32
  • Caro
    #32
    Hogyan lehet egy programot betiltani?
    Nem közölhetnek ilyen linkeket? Ez most mi? Mintha lenne valami sajtószabadság vagy mi nem? És mi az, hogy azért mert kijátszható a másolásvédelem? Ez nem feltételez feltétlenül illegális felhasználást! Szóval akkor hol van az ártatlanság védelme?
    Na ennyit a mocskos kiadókról, meg a lobbiról. Addig is elmennek, hogy az alkotmányba ütköző dolgokat szavaztatnak meg.
    Ja, és így se érnek el semmit, mert még ha az összes DVD rippelő progit lecsukják, akkor is ott van a BlindRead, a CloneDVD, meg a többi image file készítő. Ha nincs más, ráírom az imaget a korongra, be Daemon Tools-ba oszt' kész.
    Igaz, az áttömörítést megnehezíthetik.
    Na igen, mi van akkor, ha megveszek egy filmet DVD-n, és mondjuk a PDA-mon akarom lejátszani? Jogom van hozzá nem? De az áttömörítés nélkül nem megy!
  • arty
    #31
    az uj "védelmekkel" nem fog tuni mit kezdeni a régi verziod ...
  • arty
    #30
    nyissál meg vele egy mastering erroros korongot aztán csak nézzed :D lemásolni nem tudod vele.
  • AtisH
    #29
    Nem mondom, hogy örülök a hírnek, de a progit nem kell temetni. Aki eddig használta az ezután is fogja és akinek kell, az egy kis utánjárással felleli a neten.
  • grebber
    #28
    Egyik haveromnak sicnsen gondja vele.
  • Wilddog
    #27
    Sumák cég... még a nevét sem meri közölni.
  • gz8
    #26
    Boldog tudatlanság...
  • Ironka
    #25
    DVD Rebuildert szoktam használni, sztem ez a legjobb (a CinemaCraft egyértelműen a legjobb létező encoder), amihez szükséges a Decrypter is. :(
    Bár valószínű, hogy még évekig a DVDk 99%-át le tudja szedni, biztos vagyok benne, hogy a Rebuilderhez jó lesz más progi is.
    Mindenesetre R.I.P. és riszpekt LIGHTNING UK!, a létező legjobb dvd rippelő progi volt.
    A fórumokon keringő pletyka szerint a sony a hunyó...
  • grebber
    #24
    életbe nem használtam
    DVD Shrink powa!
  • arty
    #23
    ajaj, pedig ez volt a legigéretesebb program :( mastering errorokat pl. csak ez volt képes hatékonyan meggyilkolni ....

    anydvd és tsai allandoan bugzottak, megbizhatatlanok. bassza meg, h mit keresztül nem vihet egy nagy multi ... :(

    legalább a forrás szabad lehetett volna :(
  • fie
    #22
    Emlékszem egy filmre, amiben a neten szörföző (persze agyinterfésszel) emberek mindíg valami hatóságba ütköztek és visszakövették őket. (~1995) Azt hittem, mekkora baromság, de egyre inkább eljön ez a világ.
    Majd megölik a netet, mert terroristák rajta keresztül tartják a kapcsolatot, tesznek közzé honlapot, töltöget a nép. És akkor majd leshetnek a szolgáltatók. A filmesek meg töprengenek hogy továbbra sem fogy a DVD meg a mozijegy. Ja kérem szépen szar filmekkel nem lehet labdába rúgni. (pl.: Amerikai taxi, nem láttam, nem is akarom.)
    Vissza a régi szép időkhöz, mikor floppyn lehetett megszerezni mindent, és videótékába jártunk.
  • Mike
    #21
    Franciao.-ban e témában precens értékü ítélet született nem is olyan régen, ami nem a kiadóknak adott igazat
  • Mike
    #20
    akkor majd lesz másik
    az EU-ban jogom van a birtokomban lévő DVD-kről magamnak másolatot készíteni.
    És ez csak a másolásvédelem kiiktatásával megy.
  • immovable
    #19
    csak nehogy ez is a terorristák kezébe kerüljön...
  • ZaJanga
    #18
    Nyugalom!
    Anno ugyan ezt tették a clonyXXL-el majd a cloneCD-vel és rögtön akadt aki folytatta (SLysoft) és ráadásul a cég telephelye/székhelye v.mi bantu szigeten van ahol nem tudnak vele semmit csinálni mert erre vonatkozóan nincsenek ott törvények!
    V.ki folytatni fogja de amíg a Slysoft AnyDVD-je fejlesztődik addig nincs gond mert futtatod a háttérben majd a decrypterrel leszeded és már tucc is biztonsági másolatot készíteni!
  • marcus666
    #17
    Nincs elég bajunk így is?
    Csodálkoznak Bin laiden tettén...
    Ők provokálják ki az egészet...
  • marcus666
    #16
    Nem is az de most ha bemész egy boltba 1 audio cd 5000 Ft körül van tudod kinek van cd-ként annyi, hogy megvegye?
    Amcsiknál 3000$ a fizetés (600-e FT) és egy cd 10$...

    Hol itt az igasság?
    Magyarokba rúgjunk eggyet de nagyot szindróma!
  • JZO
    #15
    Ez Magyarország! Itt ha jár a szád, kapsz két pofont és mehetsz panaszkodni haza. Ennyit a jogbiztonságról:
  • pbanfa
    #14
    Azt aláirom, hogy nagyon sok visszaélésre volt (van) példe az ilyen programok használata során, azonban ne felejtsük el, hogy ha én hivatalosan megvásárolok egy DVD-t vagy CD-t, akkor jogomban áll arról egy biztonsági másolatot készíteni.
    Az ilyen akciókkal illetve a másolásvédelemmel ezt a jogomat korlátozzák. Hol van ilyenkor a fogyasztóvédelem?
  • juhand
    #13
    Szerintem azért kapott egy nagy adag pénzt is a leállásért. !Szerintem!
  • bunny
    #12
    Nem értem mi a gondotok, az eddigi verziók is kiválóan ellátják a feladatukat. Persze kár érte, de azért ez nem azt jelenti, hogy mostmár vége a világnak!
  • immovable
    #11
    anyukat....
  • Sityi
    #10
    Kár ére, remek proggy volt.
  • aaaaa
    #9
    Kissé nevetséges ez "már beszélni sem szabad róla", dugjuk a fejünket a homokba hozzáállás.
    Ha megírnak egy hírt arról, hogy valaki valamit fejlesztett, miért kellene eltitkolni ? Ez az egyetlen reményük a rendőrterroron és a pereken kívül a tisztelt kiadónkak, hogy hátha nem talál ilyen programot a láma és majd rohan eredetit venni ?
    Amire igény van, arra mindíg lesz programozó, aki megírja, kifejleszti. Bezárhatnak, megfélemlíthetnek 1000-et, mindíg lesz egy 1001.-ik aki megírja a következőt... Túl kéne már lépni ezen a Deccs témán, rég ismert a dekódolási algoritmus, megváltoztatni szinte lehetetlen a kompatibilitási problémák miatt. Ennek tudátaban bármilyen, a témában kicsit is jártasabb programozó képes hasonló programot készíteni.
  • tomo
    #8
    hol a forraskod? azt adja ki, es majd mas folytatja...
  • 12346
    #7
    hát nyalják meg az összes seggem
    igaz, én egyszer nem használtam eddig, de tényleg elmehetnek a k**** anyjukba.
  • Improve
    #6
    Mármint ilyen tekintetben...
  • IoIa
    #5
    Még szerencse, hogy az AnyDVD és a CloneDVD (Slysoft) nem esett áldozatul. Mellesleg az AnyDVD NEM "DVD-másoló szoftver", csupán a védelmeket hatástalanítja...
  • Improve
    #4
    Hát a kurva anyjukat, így röviden.
    És az én jogaimat ki védi meg ezektől? Ezeket a cégeket kellene megbüntetni, és ha pofáznak felszámolni, aztán sóval behinteni a helyüket.
    Elég szomorú hogy pl a németek is mennek az angolszászok után, a franciák az egyetlen normálisak.
  • vax
    #3
    Kár. :(
  • vax
    #2
    Kár. :(
  • irkab1rka
    #1
    Ugy érted, ELVETTÉK a domainjét?
    Feel da powa...

    Vagy még inkább fear da powa.

    kemény