100
Big Mutha Truckers 2
  • ladaman
    #100
    nekem is ez van
  • kakt
    #99
    bocs az offért énis olvasgatom a fórumot látom nemcsak nekem sz*r*kszik... a rignroll kapható már magyaro.on??vagy letölteni honnan tom??torrentete nem szeretem meret 1-2kb al jön :S
  • kakt
    #98
    Sziaszokt!
    Nekem ojan bajom van hogy Pécsen az 576nál megvettem a játékot, felraktam belépek stb.. oké minden aztán mielött ugye indul a játék tötlt na most nekem elkezd tölteni és egyszer csak megáll a töltés és semmire sem reagála játék,tálcára letudom rakni, a gép nemfagy le, a gépigényem vmiből duplája is mint kéne meg többszöröse is,a directX em okés stb...valamit tudtok mondani??sztem hétfőn visszaviszem probálja meg azon a gépen a csávó hogy ott müxik-e! köszi előre is!csáó
  • King of Roads
    #97
    ez egy fosrakás :-(
    semmi valóságalapja....
    jó, akinek nem fexik a normális kamionszim. annak ok de...
  • Duddits
    #96
    Itt találsz
  • joe1980
    #95
    csaaO MINDENKINEK. VALAKI TUDNA HOZZÁ ADNI CRACKET.MERT NEM INDUL.KÖSZÖNÖM.
  • Duddits
    #94
    Majdnem ugyan olyan mint az 1. rész, csak az irányítása lett más.
  • Szabi84
    #93
    Az elsővel nem játszottam de ez egy RAKÁS FOS ,de tényleg! Nincs rá pontosabb kifejezés.
  • gumikacsa
    #92
    Ez is akkora rakás fos, mint az 1. része? Vagy ez már türhetőbb?
  • doxic
    #91
    aki egy kis Redneck, hangulatra vágyik annak, ez a játék tökéletesen jo. Nekem sajna a 18 wheels Of Steel nem adta át ezt a amaerikai parasztos hangulatot. Hihetetlen. A zene az meg egyenese király hihetetlen. Yak FM!!!
    A grafika tényleg nem egy nagyon hyper, de szerintem türhető.
  • Duddits
    #90
    Akkor én se.
  • Gebriel
    #89
    Namármost a leírásában azt írja, hogy támogatja ezt a kártyát. Ezért nem értem
  • Duddits
    #88
    Veszel egy jobbat.
  • Gebriel
    #87
    És mi lehet a megoldás?
  • Duddits
    #86
    Szerintem a videókártya.
  • Gebriel
    #85
    Feltettem a játékot de amikor elindítom nincs kép, hang van, de kép nincs . A játék viszont fut.
    Win Xp, AMD 1,7 proci,gforce4mx4000 vga. mi lehet a baj?
  • [HUN]FaTaL
    #84
    18wospttm rulz:p
  • báttyó02
    #83
    hát érdekes az biztos....monyuk én 3prc után töröltem is :D
  • Szabi84
    #82
    Hát ez a játék nagyon szar! Az irányítás kész röhej. 100-ra (Mph) kb 3 másodperc
  • Duddits
    #81
    Vazze! Még mindig nem rakták be a bannert...


    Gameplus: Sikerült valamit csinálnod?
  • Duddits
    #80
    Talán ősszel.

    A BMT-s dologra meg nemtudok mit mondani.
  • Hepcat
    #79
    Sziasztok. Tudna nekem valaki segíteni? Felinstalláltam a Big Mutha Truckers 2-t Pc-re, és crackelés után indítanám, de mindig kilép mindjárt az elején. Fekete kép, aztán paff, és kilépett. Mi lehet a probléma? A directx 9c-s van fenn. Esetleg videokártya? Az ati 9600-os. Jó lenne má vele jáccani. Segítsetek légyszi. Köszi, és még egy kérdés: A Rig 'n' Roll Pc-re mikor jelenik meg?
  • R0sc0
    #78
    kiprobáltam:
    "no comment"
    ennél meg a jucied is jobb volt, egyszeruen nem tudom hogy hová tették a realisztikusságot, mert az ami nincs benn ebben a játékban.
    mindgy fölös 700 megátol szabadultam meg.
  • Duddits
    #77
    Jah, félre néztem.
  • rorr
    #76
    Kinek?!
    A Csubai G-nak ?
    Te azt hol látod?
    Nincs ott semmi ember!!!
  • Duddits
    #75
    Ott van az aláírásában.


    _Atti_: Most küldtem a 6667.-et.
  • rorr
    #74
    Nálam is ez van!
    Milyen a konfigod?
  • gameplusz
    #73
    Próbálhozz ezek letöltésével: Bik Video, DirectX 9.0c és Nvidia vagy ATI Dvriver
  • Csuhai G
    #72
    Így se megy! Amikor elindítok egy küldetést, akkor 5-6 másodperc után visszadob a játék az asztalra! :( Van valakinek valami ötlete?
  • Csuhai G
    #71
    Köszi!
  • Istencsászár
    #70
    itt
  • Csuhai G
    #69
    Hi!

    Írna valaki egy privit, aki el tudná küldeni a játék crackjét? Azért kéne, mert letöltöttem a játékot és amikor elindítok egy küldetést, akkor 5-6 másodperc után visszadob az asztalra! :(

    Előre is köszi!
  • _Atti_
    #68
    6666 üzeneted volt pont amikor megnéztem a profilod
  • Duddits
    #67
    Akkor valaki berakhatná.
  • Csuhai G
    #66
    Nekem is tetszik!
  • hunbalee
    #65
    szevasztok
    vki jáccik gef -4 el és jol megy ? vagy a menü neki is hiányos??
  • Istencsászár
    #64
    teccik
  • Duddits
    #63
    Nah, ez az 1. ilyen jellegű képem. Tegnap este, ma reggel csináltam. Tudom, nem valmi jó, de ha nem tetszik, majd csinálok másikat. Ezt végülis tesztnek, gyakorlásnak szántam. De ha jó betehetjük.
  • ChevyG #62
    erröl Dudditssal beszéltünk, javasoltam, hogy nyisson neki 1topikot (ezt meg is tette) nekem az nem teccik hogy egy qrv@ nagy OFF volt ebben a topikban.
    ÉRTED?
  • Duddits
    #61
    Köszi!




    Lehet, hogy ma összedobok egy bannert, bár ma megyek fogszabira is, meg ha megtalálom az F1 belépőket, akkor meg megyek oda is. De kétlem, hogy meglesz. Ez a legszarabb hetem az egész évben.