1317
  • Japep
    #357
    Fontos teszt előtt áll a Ferrari

    „Ez egy rendkívül lényeges teszt lesz a számunkra, ahol az egyik legfontosabb feladat a következő három futamra történő gumiválasztás lesz majd." - nyilatkozta Schumacher. „Mindezek mellett természetesen a lehető legalaposabban fel szeretnénk majd készülni a soron következő futamokra, mint például a Német Nagydíjra. A csapat minden egyes tagja kellő motivációval rendelkezik, de mindenképpen szükségünk van az „ágaskodó lovacska" minden erejére ahhoz, hogy megnyerjük a világbajnoki címet." - tette hozzá bizakodva a Ferrari német pilótája.

  • hunbasser
    #356
    ne általánosíts(lehet h a kocsmában lévő 50-60 éves faszok így vannak vele,de pl én nem,és úgy látom bandee sem,mondjuk én nem vagyok akkora ferrari fan,h többesszám első személyben beszéljek,én csak a Real Madriddal vagyok így,bár azért eléggé szeretem a ferrarit,éppen azért is,mert már 5 éve koromban is ferraris voltam :))
  • Bandee1987
    #355
    igen, ezért módositottam utolag a hozzászólásom...

    nem tudom, én mindig többes számot emlitek. azt pedig soha nem mondtam, hogy én miattam nyert a csapat...én csak bíztam benne, hogy nyer.
  • G_ArchAngel #354
    nem-nem, félreértesz...

    itt csak a többesszám/egyesszám használatáról beszélek...
    mi, magyarok így szoktuk, pl. nyer a válogatott, akkor azt mondjuk meccs után a kocsmában: "de jól játszottunk, hogy megvertük őket", ha veszítenek: "szarok voltak a fiúk"...

    itt nem arról van, szó, hogy nem drukkoltál, hanem arról, hogy nyelvtanilag úgy alakítjuk (mi, magyarok) a mondatokat, mintha a POZITÍV eredménynek mi is a részesei, előidézői lennénk, míg a NEGATÍVBÓL szeretünk kimaradni...:)
  • gergelyanevem
    #353
    én is így vagyok vele...emléxem egy versenyre 96ból, (milyen rossz év volt...) a felvezető körben elfüstölt a masina...már nevettünk rajta apámmal(mondjuk akkor még csak 8 voltam)de szurkoltunk, és sírtunk, de örültünk is egyben, ha jól sikerült egy futam
  • Bandee1987
    #352
    Én mindig többes számban szoktam beszélni a csapatról, mert ha a csapat örül, akkor mi drukkerek is örülünk, ha a csapat veszít és szomorú, akkor mi is szomorúak vagyunk. Ne kötözködj feleslegesen plz :)
  • hunbasser
    #351
    na látod,ez pl NÁLAM nem így van.ha veszít a kedvenc futballcsapatom,akkor kikaptunk,ha győz a kedvenc csapatom,akkor nyertünk.
    bár én nem érzem magam akkora f1 fannak,azért túlzás lenne már,h erre rámondjam h nyertünk,dehát sztem bandee elég nagy fan,eléggé szereti ahhoz a ferrarit,h a csapat része ezenáltal.mert ugye egy futballklubhoz is hozzátartoznak a szurkolók,gondolj bele,h élnének meg a klubok szurkolók nélkül...
  • G_ArchAngel #350
    nem, hanem általában az asszony húz fel MKB Veszprém meccs után, de azóta észrevettem, hogy minden magyar akkor érzi magát a csapat tagjának, ha nyernek...
  • DJ Bee18
    #349
    most mit kell kötözködni? Rosszul aludtál? :)
  • gergelyanevem
    #348
    nem kell általánosítani
  • G_ArchAngel #347
    pontosan Te melyik kereket cserélted?

    vagy csak a chipses zacsit ráztad a TV előtt?:)

    Jó magyar szokás:
    Győz a csapat = "Győztünk! Jók voltunk!"
    Veszít a csapat = "Bénák voltatok!"
  • hunbasser
    #346
    húú,szépen csinálta az elején massa
  • gergelyanevem
    #345
    persze, csak ha mindig 2 pontot tudunk csak hozni rajta...
  • Bandee1987
    #344
    Most az a lényeg, hogy beérjük Alfonzót és a Rönót.
  • gergelyanevem
    #343
    Massáért kár, de majdcsak jobb lesz
  • Bandee1987
    #342
    győztünk is ma :)
  • MikX
    #341
    Nahát, ez a verseny nagyon tetszett!
    Bár az tény, hogy csak 2 pontot hoztunk Alfonzón, de az a tény, hogy rongyá vertük a rönót otthon, ez nagyon jó! :P
    És külön gratula Massának, mégjobb lett volna, ha 2.lesz, megérdemelte volna!
  • hunbasser
    #340
    jól beszélsz :)
  • Bandee1987
    #339
    Azért elég szép, hogy itt a Michelin és Renault pályán így elpicsáztuk őket az időmérőn :)

    FORZA FERRARI!!! GYŐZNI FOGUNK MA!!!
  • Gabor_(HSF)
    #338
    De láma vagyok,csak most tünt fel,hogy ilyen topic is van
  • Gabor_(HSF)
    #337
    motorral pilótával az utóbbi pár évben sohasem volt gond............
  • Japep
    #336
    Ja szerintem kár volna érte, ha jövőre kitennék! Lassan beleszokik a csapatba és már egészen jól nyomja!
  • gergelyanevem
    #335
    még ne kiabáljuk el azért, de bíztató a helyzet
  • kirol
    #334
    És Massa is jól teljesít végre!
  • Japep
    #333
    Úgy tűnik, hogy az amerikai győzelem nem csak a gumik miatt történt, hanem mostmár a kocsi is kezd a régi lenni! Már éppen ideje volt! Ha az éven nem is de jövőre már biztos 100%-os lesz az autó és visszatér az "unalmas" Ferrari fölény!!!
    Kezd helyreállni a rend!Az van elől akinek kell!
  • Szid
    #332
    Sz=ep volt a verseny, de tetszett meg Trulli + Liuzzi is
  • Bandee1987
    #331
    szép volt fiúk! :)
  • kirol
    #330
    Hát szerintem az azért gyanús egy picit, hogy olyan hátul van. Várjuk meg az estét.
    Viszont Massa -nak hoznia kellene a gyorsaságát a futamon is, hogy minél több pontot veszítsen Alfonso.
  • gergelyanevem
    #329
    az sem rossz megoldás, csak ne kapjon pontot
  • G_ArchAngel #328
    inkább ne, kapjon kört - kettőt...:)
  • gergelyanevem
    #327
    reméljük :)
  • Kit--Kat
    #326
    Remélem nagy idegességében az 5. helyen falnak vágja a kocsit:DDD
  • Japep
    #325
    Ma nagy Alonsoverés várható!!! :)))))
  • MikX
    #324
    Hát már kell is!!
  • JohnnySmith
    #323
    Na egy kis F1 :)
    Ferrarik indulnak az első sorból Indianapolisban!
    1 M. Schumacher Ferrari 1:10.832
    2 F. Massa Ferrari 1:11.435
    3 G. Fisichella Renault 1:11.920
    4 R. Barrichello Honda 1:12.109
    5 F. Alonso Renault 1:12.449

    Most már csak nyernek :)
  • sferrari
    #322
    kászül azoldal de még mindig nincs designer nem tudtok ötleteket hol lehet találni? (tudom hogy nem ide tartozik bocs)Sferrari
  • Dexantreal
    #321
    hallatlan bazze,amit a világ művel Michaellel meg a csapattal......remélem hamar belátják,h Michael ártatlan...


    sferrari: a linket majd du-tán megnézem
  • sferrari
    #320
    Sziasztok !

    Egy ferraris rajongói oldalhoz keresek embereket !
    Az oldal kizárolag a Forma 1-es ferrari csapatról szólna képek hirek videók, történelem stb.
    Mivel én nem értek a web design kellene egy olyan ember aki ért témához és egy minőségi oldalt össze tudna hozni ! Továbbá keresek olyanokat akik a napi heti frissitésben segítenének :)
    Fentebb leirtam hogy nem értek a weblap készítéshez ez az oldalon is látszik :D de lényegtelen mert teljesen új design lesz !
    Sferrari.tar.hu
    a ferrari.uw.hu- is jó lehet
    Kérem csak azok jelentkezzenek akik komolyan gondolják hogy együtt egy szinvonalas lapot tudunk összehozni !

    Elérhetőségek:
    [email protected]
    [email protected]
  • Kit--Kat
    #319
    Hát nem szémítottam ilyen szép meccselésekre:) Szegény Kimi...
  • Bandee1987
    #318
    Szerintem is szép volt :D

    Ezzel az ötödik hellyel még reális esély maradt a vb-cím megszerzésére!