1139
INGYENES NETTELEFON
  • Monoton
    #1059
    és miben jobb mint a többi?

    itt mennyit lehet free beszélni?
  • kcsbubi
    #1058
    itt az új nettelefon VoipDiscount
  • akyyy
    #1057
    egyes szavak loál, amúgy köszi:D
  • kcsbubi
    #1056
    Neurotrannal fordítva így nézki

    Kedves Ügyfél,

    Mint az adatbázisunkonként, regisztráltál mint egy több számlát tag.
    Több számlákat nem töltenek meg 1.

    1 vagy 100 percet szabadon nyújtanak csak regisztrálni először glóbusz
    felhasználók aki regisztrált velünk egy PC és egy e-mail azonosító szám amelyik nem rendelkezik
    volt használt át regisztráló velünk előtte.

    Céloztál sok a barátaidból, de egyik sem a barátodból nem rendelkezik
    regisztrált glóbusz először.

    Amint célzott barátok regisztrálnak velünk először egy PC
    és egy e-mail azonosító számot amelyiknek nem használtak regisztráló glóbusz
    előtte. Fogunk határozottan küldelek téged a bizonyíték át a megfelelő ingyenes
    beszélgetés idő.

    Legyen szíves tudjuk a következő részleteket nekünk támogatásnak te jobb:

    1) Keltezel befejezése kínálat.
    2) Tettelek téged teljes ezt a kínálatot közvetlen e-mail vagy weboldal.
    3) regisztrált e-mail azonosító számot és glóbusz Szám.


    Megjegyeznek: Kérem bebútorozzák az glóbusz azonosító szám a minden leveledben nekünk segítségnek te
    jobb.

    Boldog leszünk támogatásnak rendelkezel ha tovább glóbusz kérdések.

    Vonatkozásokkal,
    glóbusz támogatás befogsz.
  • akyyy
    #1055
    ezt alevelet kaptam, remélem vki le tudná jól fordítani mert én csak nagyon ritkásan tudom:D


    Dear Customer,

    As per our database, you have registered as a multiple account member.
    Multiple accounts are not loaded with $1.

    $1 or 100 minutes free is provided only to first time registered Globe7
    users who have registered with us from a PC and an email ID which has not
    been used for registering with us before.

    You have referred many of your friends, but none of your friend has
    registered with Globe7 for the first time.

    Once your referred friends register with us for the first time from a PC
    and an email ID which has not been used for registering with Globe7
    before. We will definitely send you the voucher for the appropriate free
    talk time.

    Can you please let us know the following details for us to assist you better:

    1) Date of completion of offer.
    2) Did you complete this offer through email or website.
    3) Your registered email ID and Globe7 Number.


    Note: Please furnish your Globe7 ID in your every mail for us to help you
    better.

    We will be glad to assist you if you have any further Globe7 queries.

    With regards,
    Globe7 support team.
  • akyyy
    #1054
    havernál most voltam és hülyeségből feltettem.... kurva érdekes, mert regisztálás miatt kapott 1 dollárt, amit fel is használtunk, , hívogattunk mindenkit:D:D müxik:) csak 1 dolcsi baromi kevés:(
  • repvez
    Szüli
    #1053
    nekem is sikerült beregisztrálnom,de még én se kaptam se lovét se perceket.Ha jön valamilyen válasz, hogy hogyan is müködik ez a perces dolog akkor szolj.De ezek szerint a magyar levelezö rendszerre nem küld accuntot, mindenképpen kell valamilyen nemzetközi mailfiok,
  • akyyy
    #1052
    még most se kaptam, de az egiyk havernak sikerülr vhogy szereznie 1 dollárt csak azzal hogy regisztrált:S:SS
    írtam ennek a global 7nek levelet, hogy elég sok mindent csináltam hogy kapjak 100 percet, mégse kaptam semmit se még.
  • akyyy
    #1051
    lefogy mikor lefogy szerintem..mégnemtom, én és mégmost hívtam meg egy havert...de eddig nem igen kapok pnzt:S
  • repvez
    Szüli
    #1050
    De azt a 100 percer az alatt a 2 nap alatt le is kell beszélni vagy lefogy amikor lefogy?
  • akyyy
    #1049
    nekme nem sikerütl. a következőkre jutottam.

    vannak oldalak, ahova ha regelsz kaphatsz 1, 2 5 10, 25 dollárt.
    csoportosíva vannak, de a dolárosok csak usába müxik meg angliába. de van nemzetközi csoport is, ott 1 és 10 doilárosokat lehet szerezni... de sajnos hiába regeltem most egy csomót, nem kaptam semmit se!!:(((

    a másik a meghívósdi, olyat láttam hogy 24 és 48 ór aközött kapunk 100 pert beszélgetést
  • Monoton
    #1048
    nem már nem probálgatom !!
    remélem neked sikerül :(
  • repvez
    Szüli
    #1047
    neked legyen igazad és szolj, hogy mire jutottál.Sikerült-e már valakit felhivni itthon mobil ill.vezetékes irányon.
  • Monoton
    #1046
    no igen olyan is van de ha jól olvastam akkor van 100min free alapból is! bár lehet tévedek!
  • repvez
    Szüli
    #1045
    én ezt ugy tudom hogy el kell küldeni néhány ismerösnek emilbe a cimét és ahányan regisztlálnak azok közül akiknek az emiljét megadtad anyi x100 percet kap utánuk lebeszélésre.Tehát reklámozni kell .
  • Monoton
    #1044
    van ilyen hogy 100 min free!!!

    utána sztem regelni kell vmelyik reklámablakra!!

    de nekem nem sikerült :(
  • akyyy
    #1043
    nekem se, hogyan lehet péznt szerezni bele?:S
  • Monoton
    #1042
    NOs a 100min free valahogy nem sukerül aktiválnom igy én ebben várok segítséget!
  • repvez
    Szüli
    #1041
    igen freemailt,van egy citromailes is arra esetleg jo lehet ,mert gmailem nincsen.Egyébként most már müködik mindenhova a hivás meg az ingyenpercek?
  • akyyy
    #1040
    és lehet vele mobilt hívni?:OOOOOOOO
  • Monoton
    #1039
    oks nekem megjött a kód!

    fogadjunk hogy freemail t adtál meg! nahh arra nem jön meg, de gmail re megjön!!
  • Monoton
    #1038
    oks regeltem már énis te nekem se jött meg!
  • repvez
    Szüli
    #1037
    Pedig nekem sikerült valahogyan reggelnem de az istenért se külte el az emilemre az ID számot és a jelszot.Igy meg nem tudok belépni a rendszerbe.Pedig jo lenne.
  • Monoton
    #1036
    nos asszem a progi nem használható Mo-n :(
  • Monoton
    #1035
    azta LOL hogy a francba kell ide regelni!!! ?
  • matyi08
    #1034
    a voipstunt vezetékre ingyenes, mobilra nem, és magyarországon is működik az ingyenes vezetékes
  • repvez
    Szüli
    #1033
    Gondolom igen ha ajánlod másnak is akkor annyiszor 100 perc ahányan az ajánlásodbol letöltik és bereggelnek.Csak valamiért eddig nekem még nem sikerült reggelnem igy nem is tudtam kiprobálni.Ha valakinek sikerül az leirhatná mit hogyan kell.
  • balcsi70
    #1032
    és a vezetékesre ingyenes?
  • balcsi70
    #1031
    00 vagy pedig +(ot)utána 36(mert gondolom itteni számot hivsz) utána körzetszám és tel.szám ennyi.
  • repvez
    Szüli
    #1030
    Ezzel a progival lehet mobilt is hivni állitolag és ha ajánlod másoknak akkor 100 perc ingyen lesz.globe7
  • kiskex
    #1029
    voipstunt
  • repvez
    Szüli
    #1028
    Még egy kérdés, kell valamilyen plusz elötagot beirni a vonalas szám elé vagy milyen formába kell beirni,mert én simán beütöm a 06 után a körzet meg a számot és kiirja hogy kicaseng de mégse müködik és pár másodperc mulva leteszi.ki is irja hogy ez a hivás ingyenes de mégse tudok hivni.
  • gordonmail
    #1027
    hm
  • ReTeK
    #1026
    klippel lehet hívni vonalast is ?
  • repvez
    Szüli
    #1025
    bocs lááma vagyok nem néztem végig minden fülecskét megvan már
  • repvez
    Szüli
    #1024
    én is ezt néztem de nem jöttem rá hogyan lehet vele hivni vonalast.Csak olyant mint a skype netböl netbe.
  • akyyy
    #1023
    valamint a tom orjaszájba reklámozza most aklip ingyenességét
  • ReTeK
    #1022
    igen van, ez a topik is erről szól egy ideje, 16 hozzászólással lentebb az első link...
  • repvez
    Szüli
    #1021
    van esetleg mostanába olyan progi amivel ingyenesen lehet vonalas telcsit hivni akár csak korlátolt ideig is?Ha jol tudom a voip fizetos lett.
  • Pigo
    #1020
    Anno v..hol olvastam olyat hogy otthon megtudod buherálin az IP-det,csak azért nem próbáltam ki,mert:
    1,ha rájön a Chello/T-Com/vagy v.mi akkor perelnek
    2,ha meg elbaszom akkor ki kell hívni egy manust(aki valszeg chello-s/t-comos
    /másos) és meginnt az 1,es szitu lép életbe...