103
Együtt megcsináljuk (ha csak szóban is) a világ legjobb telóját!!!
  • tommygear
    #103
    nokia 3210
  • pspguru
    #102
    w800 thx
  • szacsi
    #101
    nemsokara jon a w950i, az tan nem lesz olyan lassu
    probalta mar valaki az m600i-t?
  • zolo
    #100
    Ték!
  • mícs
    #99
    nem akarok megint belepofazni, de szerintem valaki ne azert vegyen ma' egy szart, mert azon csak a szaros java jatekok futnak...
  • Atkamon
    #98
    aha... kár hogy nem láccik a kép...
  • Pheaper
    #97
    ilyenem van és nekem tökéletesen megfelel !
  • mícs
    #96
    nem csak lassan tolt be, hanem szarfocshugy lassu az egesz, apam!
    az uj nokiak (N,E szeria) annyira tragya, hogy hihetetlen!
    Nem ertem, hogy miert nem tudnak rendes vasat alateni szerencsetlen OS ala.

    okostelokbol Treo, semmi mas! gyors, gyonyoru, millio soft, es nem fagy, mint a winfososak!
  • fzoli990
    #95
    Mert egy sybianos telefonnal (majdnem) mindent meglehet csinálni.... sok programot írnak ezekre a telefonokra. A Symbian egy telefonos operációs rendszer, és én pl. megcsináltam hogy 6630amon tudjak rádiózni!!! A havernak meg egy 3650eses volt, ami alapból nemtud mp3-at lejáccani, de ez is könnyen megoldható, csak ráraktunk egy progit és má ment is neki. Ezért jó a symbian, jobb mint a sima j2ME rendszerű telefonok!
    És ha neked az nemteccik hogy egy kicst lassaban kapcsol be akkor vegyé sima telefont és nézheted rajta a semmit, meg játszhatsz a *** JAVA játékokkal....
    Egyébként ha újabb symbianos telefont veszel, nem lesz idegesítően lassú, mer ezekbe erősebb processzor és újabb szoftver is van rajtuk, mint az öregebbekbe (pl.: Nokia 6600, 3650, 3660, 3230 -->pl. ezekbe van kisebb proci) .

    Én azt mondom vegyé egy Nokia 6630-ast (GSM boltokba, olyan 60.000 Ft, függetlenül) vagy ha több pénzed van akkor attól jobbat (Nokia 6680, 6681, N70, N90, stb...)
  • gergő992
    #94
    OK köszi az infot!!!de mért jo a symbianos tela??alitolag lasan töltenek be
  • fzoli990
    #93
    télleg.... de béna vagyok csak a megjelenése olyan symbianos volt, de nemnéztem, még menügomb sincs rajta.... GERGŐ: akkor ne vedd meg!!!!
  • zolo
    #92
    Nagyon rosszul látod!Ha jól látom neked is symbianos telód van,akkor tudnod kéne hogy a menü/c/ceruza gombnak ott kéne lennie a ezen is.
  • fzoli990
    #91
    Gergő! Ezen az oldalon az összes telefonról van info! Még a japán Hitachi nemtommilyentől, az SE W800-on át a N3250-ig minden telefon ottvan, ami csak létezik! Nagyon jó oldal!

    www.mobilozz.hu

  • gergő992
    #90
    irjak rola dolgokat pl mit tud stb?
  • fzoli990
    #89
    ja, ez jó lehet, bár nemtok róla semmit, de látom rajta hogy Symbianos!
  • gergő992
    #88
    ez egy király mondom király tela
  • fzoli990
    #87
    Az más kérdés hogy külsőre, első ránézésre... de ha tudnád mire képes ez a kis 220Mhz-s procival felszerelt csodagép!!!!
  • gergő992
    #86
    ilyen
  • batman
    #85
    Én nem akartalak megbántani ezzel, csak nekem így ránézésre nem tetszik. Nem vitatom, hogy kurva jó teló, messze nem értek én ezekhez annyira, hogy ilyet meg tudjak ítélni. Písz.
  • fzoli990
    #84
    fogtá má ilyet a kezedbe? Egyszer vegyél egyet magadhoz, fogd meg és asszondod majd hogy gyönyörűszép! Symbianos teló, de nagyon ahhozképest nagyon kicsi!!!
  • batman
    #83
    bocsánat, de szerintem ez elég csúf egy darab...de gustibus non est disputandum
  • lucifer007
    #82
    csőztők nekm k700i van de leszerteném cserélni!!!k750i érdemes megveni szerinteek mert sokat tudd az tuti de a telefon világban gyors a fejlödés és nem szertnénk honapont telot cserélni!!!azért kérdem hoyg jo ez a telefon hoszu távon is vagyis azért megfogja álni a heyét későb is!!????ez érdekelne de ha tudtok jobb telot akor szoljatok:D
  • matyi08
    #81
    azért nem a legjobb, de jó!
  • fzoli990
    #80
    Ő az!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Carfanatic
    #79
    noki n széri és a az új samsungok keveréke de a nokia dominál:D
  • matyi08
    #78
    naná, hogy az s60-as nokiák a királyak. majd az n80 fog tarolni áprilisban!
  • daeemoon
    #77
    Jogos!!! :)
  • Akos 001
    #76
    Öhh,hát szerintem:P910i-P990-tuti.
  • paulthomas
    #75
    W800i A LEGKIRÁLYABB!!!!!!!!
  • Atkamon
    #74
    :D
  • daeemoon
    #73
    És még a telóhoz hozzá a GPS (visszaolvasva a topicot:D)
  • daeemoon
    #72
    Hívásszűrés?
  • daeemoon
    #71
    best mobile (sztem): 320*240 tft (új SE-k) kijelző, alap 256 mega memória(új SE-k többsége), bővíthető 2 gigával(szintén), 4 megapixeles kamera(na ez már más :) ), a legismertebb médiaformátumok támogatása (PDA-k - divx miatt), mozgóképrögzítés picit jobb minőségben mint a mai 3gp-k min 320*240 es felbontásban (na ez még álom), symbian op rendszer(se p910i), infra, bluetooth(Motorola mpx220 és sokan mások), akkor, hosszú videólejátszási képesség (filmek miatt - w900i), jól viselje a környezet kihívásait(nokia), szép hangzás(Nokia vs SE), tetreszabható menü (SE w900i) talán ha kell vkinek akkor videótelefonálás vagy csak 3g szolgátltatás támogatása. Remélem nem offoltam ezzel :S
  • Andretti
    #70
    7110 FOREVER!!!

    THE BEST!!!
  • Atkamon
    #69
    öhh..... Hát ja! Az kellene egy telefonba!
  • stp4trick
    #68
    ÖÖÖÖ...
    Lehessen vele telefonálni........is.
  • oneal1
    #67
    NOKIA 6630!!!
  • LionTm
    #66
    Nekem most ez jön be nagyon, de valahol olyan LG-snek tűnik!

    Valaki látott már élőben ilyent, lehet kis hazánkba kapni ?



    Beépített memóriája csupán 25 mb, ami nem sok ha az mp3 lejátszásra gondolunk, főleg annak a fényében, hogy nincs bővítő hely plusz memóriához Ára előreláthatólag 270 euró /~67000 Ft/ körül alakul.

    Egyéb részletek:

    - Hálózatok - GSM 900/1800/1900 MHz és GPRS class 10
    - A belső kijelző 176x220 pixeles 65k színű TFT, míg a külső 128x128 pixeles 4096 színű
    - 1,3 mpixeles kamera
    - 64 szólamú csngőhang
    - 25 Mb beépített memória
    - Csatlakozó felületek: Bluetooth, Usb és infra
    - Java MIDP 2.0, WAP 2.0, e-mail kliens és MMS
    - 500 férőhelyes telefonkönyv
    - Méretek: 93x46x24 mm és 95 gramm

    Mielött baj lesz.. innenvan...
    WapZona.hu
  • Tufa
    #65
    Ezt talán nem itt kéne...
  • mig39
    #64
    ha akarok 1 csúcs palmtopot melyiket ajánljátok?