1317
  • ForzaInter
    #1037
    a régi pontrendszer szerint Massának 83, míg Hamiltonnak 80 pontja lenne...
  • Nuno88
    #1036
    de arra nem írnak semmit mert tudják h a Merci nem lesz csapat vb győztes még egy darabig :)
  • Bandee1987
    #1035
    inkább beraktam egy képet a topikba :)
  • ForzaInter
    #1034
    inkább nem is olvasom, csak egy fél oldalt olvastam el, annyi bőven elég volt...
  • Nuno88
    #1033
    most attól h Hamiltont mindenki elküldi a sunyiba nem lesz jobb, max. kap egy büntipontot... ez van bele kell törődni... jövőre Ferrari tarol és kész :)
  • Bandee1987
    #1032
    Ja, de ne hagyjuk magunkat provokálni, az nem használ.
  • Nuno88
    #1031
    nevetséges télleg :S
  • ForzaInter
    #1030
    f1 topik de szánalmas:(
    hihetetlen milyen emberek vannak....
  • Bandee1987
    #1029
    Vki csinál egy új bannert? Most látom, hogy még 2007-es vb cím sincs fenn, nemhogy az idei :)
  • ForzaInter
    #1028
    ez így van, Massa nagyon peches volt idén, vagy a kocsi állt lealatta, vagy a szerelők szúrtak el vmit, a csapat szúrta el sajn:(((
  • ForzaInter
    #1027
    ez hihetetlen, nagyon sajnálom Felipét, megérdemelte volna vb címet, ááá.........
  • kulabácsi
    #1026
    fél körrel a vége elött, utolsó körben több mint 18másodpercet vesztett hamihoz képest...nem érdemelte meg az a majom h nyerjen
  • Bandee1987
    #1025
    Végén Hamilton nem Glockal pacsizott össze? Hm...
    Azért furcsa volt, hogy előtte sehol sem láttuk, egyszercsak hirtelen 2 körrel a vége előtt úgy lelassult, mintha tönkre ment volna a kocsija.
  • kirol
    #1024
    Hát sajna Massa nem nyert.

    Hát ez van!
  • kulabácsi
    #1023
    hát csak rendberakják már a csapatot, ez azért nem kis pofon volt...
  • Nuno88
    #1022
    egyetértek!
    remélem jövőre nem lesz ennyi szerencsétlenkedés!

    Forza Ferrari!!!
  • kulabácsi
    #1021
    az egész évben nem kellett volna a csapatnak folyamatosan baromságokat csinállni, és akkor mégannyira nem lett volna gond. a ferrari volt a legjobb autó a mezőnyben, csak a csapat szerencsétlenkedése miatt buktuk a vb-t...
  • Nuno88
    #1020
    Én is sajnálom, szerencse is kellett Hamiltonnak, de ha Singapurban nincs az a malőr most nem lenne semmi gond...
  • Cowboy03
    #1019
    *bunda lett volna...bocs olyan ideg vagyok, hogy már írni sem tudok
  • Cowboy03
    #1018
    Elmennek a p*csába...Hamilton csak Glocknak köszönheti senki másnak..Hihetetlen, én azon se lepődnék meg ha valami bunda volt az egészben..
  • kulabácsi
    #1017
    hát most nemtok mit mondani :(
    csapat vb legalább megvan
  • Lteebee
    #1016
    LOL
  • Cowboy03
    #1015
    Sírni tudnák azon amit művel a Ferrari csapata..világ életemben Ferrari drukker voltam de még ennyire balfasznak nem láttam őket..Massát én is sajnálom, mert kicsi esélye van arra, h meglegyen a címe..tegnapi időmérője is lenyűgöző volt..de szar van a palacsintában, valamit a Reanult kavart.
  • Kit--Kat
    #1014
    Szerinted ez a Ferrari képes egy kettős győzelemre?!

    Szégyent hoznak az előző garnitúrára, szerencséje volt Kiminek tavaly, hogy még valamelyest volt hagyatéka az előző generációnak. Idén mindent megtesz a csapat, hogy a pilótáik minél hátrébb végezzenek...
  • kulabácsi
    #1013
    ha a köv futamon meg tudják csinálni h ferrari 1-2 akkor máris csak 3 pont hami előnye, szal izgalmas esz ez még, de ezt a versenyt simán hozni lehetett volna, geci ideges vagyok
  • ForzaInter
    #1012
    ngayon jó idén, megérdmelné vb címet, de nincs szerencséje...
  • kirol
    #1011
    Még 3 futam van. És tényleg jó lett volna neki egy VB cím! :(
  • kulabácsi
    #1010
    pedig massa megérdemelte volna a vb-t, magához képest ebben az évben messze túlteljesített, de még van 4(?) futam, még bármi lehet, kis szerencsével és 0 hibával még behozható az a 7 pont is
  • ForzaInter
    #1009
    ezt totális csőd volt... azt hiszem vb elment:( Massát sajnálom nagyon, de neki nagyon nincs szerencséje idén, mondjuk Kiminek sem, de hogy ki találta ki ezt a lámpás megoldást, komolyan nem hiszem el hogy ilyenen mehet/megy el a vb...
  • kirol
    #1008
    Igen, itt elbukták. Ennyi!

    Grat annak a -nek, aki kitalálta azt a szart!
  • kulabácsi
    #1007
    na a ferrari 1 gombnyomással elvesztette a világbajnokságot
    grat!
  • Tomika boy
    #1006
    Hali!Nekem van ferraris szelepsapkám 4 darab ha valakit érdekel irjon privit!És van több fajta is!!!
  • Lteebee
    #1005
    Jó lett volna egy stabil, jó pilótát is szerződtetni 2008-ra.
  • Yeltzin
    #1004
    Hehe, hát ez a helyszínen ki is derült :D

    Ferrari Racing Days Hungaroring
  • Galy
    #1003
    Hali!

    Hétvégén Ferrari Challenge a ringen! A kérdésem az, hogy sima, tribünös jeggyel mennyire lehet mászkálni a pálya szélén? Mennyi a mozgástér? Körbe lehet-e járni a pályát? Bármilyen infó jól jönne!

    THX!
  • Kit--Kat
    #1002
    Megint bizonyította kivételes tehetségétXD

    Ezért nem lesz sosem világbajnok, nem elég jó hozzá.
  • kirol
    #1001
    Zsír volt Massa!

    Ennyit forogni nem kis teljesítmény azért! :D

    Szerintem ő a táv 1,2x-esét simán megtette a körbefordulások miatt.
  • kulabácsi
    #1000
    borzalmas a haja :D
  • Kit--Kat
    #999
    Megállná a helyét egy WWII-es filmben német tisztként:D
  • hunbasser
    #998
    A_:S?DAS_:D?_A:SD?:_ASD?_AS:DASDASDAS_DASDas