1317
  • Kit--Kat
    #397
    DE
  • hunbasser
    #396
    kimi ne menjen a ferrarihoz...inkább szerződjön le egy ferrari érdekeltésgű istállóhoz ;)
  • Kit--Kat
    #395
    ez gyenge volt, tudsz te jobbat is
  • G_ArchAngel #394
    remélem Kimi a Ferrarihoz megy és magaelé engedi a futamokon MS-t, majd ártatlanul bejelenti: "csak a gumikat teszteltem..."ű

    ...így a Ferrarinál lesz az 1-es rajtszám és nem viszi Nyalonzó a McLarenhez...
  • Japep
    #393
    McLaren segítség Alonsónak?

    A McLaren-Mercedes elsősorban ugyan saját helyezéseiért harcol, ám a csapatnál nem rejtik véka alá, hogy örülnének annak, ha Fernando Alonso jövőre az 1-es rajtszámot is magával vinné a csapathoz.

    Martin Whitmarsh, a csapat üzleti vezetője úgy véli, hogy a Renault-nak és a McLarennek szorosan együtt kell működnie a Michelin fejlesztése terén azért, hogy meg tudják verni a Ferrarit: „Ez egy izgalmas világbajnokság. A Renault egy erős csapat és Alonso nagyszerű világbajnok.” – nyilatkozta a brit szakember - „Jelenleg a Ferrari felfelé ívelő tendenciában van. A Michelin, a Renault és a McLaren keményen együtt fog dolgozni, mivel közös az érdek: a szezon hátralévő részében meg akarjuk verni a Ferrarit. A legutóbbi három verseny trendje aggasztó.”


  • Count Adyn
    #392
    Mekkora egy idióta eza alonso:D
  • MikX
    #391
    jaja, de nem is mondhatja, hogy áá, hagyom, inkább nyerjen Shumi...
  • DJ Bee18
    #390
    Nem gondolom, hogy rosszak lettünk volna a versenyen. Sőt,

    Ez kész :DD
  • Japep
    #389
    Ez még azt is meg tudná magyarázni, ha Schumi egy versenyen lekörözné!
  • Japep
    #388
    Alonso továbbra sem aggódik

    Fernando Alonso vasárnap alárendelt szerepet játszott a futamon, annak ellenére, hogy valójában megsemmisítő győzelemre készült Michael Schumacher ellen.

    Az uralkodó világbajnok csupán csak az ötödik helyet tudta megszerezni magának a futam során, és ez is láthatóan némi segítség árán sikerült. A versenyt Michael Schumacher nyertre, aki ezáltal 11 pontra csökkentette hátrányát a Renault vezetőjével szemben.

    Alonso azonban úgy érzi mindennek ellenére nincs oka aggódni.

    „Nem gondolom, hogy rosszak lettünk volna a versenyen. Sőt, amennyiben az első gumiabroncsaink is jól működnek, a dobogó is elérhető közelségbe került volna.

    „Tökéletesen biztos vagyok benne, hogy ha Magyarországon helyesen választunk, akkor visszatérünk az élre. Egyelőre nem vagyok gondterhelt. Amíg előtte (Michael Schumacher) vagyunk, addig nincs baj, de tartanunk kell egy kis űrt a végére."

    Alonso első gumiszettes kijelentése azért is érdekes, mert amennyiben ő abban a szakaszban szenvedett, akkor a második szakaszban jóval gyorsabbnak kellett volna lennie. Ez azonban nem történt meg, sőt Fisichellánál sem volt gyorsabb, aki pedig a második szakaszon panaszkodott szemcsésedésre. Valójában az első „körben" a Ferrarik hajtottak nagy tempóban, amit csak Kimi Raikkönen tudott tartani, sőt vezetni.



  • MikX
    #387
    hát, rendesen, bár kihagytad, hogy Massa is megelőzte Iceman-t :D
    Hát, így nem hiszem, hogy felvesznek jósnak... :P:P

    Szerk:
    vagyis Japep, de azért értitek ::D
  • Japep
    #386
    Ferrari örömünnep

    Jobban aligha alakulhatott volna a Ferrari Német Nagydíja. Michael Schumacher az első, Felipe Massa a második helyen végzett, miközben a nagy rivális, Fernando Alonso csak ötödik lett.





    Michael Schumacher (1. hely): "Szuper! Nem is találok szavakat erre az autó-motor-gumi csomagra és az egész csapat teljesítményére. A La Castellet-i teszten keményen dolgoztunk és boldog vagyok, hogy ma learathattuk ennek a munkának a gyümölcsét. Szeretnék Felipének is gratulálni, mert nagyszerű versenyt futott. A VB ezen szakaszában rendkívül fontos sok pontot hozni a riválisainkon. Már a mai pilótaparádén is nagyszerű érzés volt a szurkolók támogatását érezni – és hihetetlenül örülök, hogy ezt most egy győzelemmel hálálhatjuk meg. A világbajnoki címért folytatott harc most mindkét bajnokságban nyíltabb. Hat verseny van még hátra és tovább kell nyomnunk, hogy a pontversenyben vezetőt továbbra is nyomás alá helyezzük. Optimista vagyok és várom a következő versenyeket.

    Felipe Massa (2. hely): „Jobban alakult a verseny a vártnál. Már tegnap reggel láttam, hogy igazán gyorsak vagyunk – különösen használt gumikon volt lenyűgöző a sebességünk. Emiatt meggyőződésem volt, hogy a versenyen még erősebbek lehetünk, ami utólag beigazolódott. Jó rajt után, jó volt az első boxkiállásom és nagy volt az előnyünk, így biztonságban célba tudtam vinni az autót. Intelligens versenyt futottam, ami a szezon ezen szakaszában nagyon fontos volt a csapatnak, ha szem előtt tartjuk mindkét bajnokságban a kitűzött célunkat. Most ugyanezzel az elánnal és koncentrációval kell végigcsinálnunk a bajnokságot. Rövid távon remélem, hogy ezt az erős teljesítményt Budapesten is meg tudjuk ismételni.”

    Ross Brawn, technikai igazgató: „Jobb eredményt nem is kívánhattunk volna. Az autó, a Bridgestone-gumik és a motor tökéletes volt. Amikor Kimi bejött az első boxkiállására, beigazolódtak a várakozásaink és onnantól kezdve csak arra figyeltünk, hogy óvjuk az autót és a gumikat, ami sikerült. Az elmúlt versenyeken bevezettünk néhány újítást és ez a maranellóiak kemény munkájának a gyümölcse. Michael és Felipe is tökéletes teljesítményt nyújtottak ma. Ráadásul mindkét világbajnokságban fontos pontokat dolgoztunk le. Tehát minden okunk megvan arra, hogy optimistán várjuk a szezon hátralévő részét, persze nyugodtnak és koncentráltnak is kell maradnunk.”

    Jean Todt, csapatfőnök: „Problémamentes versenyünk volt, tökéletes autóval, nagyszerű versenyzőkkel és tisztán fölényben lévő gumikkal. A pillanat, amit a mai napból meg fogok őrizni az, hogy a három kedvenc versenyzőm állt a dobogón. Holnap azonban vissza kell térnünk a földre és a következő, budapesti versenyre gondolni. Ameddig matematikailag lehetséges, addig nem fogjuk feladni a céljainkat – és emellett most is kitartok. Tehát most még inkább, mint eddig mindkét lábunkkal a földön kell maradnunk, hiszen ez most csak egy kettős győzelem volt – persze ez is nagy siker. Arra is szeretném felhívni a figyelmet, hogy ez volt a Bridgestone 100. futamgyőzelme – és annak is örülök, hogy a Spa-Francorchamps-i 24 órás versenyen a GT2 osztályban három Ferrari F430-as végzett az első három helyen.



  • hunbasser
    #385
    :)
  • Japep
    #384
    Ha megnézel egy tavaly előtti futamot akkor ugyanazt fogod látni, mint amit ma kihagytál, annyi különbséggel, hogy Barrichello helyett most Massa lett a második!
    Visszatértek a régi szép idők, az "unalmas" Ferrari körözgetés az élen!


  • gergelyanevem
    #383
    jaja:)
    reméljük következő futam után már csak 1 pont lesz a különbség :)
  • Bandee1987
    #382
    Sajna ma nem láttam a futamot, máshol voltam :(

    Mindenesetre ahogy olvastam, elég jók voltunk :)

    Még 2-3 futam, és utolérjük Alonsót!!!

    Forza Ferrari, Forza Schumi!!!
  • hunbasser
    #381
    hát még lesz 6 verseny,keményen kell nyomulni,és alonsot nem szabad hagyni nyerni!!! ha minden futamot megnyer schumi,akkor világbajnok :)
  • gergelyanevem
    #380
    így legyen
  • Japep
    #379
    Az amerikai győzelem után még én is azt hitte, hogy ez csak a gumiknak köszönhető, de most már látszik, hogy nagyon sokat javult az autó!!! Szerintem Schumacher már nyeri a vb-t, nem véletlenül lett hétszeres világbajnok! Remélem ez is bejön, mint a verseny tippem, ezért Ámen!


  • DJ Bee18
    #378
    Schumacher megelőzi Raikkönen-t, Alonso pedig bejön mondjuk 5.-nek, és minden jó lesz! Ámen!!!


    Telibe találtad :)
  • gergelyanevem
    #377
    szerencsére azért nem volt más taktikán:) ennyit bírtak, azért még nem kell leírni őket
    de folytatni kell ezt a sorozatot :)
  • Japep
    #376
    Minden úgy történt, ahogy megjósoltam!!!(#372)


  • Japep
    #375
    A Renault-nak és Alonsonak annyi, jön a Ferrari!!!
    Végre visszaáll a "rend", vagyis a két Ferrari elől, Alonso meg sehol!!!
    Hajrá Schumi!!!

  • gergelyanevem
    #374
    biztos máson lesz, de annyi előnyt ki kell majd valahogy autózni, hogy Massa is és Schumi is majd elé jöjjön be, meg jó lenne ha Kimi meg még valaki ugyanígy cselekedne:D
  • Nuno88
    #373
    remélem Schumi nyer ma
  • Japep
    #372
    Schumacher megelőzi Raikkönen-t, Alonso pedig bejön mondjuk 5.-nek, és minden jó lesz! Ámen!!!
    Az a gáz, hogy szerintem Alonso megint más taktikán lesz, mert nem hiszem, hogy ennyire lassú lenne!!!






  • Japep
    #371
    Kubica a leggyorsabb, Schumacher a második

    Az edzés előtt leszakadó eső nyomai miatt nehézkesen induló edzés rendkívül mozgalmasra sikeredett végül. A még kissé nedves pályára kilátogató versenyzőket többször is megviccelte az idén ritkán látott körülmény, ám amikor teljesen felszáradt az aszfalt, beindult a műszak.

    Olyannyira, hogy a pénteki napon csak igen keveset pályán lévő Renault csapat ezúttal összesen 18 kört tett meg, igaz nem nagy eredménnyel. A mai napon komoly problémába ütköző gárda autói csupán a 11. és 15. helyet tudták megszerezni.

    Nem úgy a nagy kihívó a Ferrari, ahol egy második és egy ötödik hellyel büszkélkedhetnek. Az edzést megnyerő Kubica után ugyanis ott van rögtön Michael Schumacher, aki ráadásul sokáig a legjobb kör tulajdonosa is volt.



  • hunbasser
    #370
    augusztus 2-án lesz ugye a jótékonysági meccs,ahol schumi és massa is játszani fog,660 a beugró,vannak szektorok ahová 1660,de sztem megéri.én megyek
    amúgy a puskás ferenc stadionban lesz 20:30kor
  • Japep
    #369
    DJ Schumi és DJ Massa

    Sajátságos show-val szórakoztatta a nagyérdeműt Michael Schumacher és Felipe Massa a Vodafone mai heidelbergi sajtótájékoztatója előtt. A két pilóta bemutatta a mobiltelefon társaság új találmányát, a Radio DJ-t, melynek segítségével a telefon tulajdonosok saját rádióműsort állíthatnak össze kedvenc dalaikból mobiltelefonjukra.



    „Jó móka volt zenét mixelni a Radio DJ-vel, de most már arra koncentrálunk, hogy vasárnap támadjunk a versenyen és jobban felzárkózzunk az elejéhez.” – mondta Schumacher.

    A hétszeres világbajnok és csapattársa ezután igazi DJ-ktől tanult egy kis scrach-elést és mixelést, majd inkább ráhagyták a zenecsinálást a profikra és futball trükköket mutattak be a nézőknek.

    „A zene és a futball keveréke nagyszerű show-t nyújtott. Azt hiszem a szurkolók élvezték a mi fellépésünket és a DJ-k fellépését egyaránt.” – nyilatkozta Massa.



  • G_ArchAngel #368


    (bocsánat, nem bírtam ki...)
  • Kit--Kat
    #367
    Nekem az tetszett, ahogy felevenítették a VB döntőben a franciverést és az orruk alá dörgölték újra
  • Frentzen
    #366
    Nézzetek be ide:Előre F-1

    F-1 1950-napjainkig.

    Adatok,képek,stb...
  • hunbasser
    #365
    te minden hsz végén szöszölsz,h bevágd a userbart,vagy van vmi módszered?
  • Trade
    #364
    ez az Nagyon koszi!!
  • MikX
    #363
    Ja, én is arra tippeltem legelőször...
    Elég sokat hallgatom, bár nem at eredetit, hanem a Chris Liebing remixet... :D
  • Japep
    #362
    The White Stripes - Seven Nation Army

  • hunbasser
    #361
    először a verdi-aida volt,aztán pedig az olasz himnusz
  • Trade
    #360
    ez az olasz Himnusz?De en nem arra gondolok.Azt hiszem az olasz foci csapat is ezt enekelte a vb donto utan
  • G_ArchAngel #359
    Internazionale?
  • Trade
    #358
    Hello'

    Nem szeretnek alkalmatlankodni a topicban de nem tudja vki annak a zenenek a cimet amit Schumi dudolt(a szerelok is enekeltek) amikor ment befele merlegelni.
    elore is nagyon koszi