29
  • Hegyikecske
    #29
    Hmm ahogy látom van választék a tárhelyekben... :) a gmail volt az első extrém méretekkel rendelkező postafiók, csak azt sajnálom h. max 10megás cucclit lehet küldeni, bár ha ennél több kell akkor ftp vagy msn... bár sztem az 1giga tárhely is bőven elég, jó lenne ha magyar viszonylatba is meglenne(nem a freemailre gondolok itt mer az alapból szar) szal legalább választék van
  • greekboy
    #28
    Szép dolog az önktritika. Akkora láma vagy, hogy neked Tibetbe útlevél sem kell. Ja és még valami, az hogy elegett beszéltél, ezt angolul bevágod ("Nuff said"), szerintem téged minősít, hogy mennyire szánalmas vagy. Gondolom ennyi az össz angol tudásod, aztán gondolom, most örülsz, hogy végre ezt ellőheted valahol.
  • RpPRO
    #27


  • greekboy
    #26
    Ja igen és minden második napon "server error" vagy "try later again" üzenettel nem tudok belépni, de azért jó, hogy folyamatosan számolja a megabájtokat a tárhelyemnek. Úgyhogy szerintem pssszt! Nuff said!
  • Sil78
    #25
    Akkor fizess érte. (Meg azért is, hogy 1GB helyett 2 legyen a tárhely, legyen POP3, meg ne nyomjanak be egy kis reklámot a leveleid végére. Gmailnél ez alapból, tökingyen így van.) De 100MB-os csatolmányokat máshol se lehet küldözgetni, egyszerűen a technika nem alkalmas rá.
  • RpPRO
    #24
    yahoo....

    'nuff said.
  • Pharaoh
    #23
    Kell a hely a sok spam-nak, vagy esetleg nem kell kitörűlni egyetlen levelet sem amit kapsz jó pár évig.
  • greekboy
    #22
    Okoska! Yahoo-nál fizus résznél 20 megabájtot is engednek.
  • fapapi
    #21
    Gmail azt jovan :)
  • lpmorpheus
    #20
    MailPont jövőbeli szolgáltatásai: + 2 Gbyte tárhely a postafiókodhoz.
  • Sil78
    #19
    Maximum 10MB-osat (nem a csatolmány mérete, hanem összesen). Ennél nagyobbat máshol se szoktak engedni.
  • sylas
    #18
    Halisztok!és ez a g-mail-ben mekkora filekat enged küldeni?
  • gz8
    #17
    Ott a pont!
  • Sil78
    #16
    A Gmail nem 2GB-ot kínál, jelenleg 2272MB a postafiókom mérete, és folyamatosan nő.
  • quentit
    #15
    Gratula a cikkíró teljes inkompetenciájához.

    www.mailpont.hu
    1 Gbyte ingyenes e-mail tárhely
  • [HUN]PAStheLoD
    #14
    én is csak levelezek, mégis van Gmail om, mert az jó ;]
  • fie
    #13
    Csak hogy életben tartsam:
    Igen, ezzel lehet filmeket terjeszteni. Terroristák!
  • Sith
    #12
    Lehet hogy a kapitalista nyugaton ez máshogy van de én még a mai napig leelezésre használom az emailt esetleg egy két kép
    csak én vagyok enyire elmaradott hogy fingom sincs hogy mit csináljak a 2Giga tárhellyel?
    Off eről jutott eszembe amikor a P1-esembe 1 gigás vinyo volt én voltam a hülye mert ugyse fog betelni... ma már emilre se elég
  • grayback
    #11
    Bocsi a reklamert, de:

    http://www.mailpont.hu
    - 1 Gbyte ingyenes e-mail tárhely.
    - Spam és Vírus-szûrés.
    - Korlátlan méretû állományok fogadása.
    - POP3, POP3 SSL, iMAP SSL elérhetõség.
    - WAP-os elérés
    - Max. 5 Mbyte méretû állományok küldése!
    stb.

    A tobbi a cimen!
  • AtisH
    #10
    Ez csak a lusta mélezőknek/mélázóknak kell. Akinek ilyen nagy fájlok kellenek, azok úgyis leszedik a gépükre és ott jóval gyorsabban elérhetők. Aki meg így akar archíválni annak meg csak 1x kell, hogy beszarjon a kiszolgáló és akkor majd tanul.
  • mondnick
    #9
    Teljesen igazad van
  • Sliders
    #8
    semmi értelme az egésznek, ez egy nagy hülyeség
  • [HUN]PAStheLoD
    #7
    lol . aol és a fáziskésés ... ez a gigákkal dobálózás már egy éve lejárt .. tehát VÓTMÁ , következőt..
  • citkar
    #6
    inkább a 100 megás maileket enegdnék kb vagy ami fontos h gyorsabb lenne a fel s letöltés
    na meg biztonságosabb...amúgy akár 500 megával is beérném :o)
  • Wilddog
    #5
    Minek ekkora póstafiók? :-) Hmmm... e-mailben lehetne küldözgetni a DVD rip filmeket. :-D
  • Cicero
    #4
    SG mail 4 evö!
  • immovable
    #3
    Magyar Posta...:)))
  • tangabuvar55
    #2
    ,,50-10 MB-os'' ?..... Hát igen, a freemail 5 megája igen kicsin, de viszont telefonról, PannonWapról gyorsan elérhető. Én pl csak ezért használom!
  • thinker
    #1
    Gmail rulez!