100
Big Mutha Truckers 2
  • gameplusz
    #60
    Inkább segítsetek neki, mert nem mindenki vesz egy ellopott motor helyett egy másikat!
  • Istencsászár
    #59
    bár nemtudom miközevan a te motorodhoz ez 1 kamionos topik sőt továbbmegyek JÁTÉK topic ha ez igy neked hihetelenül hangzik akkor....
  • Gerob
    #58
    Már ne is haragudjál, de mekkora egy tapló vagy!!

    Csak szívességet kért, most akkor mi van???? Tehet ő, hogy erre van szorulva??

    Nah mindegy.
  • Duddits
    #57
    Már gondolkoztam...
  • ChevyG #56
    mért nem nyicc egy topikot neki?
  • Duddits
    #55
    Úgy gondoltam, hogy itt az SG-n van egy-két normális ember aki talán tud segíteni...
  • ChevyG #54
    hát ez mekkora LOL!!!
    hol lax a nyóckerbe?
    a kisöcsém homokozo lapátját is ellopták tegnap, keresek képet róla és berakom, hátha tud valaki valamit!

    -én érzek némi összefüggést a két ügy között!
  • Duddits
    #53
    Nem hiszem, hogy ma csinálok bannert! Éjjel a büdös gecik ellopták a Simsonom!

    TUDOM, HOGY NEM TÉMÁBA VÁGÓ, DE KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!

    FELHÍVÁS!!!! ÉRDIEK!! KÉRLEK JÁRJATOK NAGYRA NYITOTT SZEMEKKEL, FŐLEG PARKVÁROSBA!!!!! AZ ÉJJEL ELLOPTÁK A MOTOROM!! HA ÍRTOK, ADOK TÖBB INFÓT!! KÉRLEK SEGÍGSETEK!!

  • Gerob
    #52
    Hali!

    Nekem egyáltalán nem tetszik, már az elődje sem jött be egyáltalán sem!!
    Utáltam, hogy ha elindultam, akkor versenyezni kellett 1000-el a másikkal, hogy te nyerj, meg ha kicsit már csapódtam a póttal az út szeéli maffiózóoknak, akkor már másztak is fel a pótra, aztán alig bírtam őket lerázni a pótomról. Meg ez a checkpointos dolog is...olyan járéktermes dolog de ezerrel, nekem személy szerin egyáltalán nem jön be, ha kamion szimulátor vagy kamionos játék, akkor menjen 90-100-al a gép, meg forduljon úgy, ahogy a valóságban, meg hasonlók...

    Nah lényeget sztem vágjátok...
  • gameplusz
    #51
    Mi csak várunk, és várunk, és várunk.... :D
  • Duddits
    #50
    Ha megvárjátok, holnap csinálok egyett.
  • gameplusz
    #49
    Nem tudom, látszik, hogy összevágott, átméretezett munka... Bcsesz, de a véleményemet kérdezted...
  • Duddits
    #48
    Az emberek része király, a többi elég nyomott.
  • magus755
    #47
    sziasztok csináltam egy bannert most gyorsan milyen lett?
  • gameplusz
    #46
    Ha lesz időm megkérdezem, de úgy vélem reménytelen...
  • Duddits
    #45
    IMYkééket kérdezted? Hátha tudnak segíteni.
  • gameplusz
    #44
    Nem tudom, egyenlőre nem valószínű, mivel megnézem, és a 700Mb-os fájlban tárolja a szöveget, amit meg nem igazán lehet még csak megnyitni se...
  • Duddits
    #43
    Nah, én is játszottam vele. Nem rossz, főleg a karakterek! És azk közül is a csajok! Az egyik farmos városba bementem a boltba és a csajon nem volt meltartó, csak a hosszú haja takarta el.

    A kamionok végre élethűbben veszik a kanyart, nem farolnak össze-vissza, viszont a kisautóknál ez nem mondható el. Azok szerintem szörnyűek.
  • Duddits
    #42
    Esetleg külföldi fórumokon is utánna járhatnál, hogy fordítható-e. Hátha tudnak rá valami megoldást.
  • zolo
    #41
    Én ettől függtelenül még bizakodó vagyok.A king of the road se nagy szépség mégis volt hogy honapokig lehet vele jáccani.Ha jó a hangulat akkor tetszeni fog.
  • báttyó02
    #40
    hát én véleményem is az hogy elég gyenge..
  • gameplusz
    #39
    Ha minden maxon van, csak akkor szép, és a háttérnek számító képek viszonylag csúnyák...
    De itt nem a graf a lényeg, bár szerintem jól néz ki, jobban mint a Pedal to Metal.
    Plusz nálam még negatívum, hogy nincs egér, vagy csak én nem vettem észre,hogy lenne....
  • CS@
    #38
    Kipróbáltam én is ezt a játékot és szerintem kegyetlen béna lett.
    Az én ótvar 5600XT-men is csodásan fut (árnyékok nélkül próbáltam) viszont semmiképp sem nevezném szépnek ,de még elfogadhatónak se nagyon. Elnézést ha megbántottam valakit akinek tetszik.
  • gameplusz
    #37
    Nah, szóval, még lenne pár megjegyzésem:

    1. Aki csajokra vágyik a játékban, az már a telepítő közben is megkapja az adagját.
    2. A grafika csak maximum beállításoknál néz ki, ami csak erős vason megy (Minimum 6600Gt - külföldi oldalról, fórumról származik egy pár teszt, az én gépemen vajsimán megy)
    3. Nem lesz hozzá magyarítás, mivel nem igazán fordítható.
  • zolo
    #36
    Végre egy kamionos játék amiben törika kamion és a forgalom
  • akyyy
    #35
    letöltöm
  • zolo
    #34
    Pontosan onnan
  • Duddits
    #33
    Innét?
  • Duddits
    #32
    Linket please. TorrentPsy-on néztem vagy 3-at is, egy se jó.
  • zolo
    #31
    Én a piratebay.org-ről szedem és most 25 k-val jön 5 orra van még háttra.Reggelre már lenn is lesz
  • Duddits
    #30
    Engem valami normális letöltő oldal érdekelne, mert egy normális torrent-et se találtam.
  • báttyó02
    #29
    nemrossz
    főleg a bigén akadt meg a szemem
  • Istencsászár
    #28





  • báttyó02
    #27
    mondjuk én az 1-et nem ismertem,de láttam rola cikket,mindig meg akartam szerezni csak nem találtam sehol ahonnan letudom szedni
  • Duddits
    #26
    Jaja! képeket!
  • báttyó02
    #25
    képeket plz
  • Istencsászár
    #24
    ugy nagy probléma nincs a gémmel mint amit nyujatni akar az megvan dehogy 0-100 mph-ra 2 sec alatt gyursul:D kicsit nevetséges
  • grebber
    #23
    Thepiretebayen, torrentleech-en és még sok torrent oldalon ottvan.
  • zolo
    #22
    Honnan szedted le?
  • gameplusz
    #21
    Nos, kipróbáltam a játékot, és tetszett.... :) Igen jól meg van csinálva, mind grafika ügyileg - bár ez talán a játék legnagyobb gyengepontja- mert a háttérben lévő távoli képek néhol igen csúnyák, egyébként egész jó-, mind irányítás terén -szerintem. HANGOK: jól eltalált, akár csak az 1-ben volt anno. Többet nem árulok el, de a sztori és a karakterek is egész jók, nálam olyan 86%-ot kap a játék. :D