsz. Jól ki vannak ezek találva.
  • DOT
    #24
    "Azért itt Mo-n elég irreális az ára... Ami kint 200 dolcsi, az itt 60e:( De minden informatikai eszközre fennál a kb 1.5X-s szorzó...:("

    Ebből vond le a 20% ÁFA tartalmat (12e) és a vámot, ami nemtom mennyi, lévén ugye tengerentúli a termék (8% ?)... Máris elég közel vagy a 200$-hoz. Nem a kereskedő nyúl rajta nagyot...
  • fflx
    #23
    fogtad mar a kezedbe? lattal mar olyat? azert nem csak annyi az az annyi. nagyon ki van az talalva.

    #18: Egyebkent meg ott van azert a szines LCD is!
    az ugyan nem forog de fogyaszt
  • Cat #22
    ahhoz képest hogy másfélszer annyiba kerül, mint a többi "márkátlan" termék (értsd: ugyanolyan merevlemez van bennük, többet tudnak és olcsóbbak, csak az nem apple), ez nagyon sok.
  • Devla
    #21
    Ezer darab itthon, nem az egész világon.
  • Mp3Pintyo
    #20
    "Amint arról egyik korábbi hírünkben beszámoltunk, az iPod készülékekból március hónapban ezer darab kelt el, és a forgalom további növekedésére lehet számítani."
    Ez valami vicc?:DDD Ezer darab? :D
    Húha.
  • asysoft
    #19
    Jah, csak a CD-s playereket nem igazán vágod zsebbe...
  • pemga
    #18
    Nehogymá egy akkora winyót megpörgetni meg a fejet rángatni nagyobb fogyasztás, mint egy cd-méretű plasztikkorongnál. Ha igen, az nagy gáz és van még mit fejlődniük :). Mondjuk az igaz, hogy a fordulatszámban azért jelentős különbség lehet :). A legegyszerűbb az lenne, ha dvd-t (majdan BR-t) is tudna olvasni a player, mert akkor máris ugyanott tartanánk méretben is. Szerintem ezek megjelenése csak idő kérdése.
  • ZsoltiMC
    #17
    Miért ebben szerinted nincs mechanika? A vinyó zabálja az energiát, ha spórolóst akarsz akkor memóriakártyás a nyerő. Ja, azt még kocogni is el lehet vinni.
  • asysoft
    #16
    Miért, vinyónál nincs mechanika?:)
  • citkar
    #15
    tetszik az az elso kép( a hírdetés után)
    egyszeru s ott a lényeg amit mondani akar...de kb mint egy színész aki ott magyaráz,mintha rá akarna venni,h ezt most vedd meg,kell neked,tied lesz,vedd meg,vedd meg:o)
  • pemga
    #14
    Igazad van, nagyon lementek a mobilwinyó árak. A 12 órás működési idő viszont őrülten kevésnek tűnik, amit írnak. A cd-s iriverem simán 33 órát elhúz, és abban még a mechanikát is üzemeltetni kell.
  • Trade
    #13
    haha
    Mar elert Mo.ra is?
  • asysoft
    #12
    Azért itt Mo-n elég irreális az ára... Ami kint 200 dolcsi, az itt 60e:( De minden informatikai eszközre fennál a kb 1.5X-s szorzó...:(
  • Béla bácsi
    #11
    Nekem meg ha bedobják az ablakon
  • HuHa
    #10
    Nekem majd ha nem lesz ilyen ocsmány a dizánja:))(magánvélemény)
  • Pharaoh
    #9
    Nekem csak akkor lesz ilyenem, ha megnyerem a Coca-cola -val.
  • fflx
    #8
    mondjuk *2 meret /2 ar
    azert mobil winyonak kicsit huzos, de egyebkent nagyot eltalaltak
  • pemga
    #7
    Izé, 2.5-es.
  • pemga
    #6
    20G-set már br 65-70-ért lehet amazonon is venni. És mobilwinyóként is használható :). A 3.5-es laptopwinyók se sokkal olcsóbbak...
  • fie
    #5
    És miután vége volt az előadásnak, megnézték a céges előadóteremben a StarWars 3. részét
    Jó kis vászon.
  • mrzed001
    #4
    Hogy miért az idősebbek veszik. Mert félnek. Lagalább úgy félnek, mint mi a Kádár rendszerben. Szóval ha az volt a T. jogvédők célja, hogy megfélemlítse az embereket, nos ezek szerint sikerült. Tapsoljuk meg őket
  • joofiu17
    #3
    ez mind szep es mind jo csak az a baj nem itt van s ha itt is volna akkot a fel hazert el is adnak nekunk
  • keeny
    #2
    persze csak borsos az ára
  • winnie
    #1
    kötelező vétel.