1139
INGYENES NETTELEFON
  • akyyy
    #1019
    jah a jelszó:D
    cyberddl.com.ar
  • akyyy
    #1018
    ezt egy oldalon találtam, nemto mmüxik e, aki ráér kipróbálhatja.... nem erre a célrea van kitalálva de lehet müxik:D

    Na peace mindenkinek!

    Találtam 1 progit, a neve HIDE IP Platinum.
    Fel kell rakni, aztán ott lesz az óra mellet, aztán options és itt
    a Left click change proxy-t kipipálni.
    Szóval ha rákattintasz ki is ír majd 1 ip címet + 1 országot.

    Fontos hogy a böngésző zárva legyen ezalatt.
    Aztán böngészőbe->rapidsharecím és tölthetünk.

    DE NEM MINDÍG JÖN BE!!!
    Addig kell próbálkozni vele míg el nem fogadja és tudsz letölteni.
    Újra rákattintani és új címet kérni ezalatt persze a böngészőnek be kell lennie zárva ismét.
    Nekem a letöltés kb. 5. próbálkozásra szokott sikerülni.
    De még mindíg jobb mint órákat várni a következőig.
    Szerintem 1szerű használni, de ha valakinek kérdése van akkor írjon.

    Ja és szívesen! Smile


    itt lehet letölteni
  • eNiX
    #1017
    naigen csak hogy?
  • balcsi70
    #1016
    Szerintem akkor az IP-t kéne egy kicsit megbuherálni és utánna megint kiprobálni.
  • cs31
    #1015
    Már 2 hete fizettük be és nincs vele gond! Nyugodtan befizetheted, működik!
  • cs31
    #1014
    Igen ez az IP címedet figyeli!
  • balcsi70
    #1013
    Na én visszaállitottam a gépet a Norton Ghost-tal,mielött még meg sem volt ez a progi,fölraktam ujbol de 0-esély.Szerintem ez IP-alapon müködik.
  • balcsi70
    #1012
    És mióta van meg neked ugy hogy be van fizetve?
  • balcsi70
    #1011
    A találmányért nem fizetünk:) hacsak le nem védeted a találmányod :)de ha valami van szolj.Csá.
  • cs31
    #1010
    Föltétlenül tudasd velünk, ha kitaláltad!!!!!!!!
  • Kaslerka #1009
    Ez nagyon jó, már csak azt kellene kitalálni, hogy a registryn kivul hova ment el valamit és akkor még használni is lehetne folyamatosan :)
  • cs31
    #1008
    Sajnos ez így van! Ha be tudsz fizetni rá 10 eurot (dombornyomott bankkártya kell hozzá) onnantól viszont korlátlan, ha vezetékes számokat hívsz. Nekem az egyik haverom fizette be a VoipStuntot és működik is hibátlanul.
  • balcsi70
    #1007
    én azt hallottam hogy egy nap 30-percet enged beszélgetni,és 30 alkalommal.Na én le is töltöttem,tényleg megszakitotta 30 perc után.Ekkor fogtam csináltam egy másik felhasználónevet,és uj email-és megint 30 percet beszéltem.Csináltam egy 3-ikat is és kész.Ez ment igy talán egy hétig.Azóta akármit csinálok mindenhonnan kitöröltem a gépböl,de hiába csinálok vele akármit egy 4-ik név+email.,semmi.Ugyhogy mostmár nállam nem megy.Egy ismerösömnél ugyanez a szitu.Ugyhogy passz.
  • akyyy
    #1006
    ha mobilt lehet, vele, csak akkor tölteném le!
  • cs31
    #1005
    Ingyen telefon , nyomjátok amíg lehet. Most még bnne van Magyarország és egy darabig fizetni sem kell, úgy sem szakítja meg a hívást!
  • akyyy
    #1004
    sehogy, hamar örültem:( be kell fizetni és hívhatsz mobilt
  • eNiX
    #1003
    mikor lehet mobilt hívni? részletesen!
  • Nashville
    #1002
    Bátrak figyelem!: Skype Free Call
    Ha valaki sikerrel jár, az leírhatná az "élményeit"! :)
    Jelenlegi rendszeremmel most nem tudok szórakozni, de közkinccsé teszem a lelőhelyet, hátha valakinek minden adata le van mentve a gépről és nem sajnál egy esetleges újratelepítést sem...gondolva a legrosszabbakra.
  • akyyy
    #1001
    hagnszóró ikon, felvételhez nem amikrofont tettem be, hanem mást, géptipustul függöen más, és akkor a windows hangokat lehet hallani mirkofon helyet... kis ügyködéssel aztis meg lehet, hogy legeyn mikrofon hamg is, és akkor wháá:DD
  • pasquale
    #1000
    ék
  • pasquale
    #999
    jah
  • pasquale
    #998
    miaz az átalkakítás?
  • akyyy
    #997
    de amig ingyenes magyarországon a telefonálás addig jó. amugy eg ykis átalakítással, a telóban szólt a zene, ami a winampba ment:D
  • Ch_Slater
    #996
    hmm, mennyi voipbuster klón van. ugyanaz a felület, mindig új néven...
  • akyyy
    #995
    most ahogy nézem állítolag credicet kapunk ha 3 ismerőst meghívunk, és akkor mobilt is lehet hívni:D mingyá csinálok magamnka egy rakás emialt, és lesz sok pénzme rajta:DDD
  • akyyy
    #994
    müködik, köszi:D anyámat most basztattam:)
  • Nashville
    #993
    A topic témája egy kicsit megtévesztő annak aki ingyen akar telefonálni "INGYENES NETTELEFON VOLT", de nem akarok új fórumot nyitni e miatt.
    Tessék, itt az ingyen telefon!: VoipStunt
    Jelenleg gond nélkül működik Magyarországon is, megszakítás nélkül. Pár perce beszéltem egy Németországi ismerősömmel 21 percet, de még bírta volna a progi. Nem kapcsolt szét egyszer sem. Használjátok amíg lehet!
    Ciao! Nash
  • akyyy
    #992
    pár napig ingyen teló klikk
  • Darkboy
    #991
    :/
  • cs31
    #990
    Sajna a VoipCheap-ból is törölték Magyarországot. Tud még valaki olyan nettelefont ahol rajta van Mo. az ingyen hívható országok listáján?
  • ACE
    #989
    Azt írja ki hogy mikor kit hívtál, ennyi.
  • Viktorr
    #988
    de most komolyan ha valaki részletes számlát kér akkor mit ír ki?
    szerintem semmit
  • ACE
    #987
    :D
  • tomo
    #986
    biztos bombariadot akar az iskolajaban.
  • ACE
    #985
    De miért akarnák megtalálni?
  • tomo
    #984
    az ip cimed tudjak, az alapjan, meg megtalalhato az , akinek a neven van az elofizetes.
  • ACE
    #983
    És miért baj, ha tudják hogy ki vagy? :D
  • Viktorr
    #982
    kösz
    és nem tudnak lenyomozni sehogy hogy kivagy igaz?
  • ACE
    #981
    Igen, feltöltesz rá 10 Eurót
  • Viktorr
    #980
    Valahogy meglehet oldani hogy 20 másodpercen belül ne kapcsolja ki?