330
A Digital Reality legújabb játéka, a War Front: Turning Point
  • cikasz
    #330
    Sziasztok.
    Látom elég régen nem szóltak hozzá a játékohoz :)
    Most szereztem meg és lenne egy kérdésem.
    Szégyen nem szégyen de, a gyorsitott gyártás fejlesztését nem találom egyik épületben sem. Hol kell azt kifejleszteni?
    köszi
  • ElMatador
    #329
    Megvettem és nagyonjó!Főleg a 2 kutatólaboros küldi teccet nekem,még nem vittem végig Németeknél uccsó Szövetségesknél a 9.küldinél akadtam el,egy kis help kéne:A Kreml-t ,hogy tudom elfoglalni?
  • Hunor1
    #328
    Aham..köszi a jóó tanácsokat. Majd biztosan megveszem az n-edik AOE klón játékot. Biztosan megérné...lol
  • Hecker007
    #327
    nekem a nő az jöhet :)

    Hunor1: esetleg nézd meg a boltba és vedd meg ha multizni akarsz
  • Maxtreme
    #326
    Aham.
    Esetleg lakáskulcsot nőt, és meleg ételt ne adjunk?
  • Hunor1
    #325
    Szevasztok.

    Csak pár napja akadtam rá erre a játékra. Kapásból látszik hogy ezt multiban érdemes nyomni. Sajna mivel már tavaly megjelent ezért a hamachin semmilyen servert nem találtam hozzá :-(
    Ha tudnátok működő servereket plz dobjatok egy privit !
    ( DE azt is nagyon megköszönném ha esetleg valaki küldene egy eredeti keyt,/talán már valaki nem játszik vele..//
    Köszi !
  • Doom 4
    #324
    Van minden pálya elején olyan hogy speciális beállítás és ott de nem nagyon lehet feljebb. Használj trainert. A legtöbben van olyan hogy unlimited egyspég mod.
  • Kövesdi A
    #323
    sziasztok nem tudtok véletelül a játékhoz a gamehez modot vagy valami hasonlot amivel kicsit tuningolható itt ot a a játék

    a másik az egység limitet hogyan lehet át álitani hogy pl ne max 250 legyen h anem pl 500 vagy amenyi kell ?
  • Dragoondrive
    #322
    Sziasztok!

    Kéne egy kis segítség! Naszóval. eddig a barátom Angol nyelvű versiójával játszottam, ami eredeti volt, a War Front-tal és rendben ment a gépen! Tegnap megláttam és megvettem magyarul. És nem megy! Semmit nem ír ki, feltelepül, elinditom bejön az első fő Animáció, az utána fekete képernyű. Fut de semmi sem történik. Valaki nem tudja megmondani mi a gond?

    Gép: Asus M2N32-SLI Deluxe, AMD Athlon 6000+ AM2, 2x2 GB Kingmax Ram, Asus X1600Pro/512Mb...stb.

    Ha az angol fut, akkor ez miért nem?
  • Trantorius
    #321
    thx
  • Rolika16
    #320
    Hello

    Na szóval ma reggel még elindult játék , tutorialt megcsináltam rámentem első pályára betöltöte de abban pillanatban ki is vágott asztalra , még1 hibaüzenetet sem kaptam . Esetleg ha vki emléxik milyen nvidia driverel játszott amikor nyomta game-t számát leírhatná ide . Vagy codecs fajta ami volt akkor , visszaolvastam és láttam ezzel is volt gond néhány embernek . Előre is köszi segítséget
  • Hecker007
    #319
    vga drivert cseréld le, meg directX-et frissísd
  • Trantorius
    #318
    Ja és valaki nem tudja miért fehér az összes egységem és épületem(meg pár fa,épület)?? Leraktam a grafikát,stb de még mindig szar...:(
  • Trantorius
    #317
    A cimem trantorius (@) freemail.hu
  • Trantorius
    #316
    Hello valaki nem tudna belinkelni vagy e-mail-be elküldeni a magyarosításhoz szükséges fájlokat?
  • Hecker007
    #315
    galaxisnet.hu-n nézted már?
  • wid22
    #314
    Megvenném 4000 ft ért de hol van annyiért. 5-8 ezer közt láttam + 1500 szállitás.
  • Lancelot1983
    #313
    hi
  • Dexantreal
    #312
    Akkor vedd meg, nem sok az a 4 000 lál.
  • Rusy
    #311
    Hello nem adná el valaki 3 ezer ft-ért postáal a magyar kiadását ha már megunta? Cs galaxisban most 4 ezer
  • leoooon
    #310
    sziasztok!kellene egy kis segítség.a németekkel vagyok a kreml-ös pályán.nincs ellenfél az egész pályán.mindent "látok".(radart telepítettem mindenhova)és egyszerűen nincs vége.a kreml-be nem lehet bemenni.mit kell csinálni?
  • norbiii3
    #309
    Hellosztok!
    Tudna valaki segíteni, hogy hogyan lehet LAN ban játszani, mert nem engedi be a másik gépről a játékost azt írja hogy szerver elutasítva?
    Vagy mert nem eredeti?
    Köszi előre is a segítséget!
  • 6600GT
    #308
    ja
  • w77d
    #307
    sziasztok! megerősítés kéne hogya game működik e vista alatt. csak akkor veszem meg
  • Kövesdi A
    #306
    nme tudtok véletlenül a game hez ki egészitőket hogy mire is gondolok pl új pályák stb !
  • Kövesdi A
    #305
    h nekem az lenne a kérdésem hogy a németeknél hogy kel ki fejleszteni a szonikus tankot mert a tecnikai level 3 meg van de van még valami ami még kéne de azt sehogy sem tudom hogy mi az !

    ugy an ez a kérdésem a szovieteknél
    elöre köszönöm a válaszotokat !
  • gabo91
    #304
    Mentés nekem is jol jönne, mert ujra kelett pakolnom windost...
    Annál a kancelláros pályán voltam én is 4. pálya...
    Tudna valaki küldeni mentést rola? (lehetőleg olyant amiben már van esélyem megcsinálni pályát, mondjuk alig van ellenség és van emberünk)
  • wid22
    #303
    Magyarfejlesztésü játékhoz jó lenne a magyarositás . De ha nincs nem lehtne leforditani a játékot mint mást? Jó lenne.
  • pretorianus01
    #302
    magyarításhoz szügséges cuccot honnan lehetne letölteni,vagy megszerezni?
    Help!!!!!!!
  • TommoT
    #301
    ez érdekes...nemtom nekem kijöttek
    lehet van még valahol egység! vagy a jelbe kell gyalogosan belesétálni...

    #297 up!
  • surface
    #300
    Helló!

    Tudna nekem valaki segíteni, hogy a kancellárt hogy lehet előcsalogatni a városházáról? Ez valahol a 3., 4. pálya környékén van. Már kinyírtam minden ellenséges egységet, ott állok a városházánál a 3 hőssel de a kancellár sehol!

    Köszi
  • wid22
    #299
    Hogyan lehet V2 rakétát kifejleszteni? És használni?
  • TommoT
    #298
    #293 #294 köszi a segítséget!
  • TommoT
    #297
    Hello!
    Mivel elveszett minden mentésem tud valaki onnan küldeni egyet, ahol az amcsikkal át kell kelni egy folyón amit védenek a ruszkik?
  • superman544
    #296
    Hello
    tudja valaki hol van a war fronthoz cheat ill. magyarosítás
  • gabo91
    #295
    igen, igazad van

    Nemtudna nekem valaki magyar fájlokat adni? (tehát hogy a játék magyar legyen, csak nincs hozzá magyarositás sehol se)
  • Axon
    #294
    Hozzáfűznék még annyit, hogy az elején még nem aktív ez a két csillagos ikon, fel kell építeni a radarállomás épületet és csak ezután lesz aktív.
  • gabo91
    #293
    Föépület -->és ott oldalt (jobboldalt alul a sarokban lessz egy kis ikon két csillag van rajta azthiszem, arra kat és már fejleszti is a következő "technikai szintet" igy több épületet meg egységet tudsz csniálni. (de nemmindegyik pályán van ilyen fejlesztés, de ha egyedin mész akkor lessz)
  • TommoT
    #292
    up!
  • TommoT
    #291
    up!