103
Együtt megcsináljuk (ha csak szóban is) a világ legjobb telóját!!!
  • Atkamon
    #63
    OK! Vezetékes téma lezárva! Ez mobil topic!
  • Tufa
    #62
    hidd el hogy szükség van rá. Te lehet hogy nem használod, de rengeteg helyen sokkkkkkkal előnyösebb mint egy mobil. Ilyenek pl az irodák. kicsit költségesebb lenne kiépíteni minden egyes mellékhez egy mobilvevőt.
    És most ne ugy gondolkozz hogy a vezetékesben nincs játék meg vibrimotor meg mp3 lejátszó meg szineskijelző(tisztelet a kivételnek), mert a vezetékesnek nem ez a célja...
  • Taranov
    #61
    A lényeg, vezetékes telefon KELL.

    Dehogy kell, ne mondd már vissza egy az egyben a Matáv reklámot!
  • Taranov
    #60
    Van térerő.
    Egy normális mobil elég jó minőségű hangot is ad, szóval ugyanaz, mint a vezetékes.
  • Tufa
    #59
    Mert ott is kell lennie ahol van. Azért picit fura lenne ha pl a rendőrség mobilra váltana vezetékesről. Képzeld csak el hogy épp jelented be hogy egy késsel üldöznek, de a diszpécser meg csak annyit mond, elnézést kérem ismételje meg mert nincs térerő :D
    A lényeg, vezetékes telefon KELL.
  • Taranov
    #58
    Én is így vagyok vele, olyannyira, hogy azért váltottam előfizetésre, hogy ne kelljen mindig feltöltögetni, illetve sose merüljön le :)
  • Taranov
    #57
    Mert csak ott tudod használni, ahol van :)
  • burkusdió
    #56
    szerintem a mobilnak nagyon is sok értelme van, már ha el lehet vele érni az illetőt, és nem felejti mindig otthon... :)
    speciel én mér nem tudnék meglenni mobil nélkül, kevesebbnek érzem magamat, ha nincs nálam...
    egyfajta biztonságérzetet nyújt nekem,hogy ha gáz van, azonnal tudok telefonálni (már ha van rajta lóvé... :))
  • Tufa
    #55
    kevesebb értelme a vezetékesnek? Miért?
  • Taranov
    #54
    Arról már az emberek tehetnek.
    Szerintem jó a mobil, a vezetékesnek kevesebb értelme van, csak ez a fényképezőgép/színes kijelző kombó iszonyat fölösleges, és gyerekes.
  • Atkamon
    #53
    Hát tény hogy sokkal kevesebbét!
  • akos
    #52
    És tönkre mennyiét teszi...? :)
  • PeeTeR
    #51
    ha kinyirhato akkor egyertelmu

    Samsung P850
  • Braveheart
    #50
    Tudod hány ember életét menti meg nap mint nap a mobiltelefon?
  • Frank99
    #49
    a sima vonalas.

    nem sugárzik, simán félreteszed, ha nem akarod hogy zavarjanak, ha akarod, sem tudod nagyon magaddal vinni, én szeretném, ha pikk-pakk egyszerre eltűnne a világ összes mobilja..

    :-())))
  • Taranov
    #48
    Szerintem egyébként bőven elég, ha telefonálni és sms-ezni lehet vele, illetve nem árt bele rádió meg MP3 lejátszó.
  • Taranov
    #47
    Dehogyis használod ki :D
    Nem használod az EDGE-t, a notebookoddal nem kapcsolod össze Bluetoothon és nem netezel vele :)
    Nem mailezel stb.
  • Atkamon
    #46
    nagyon durva az a telefon!!!
  • HoTDoG
    #45
    helix

    Kicsit ütős telefon, bár sosem lehet majd kapni.
  • PyRex
    #44
    loool:)
  • PyRex
    #43
  • Ben C
    #42
    Jó.
  • sirdond
    #41
    én csak a véleményem írtam le, hogy mi kellene az én álom telómba.
    gondoltam hogy nem fog mindenkinek tetszeni
  • Vegas
    #40
    Ami jövőre fog megjelenni Nokia 4564,5-ös
  • peteragoston
    #39
  • Takezó
    #38
    5110-es egyébként jó telefon volt szvsz :)
  • David01
    #37
    Az anyám 5110ese. :))
  • tigeroo
    #36
    3510i...
    játszani + telefonálni+ ha leveszem az előlapot lehet zseblámpának is használni:D
    ja meg n-gage csak az aksi bárcsak bírná több ideig:D
  • Tufa
    #35
    minek sztereo hangszoró egy mobilba? semmire nem mész vele, csak vagizhatsz a haveroknál hogy bibi nekem kettővan benne. Equalizer is teljesen felesleges, ugysem hallod a különbséget... Szvsz egy TELEFONNAK nem kell többet tudni egy V3asnál vagy mondjuk egy 6230asnál. Ami ezeknél többet tud a symbiant leszámítva, az már nem normál mobiltelefon... Én legalábbis igy látom. Ha meg ngage qd tudás kell, vegyél azt az uj nintendót, abba két kijelző van.
    tökjó, topicdel
  • Vegas
    #34
    nincs olyan,mindig lesz annál jobb..:P
    téma lezárva..del.
  • Shadow_THH
    #33
    az amelyikbe pénzt kell dobálni és piros!
  • fifi
    #32
    nekem a 6230 tökéletes.
    most tervezek bele 6230i kiállás/enter gombos/ billentyűzetet bele...
  • szanics
    #31
    Nokia 9500
  • sirdond
    #30
    én motorolát már alapból nem vennék! bár nekem a v3 kibaszottul teccik :)
    amúgy legyen olyan a telefon tudása mint egy 6630asnak és agy ngage qdnek együtt + egy jó akksi, meg egy fasza vad külső, de semmiképpen sem kinyithatós, ja és beépített stereo hangszóró, equalizerrel, most más nem jut eszembe.
    még annyi, hogy mindenféleképpen nokia legyen a teló
  • Takezó
    #29
  • burkusdió
    #28
    minél tbb sms/mms férjen bele, bírja az aksi 3 hétig töltés nélkül egyhuzamban, és végül a legfontosabb,hogy mindig legyen lóvé rajta,hogy tugyak telefonálni :D
  • akyyy
    #27

    ez a legjobb
  • akyyy
    #26
    honnét tod?:D tévedsz amugy, egyedül azt nem használom ki rajta , amit a magyar szolgáltatók nem tudnak adni pl mobiltárca, mobiljelenlét.... meg mostanába nem wapozok rajta mert drága.... a többit mind kihasználom szal...
  • Atkamon
    #25
    Na jó én megyek alunni! Majd jövök! Beszélgessetek csak tovább!! Sziasztok!
  • Klon
    #24
    SE 750i