684
  • Shid
    #684
    Jó játékot! És egy jó tanács: Írd ki a patch -eket egy lemezre.
  • panzerpeter
    #683
    Nagyon szépen köszönöm! Megcsináltam sikerült! Nagyon köszi :)
  • Shid
    #682
    Ha az 1.06 patchet sikerült feltelepíteni és az 1.08 -as patch -ban lévő exe -ét is bemásoltad, akkor az 1.07 -es patch -et nyugodtan kihagyhatod.
  • Shid
    #681
    Először telepítsd fel az 1.06 -os patchet, ehhez rendszergazdai jogok kellenek, úgyhogy, próbáld meg úgy telepíteni hogy: Jobb klikk a patch telepítő exe -jét és válaszd a "Futtatás rendszergazdaként" parancsot. Utána az 1.08 -as patch elvileg, egy tömörített fájl, benne egy Panzers_Phase_2.exe. Ezt az fájlt csak át kell másolni a játék mappájában lévő "RUN" mappába és ott felül írni vele a már létező fájlt. Pl.:( "X:\Program Files\PANZERS - Phase2\Run\Panzers_Phase_2.exe")
  • panzerpeter
    #680
    Ahh jasnos így sem jó! Az 1.06 ot simán feltelepítem, és indításnál azt írja ki: to install the apllication, you must have administrator privileges on your computer"
    Az 1.07 és 1.08 at pedig nem is engedi feltelepíteni azt írja ki ,hogy :" a program nem indul el, mert zlib1.dll hiányzik a számítógépről!
    Esetleg valami ötlet? Tudsz/tudnátok segíteni?
  • panzerpeter
    #679
    Shid nagyon szépen köszönöm a segítséget! Letöltögettem őket és feltelepítem majd! Remélem hogy sikerülni fog! Nagyon köszi mégegyszer!
  • Shid
    #678
    Rakd fel sorban a patch -eket:
    1.06: http://www.pcguru.hu/pcguru/letoltes/codename_panzers_phase_two_16_patch/

    1.07 (ez kell a Vista/Win7 rendszerekhez): http://www.pcguru.hu/pcguru/letoltes/codename_panzers_phase_two_17_patch/

    1.08 (erre is szükséged lesz): http://www.pcguru.hu/pcguru/letoltes/codename_panzers_phase_two_18_patch/
  • panzerpeter
    #677
    Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem! Sajnos win 7 alatt nem fut el a játék! Feltelepítem, indítanám az ikonnal és kihoz valami és van igen nem lehetőség! Ha igenre nyomok akkor ujraindítja a gépem ha nem-re akkor nem indul a játék! Régi gépemen Xp altt simán elfutott de sajnos most nem tudom futtatni. Kérelk segítseket! Imádom ezt a játékot és nagyon szeretnék vele játszani!
  • westmoreland #676
    Ez kicsit durva volt...
  • westmoreland #675
  • westmoreland #674
  • kbeton
    #673
    ezt már próbáltam mikor végigolvastam a fórumot
    nem müködött
  • kbeton
    #672
    ok
    köszi
  • Beni521
    #671
    én néztem ugyanaz, egyszerűség kedvéért ittvan megint:

    V9Y95-TAQ6U-YMMCZ-EVDXH-QLYZU
  • westmoreland #670
    Figyu, ez a hozzászólások sorszáma.Lapozz vissza!Bár lehet, hogy a kettő ugyanaz,nem néztem.
  • kbeton
    #669
    valóban, elírtam :)
    kösz de, ezt hogy? egymás után sorba beírom?
    még ilyet nem láttam :)
  • westmoreland #668
    Ha nem jó, van még.
  • westmoreland #667
    Próbáld ki valamelyiket:#406,#341!
  • westmoreland #666
    CD Galaxis.
  • kbeton
    #665
    a múzeumkörúton van, az elte btk mellett, astoria közelében
  • kbeton
    #664
    hát valszeg az lesz
  • westmoreland #663
    Melyik bolt, az a "pcgalaxis"?
  • Beni521
    #662
    akkor reklamálj
  • kbeton
    #661
    kösz:D
    de nem adtak hozzá, pedig pcgalaxisba vettem
    itt a bökkenő
  • Beni521
    #660
    írd be a cd kulcsot.
  • kbeton
    #659
    sziasztok,
    ha még jár erre valaki
    eredeti panzers p2 játékom van, felrakom, felpatchelem az 1.5 és 1.6-tal
    és kéri a cd kulcsot...
    de nem kell az alap telepítéshez cd kulcs
    mit csináljon ilyenkor az ember???
  • Erwin Romel
    #658
    Hellósztok!
    Valaki nem tudja hol lehet letölteni a panzers phase one-hoz level editort?előre is köszönöm
  • Beni521
    #657
    Üdv! az lenne a kérdésem h Editor-ba h lehet küldetéseket (célkitűzéseket) kreálni? addig jutottam h beírom, az meg is jelenik a játék közben (pl Foglald el X ellátóbázist), elfoglalom és nem történik semmi. Hogy lehetne megcsinálni h jó legyen?
  • PESFAN
    #656
    890 Ft-ért meg lehet venni.
    Többe kerül az áram mire letöltöd és még multiban sem tudsz játszani a tört verzióval.
  • tomi kft
    #655
    honnét lehet letölteni!!!???
  • ferrari345
    #654
    Hali!Valaki megtudná nekem mondani honnan tudok szerni egy végigjátszást a játékhoz?Ha vki tud egy linket lécci tegye fel! Előre is köszi!!
  • bgabor
    #653
    Kukába vele! A minősége alapján az egész panzers sorozatnak ott a helye!
  • ZSOOLT2
    #652
    Hello, most szereztem be a programot (PcGuru teljes játék), de Vista alatt nem fut, 1.08-as patch nem segít rajt, ugyanúgy a betöltés vége előtt hibaüzenettel kiszáll. Valakinek valami ötlete?
  • karnokd
    #651
    Üdv lehet, hogy már kérdezték, de Tobruk-ban (Szövetséges 2. küldetés) hogy lehet megcsinálni a 2. titkus küldetést (amiben a rádióadót kell elnémítani délre a végső célponttól)? Az egyik végigjátszás szerint egy üres tárú matilda 2-vel kellene megtitsztítani a környékét, de nálam nem történik semmi. Az 1.07-es patch van fenn.
  • W B
    #650
    Báttyám szeretné tudni, hogy honan lehet letölteni a játékot lehetően magyarul.
    (megvolt másolt DVDén, de valahogy eltünt)
    előre is köszi!
  • Axon
    #649
    Te vajon melyik bolygórol jöttél?
    Végtelenül hiányosak történelmi ismereteid.
    Szerintem már menthetetlen vagy, de ha mégis utána akarsz járni a dolognak, akkor kezd a következő címszavaknál:
    Koreia háború 1950
    Vietnám
    Izraeli háborúk (volt három is)
    Irak-Irán háború
    Kubai rakéta válság

    Amerika és a Szovjetunió közvetlenül sosem háborúzottt, de közvetve folyamatosan ott voltak az összes háborúban, konfliktusban.

    Egyébként ez a téma nem a Panzers - Phase Two-ben szerepel, hanem az idén megjelenő Panzers részben, ha jól emlékszem Cold War az alcíme.
  • oszitheace
    #648
    Hello everybody!
    Nem igazán értem, a hidegháború nem arról szól, hogy nem voltak harcok?
  • Carlos
    #647
    1.08-as patch megjelent!
    Még friss meleg:
    click
  • Vis Mayor
    #646
    Csá all!
    Nekem kellene enek a játéknak a magyarítása, ha van már ilyen, mert olaszul nem nagyon tudok
  • menyasszony
    #645
    Sziasztok!

    Viszonylag sokáig visszanéztem, de nem láttam semmit a multiplayer részről. Nem tudom, h Ti eredetivel nyomjátok-e (akkor biztos nincs vele problémátok), de én nem és a multihoz kérne valami multiplayer kódot. Nem tudjátok véletlenül, h oda mit kéne beírni vagyis honnan tudnék szerezni egy működő számot?

    A segítségeteket előre is köszönöm.