1139
INGYENES NETTELEFON
  • tomo
    #1099
    nem tudom ezt ismered-e
    http://www.myvoipprovider.com/

    segit valasztani
  • gyűjtő
    #1098
    Hello tomo!

    Köszönöm a választ.
    Egyetértek veled abban, hogy pár tucat hívásért nem érdemes újabb és újabb programokkal vacakolni.
    A tarifák igen kedvezőek, megéri fizetni.
  • tomo
    #1097
    Max 300 minutes per week of free calls, measured over the last 7 days
    az elmult 7 napon max 300 perc ingyenes beszelgetest folytathatsz.

    viszont azt nem reszletezi hany darab hivasod lehet , gyakorlatban 5-10 kozotti hivast engednek ezek.

    ha fizetsz nekik 90 nap ingyen menetet kapsz megkotesek nelkul ( persze a az ingyenes orszagokba )

    nagyon sok ilyen szolgaltato van, szal egy darabig el lehet ezzel szorakozni, aztan ha megunod fizetsz 10 eurot es nem kell tobbe cserelgetni a programokat.
  • gyűjtő
    #1096
    Szervusztok!

    Letöltöttem a FreeCall nevű internettelefon programot.
    Az ingyenes használatról adott tájékoztatásból gyenge angol tudásommal azt olvastam ki, hogy a free* jellel megjelölt országokon belül a normál telefon hívás ingyenes.
    De az alábbi címen található szöveg valamilyen korlátozásról beszél:
    Meddig ingyenes?

    Ti hogyan értitek az ingyenességet?
  • Coco
    #1095
    nekem nem kezd csörögni a telóm ... =/
  • csabiks
    #1094
    Korlátlan Vezetékesre is jó MAGYARORSZÁGON :D
  • Salty
    #1093
    hali, próbáltam feltölteni a voip kreditem (voipstunt) a hagyományos módszerekkel, vagyis ott helyben felölteni, de egy ilyen üzenet jött ki : Payment Error (110)

    An error 110 has occurred, please use a different payment method. (110)

    Próbáltam akkor a Voip Cheap-el felölteni de ugyanazt írta ki, sajnos a PayPal-os acc-om lelett blokkolva, és csak 10 nap múlva kapok értesítést.

    Nektek mik a személyes tapasztalataitok ezzel kapcs.ban? Hogyan tölthetném fel a számlám??
  • Newfronter
    #1092
    ahaaa köszi szépen :) így már értem.
  • akyyy
    #1091
    megac egy számot amiről hivni akarsz... pl a mobilodat.
    aztán akit fel akarsz hivni, pl haverodat vezetékesen: megadod a számát
    hivás.

    felhív téged vmi robot mobilon. felveszed modn vmit hogy dzsahdzsah, gondolom az h öszekapcsolás. majd csörög haverod mobilja felveszi és beszéltek:)

    időközbe kiderült h mégse full ingyenes, hanem ha regizel kapsz asszem másfél eurót, és azt tudod felhasználni:)
    de ahoz képest elég olcsó meg csak egy email kell regisztráláskor. telszámot anyiszor irsz be amenyiszer akarsz:D
  • Newfronter
    #1090
    vazz ez hogy a fenébe működik? valami csaj elkezdett ott dumálni a mobilba, pedig nem magamat hívtam fel, nem a gépen dumálunk?
  • akyyy
    #1089
    lol ez jó mobilra is:DDDDDDDDD
  • akyyy
    #1088
    UP! új móccer ???
  • csum666
    #1087
    Nekem max 1 percet engednek miért?? melyikkel tudok többet??
  • pasquale
    #1086
    jah csak +36 1 xxxx-xxx ház az iylen voip klónok, egy két hónapig csak vezetékest lehet ingyé'
  • Newfronter
    #1085
    Ezzel csak vezetékest lehet nem? Mobilt akarok hívni, kiírja hogy nincs kreditem. :(
  • pasquale
    #1084
    kösz :D
  • akyyy
    #1083
    lol logo:D
  • pasquale
    #1082
    http://www.voipstunt.com/en/index.html
  • akyyy
    #1081
    nem tud valaki vmi jó progit amivel mobilt lehet 2 percig hivni ingyen?:D
  • akyyy
    #1080
    remélem segítettem, ha igen, akkor légyxszi privátban küldj msn cimet, hogy segíts rajtam te is:D
  • akyyy
    #1079
    MyGlobe7 a menüben

    klikk a Recharge Voucher-ra

    ami bejön ablak , menj a Yes-re, de lehe tnem jön be semmi, hanem ilyne bejelentkezős.

    írd be a globe7 számodat és billig jelszavadat (ha nemtudod fejből, emailbe meg van kapva)

    bejön egy ablak, megkérdezi a winfos hogy tanusítvány, blablab, menj az igenre (yesre)

    megint írd be a számodat és billing jelszavadat.

    a bejövő oldalon válaszd a Recharge using voucher-rt és írd be a számot.
    (lehet hogy magyarul jön be ez az oldal, akkor a kupon feltöltését válaszd. a kuponszámot álíltolag elküldték, vagy nemtudom.... )
  • repvez
    #1078
    Na ugylátszik müxik a dolog ha minden igaz megkaptam a 100 percet.
    Csak valaki segitene leforditani hogy mit kéne most csiálnim mert ezt küldték:
    Congratulations!

    You have earned 100 minutes free calling for the selected destinations * for referring a friend to Globe7. We highly appreciate your gesture and even in future, the more number of friends you refer to Globe7, the more free minutes you will get. Absolutely you have no limit.
    * Calls made to the other destinations will be charged according to the rate sheet.
    Your Voucher Number:..........
    To recharge your Globe7 account using the voucher,
    Go to ‘MyGlobe7’ menu,
    Click ‘Recharge Voucher’.
    Click ‘Yes’ on the Security Alert window.
    Authenticate yourself using your Globe7 ID and Billing Password.
    An ‘Account Self-Care’ window will open where you need to select the tab, ‘Recharge using voucher’.
    Enter your recharge voucher number and click the "Recharge" button.
    For any billing problems, please mail us at [email protected]

    köszi szépen
  • repvez
    #1077
    Na a bátyámnak ajáltam a progit és ö is regisztrált.Ö is egyböl kapott 1$-t.Kiváncsi vagyok kapok-e utánna 100percet.Mert kaptam tölük egy levelet,de ebben nem irnak a percekröl.
    Ez volt a levélben:
    Dear Customer!
    Thank you for referring a friend!
    We highly appreciate your cordial gesture of referring a friend to Globe7.
    We are glad to inform you that your friend has successfully registered with Globe7.
    We hope you would extend your warm support to Globe7 as ever and enjoy the remarkable features.
    Regards

    Lehetséges hogy csak azokban az országokban osztogatják amik
    ezen az oldalon a *-al megjelölt linken van?
    Erre jo lenne rákérdezni tölük, hogy mindegy-e hogy melyik országba akarom felhasználni és hogy hogyan müködik ez az egész 100 perces dolog.
  • akyyy
    #1076
    hát jah, hang az elég gyér, de ha ingyen van, akkor megéri:D
  • repvez
    #1075
    Most kiprobáltam az egymásközötti beszélgetést csak neten keresztül ingyen,de nem valami jo a hangja viszhangzik amit mondok azt is hallom.
  • repvez
    #1074
    A csörgetésért is vesz le lovét?
  • akyyy
    #1073
    hát, mikor multkor havernál regeltem, és neki köcsög módon megjött az egy dolcsi amiért regizett, volt pár mobil csörgetés, meg eg ymobilhívás, ami jó sokáig tartott ( vagy 6 perc)
    maradt elég kevés pénz, és azzal már nem lehetett csörgetni(legalább is magyar számot nem:( )
  • repvez
    #1072
    Na az az 1$ nekem is megjött.Ez kb hány percre elég? csak hogy tudjam kit hivhatok belöle.
    Ha van valami info pénz ügyben szoljatok.
  • Monoton
    #1071
    :DDDDDDDDDDD
  • akyyy
    #1070
    haverokat szórakozgatom:D:DD
    ej de jó lenne ha tudnék szerezni sokkal több pénzt rá, reszkess pákó lenne:D
  • Monoton
    #1069
    :DDD grat!
  • akyyy
    #1068
    nah kaptam a globra egy dolcsit, és meg tudtam csörgetni magamat:D (mobilon)
  • akyyy
    #1067
    sokat érsz azzal az 1 dolcsival. hol marad a 100 dolcsim??
  • repvez
    #1066
    Na ma kaptam egy levelet a globetol ,hogy kijött a 2.0-ás változat és ha frissitem a progit akkor kapok 1$-t állitolag 1 nap mire megkapom.meg nem tudom ezen az oldalon mit kéne megadni mert probáltam a saját jelszoval meg számmal de nem fogadta el.itten
  • arturo
    #1065
    de egy idő után ez sem enged telefonálni, csak ha buy some credit. bár akkor ingyen... :(
  • Monoton
    #1064
    énse kaptam semmit !!! egy nagy kamu az egész!
  • akyyy
    #1063
    hát kirpbóéltam amiket tudtam, de még 1 dolárt se kaptam, pedig kellet volan amiért regiztem. írtam emaileket, hogy miért nem kaptam ha meghívtma rá egy baráomat, meg mindne nap csináltam a refert is, ők azt írták várjak 5-7 napot...
    hát ez az idő letelt, nem kaptam semmit, szal
  • repvez
    #1062
    Akkor ez is hallot ugy ?Semmilyen modszerrel sem lehet rávenni hogy legyen beszélgetésre valom?
  • akyyy
    #1061
    nem kapsz ajánlésért semit se, és hiába kattintasz rá ahirdetésekre, vagy hibaá regelsz a referenciákra vagy mikre, semit nem fogsz kapni:S:S
  • repvez
    #1060
    Valaki leirhatná hogy mit kéne csinálni a globe 7-nél a progi alján megjelenö linkekkel amik azt hirdetik hogy kapok érte pénzt vagy lebeszélhetöséget,de nem értem mit kell azokon az oldalakon csinálni hogy meg is kapjam .Esetleg valaki aki szeretné használni megadhatná a nem magyar email cimét hogy tudjam ajánlani neki igy kapnék érte 100percet