1317
  • kulabácsi
    #597
    miért is kötsz belénk???
  • CSOCSO
    #596
    ferrari topik a forma 1 rol szol meg shumirol?? vagy mi ez a logo? nahmindegy
  • Count Adyn
    #595
    hú hűt pontosan nemtudom, tavaly év végén a V10 es honda már 1000 lóerőt is megnyomta, ideén a V8 as motor miatt ugy 100-150 el viszaesett mind ugy tudom, szal a ferrari motor ugy 8-900 lovas lehet :))
    végsebesség,háát 350-370 körül^^
  • Truck Driver001
    #594
    Lehet hülye kérdés,de hány lóerős egy Forma1-es Ferrari?
    Ja és mennyi a végsebessége?:D
  • kulabácsi
    #593
    teljesen igazad van!!! sumi az sumi, rá mindenki emlékezni fog, alonsó meg csak egy dátum lesz
  • MikX
    #592
    Hát ja, de akárki akármit mond, az én szememben Úgy vonul vissza, mint 8* os bajnok.
    Meg tényleg mindegy már, hogy azzal a f*staliga rönóval mit alkotnak, meg Alfonzo mit csinál, Schumi nevét megjegyzik, ellenben Alonzo örülhet, ha olyan lesz mint Villeneuve...
    Nem akarom leherdani Villeneuve-t, de nyert egy vb-t azóta meg semmit nem tudott mutatni...
  • kulabácsi
    #591
    :'( hát ez van vazze!!! pedig megérdemelte volna, de nem bírta a motor....
  • Kit--Kat
    #590
    A Ferrari motor kibírja...
  • fb2
    #589
    En egy hatalmas Michael Schumacher fan vagyok mar 1995 ota, es persze igy Ferrari rajongo is. De a Ferrari Fustolessel kapcsolatban annyit akarok szolni itt, hogy szokjunk hozza, mert Kimmi Raikkiiikkookanen jon a csapathoz, es ahogy tudjuk, a McLaren hires a fustolerol, ami Alltalaban a Kimi autojaval tortenik.

    Itt egy kep a Kimmi rol. Ez a 25 (nem 45?) eves Fin 'powered by FINish VODKA' fogja atvenni a vezetest a Ferrari nal 2007 tol.




  • fb2
    #588
    Ezt irtam a Michael Schumacher Forumon:

    "Ja, igen...... Tokmindegy hogy hogy nezzuk, Michael mindig a legnagyobbb versenyzo marad. 7 vagy 8, az mar nem szamit.

    Van meg egy nagyon kis remeny, de:

    Viszont, ha nem nyeri Michael meg a VB't,......szerintem.....nem fogja annyiban hagyni....Ki fogadna abban hogy Michael vissza jon meg egy szezonra.. Hat jo lenne. Ha nem is jon vissza, nem valtoztat semmit.

    Michael a legjobb, es Mi Nekunk, akik lattuk Michael't vagy a TV'n vagy eloben, az elmult 16 evekben, ez nagy tisztessegre szolgal, mert azt megmondom hogy a mi idonkben vagy korunkban ilyet csak egyszer lat az ember. Szoval mi mindanyian nagyon szerencses emberek vagyunk, mert ilyet lattunk es tapasztaltunk. Ezen nem valtoztathat senki, meg Alonso sem!!! "
  • JohnnySmith
    #587
    Igen én is így látom. Azért szép volt az eddigi munka!
    Sajnálom hogy Scumi nem tudja megszerezni a 8.VB címét. A csapat VB még összejöhet annak azért drukkolok.
  • kirol
    #586
    Hát ennek vége. Nem lesz 8. VB cím sajnos. :(
  • hunbasser
    #585
    :DDDDDDDD
  • kulabácsi
    #584
    F1 topicból lopva!!
  • kulabácsi
    #583
    egyébként ez a verseny tényleg nemsemmi volt!! hogy elkúrták csalonsó futamát vazze:DDDDD
  • kulabácsi
    #582
    csoda:)))
  • Kit--Kat
    #581
    Mi lenne, ha a Bannerra rákattintva eljutnánk a Ferrari honlapjára?
  • Bandee1987
    #580
    Ma is királyok voltunk :)
  • hunbasser
    #579
    én bizakodtam benne h kicsúszik,de vhogy mázlija volt
  • Kit--Kat
    #578
    mert nyomta neki mint az állat
  • hunbasser
    #577
    a végén azért eléggé féltem,alonso rohamosan jött
  • Kit--Kat
    #576
    Alfonzónak most megint peche volt:o Ejj ejj mik meg nem történnek....
  • zalan05
    #575
    gart szép volt
  • DJ Bee18
    #574
    OLLLÉÉÉ, szép volt, végre nekünk kedveztek egy kicsit az égiek
  • kirol
    #573
    Hát nem semmi futam volt.
    Nem hittem volna, hogy nyerünk.
  • DJ Bee18
    #572
    Figyelj, bármi lehet... ki is eshetnek akár mindketten megint...
  • kirol
    #571
    Ha esik, akkor vége a 8. vb címnek. Alfonso nyer, hoz vagy 8 pontot és kész vége mindennek.

    Nem lehet tudni, valamit a holnapi ottani időjárásról?
  • DJ Bee18
    #570
    hát reméljük, akkor meglehet egy 2. hely szinte biztosan, az még jó... De 1. hely is akár, de ha esik, akkor örülhetünk, ha 3. lesz egyáltalán...
  • kirol
    #569
    Ajj -jajj.
    Remélem holnap ezerrel fog sütni a nap.
  • Dexantreal
    #568
    Ok, akkor hagyjuk a témát, majd úgyis észreveszem, ha az elképzelés valóra válik.
  • hunbasser
    #567
    egyébként én is erősen támogatom,h itt sg-n is lehessen használni html kódot aláírásban.van is elképzelése, de ez már nagyon off
  • Dexantreal
    #566
    Hmm, most hogy mondod....tényleg nem aláírásában van, pedig azt hittem. A régi, másik fórumon ahol voltam, ott lehetett ilyeneket aláírásba tenni. Emlékszem is: haverom berakott legalább10-t, de, ha csak az a megoldás egyenlőre, hogy minden hsz-be bemásolni ezt...pff, hagyjuk akkor és annyira nem is fontos nekem.
  • hunbasser
    #565
    igen,de egy ilyen progi még 1 megát sem foglalna,bőven nem.
    az piros x-es helyén meg csak egy kitalált link van a [im] tagok közbezárásával :)
  • kulabácsi
    #564
    jah értem én a dolgot, és végülis jogos, csak most azon gondolkodom h akkor viszont bármikor netezel/fórumozol annak a proginak be kellenee lennie kapcsolva:)) +ramzaba:DD lehet nem érné meg! de majd japep elmondja az igazságot:)
  • hunbasser
    #563
    :)
    olyan progi kellene(és valúszínűleg létezik is ilyen ),h beírsz egy szöveget a progiba,és hozzárendelhetsz egy billentyűkömbinációt,vagy egy rövidebb szót.
    pl,hozzárendeled a -hez,h ferub(ferrari userbar),akkor ha azt írod be bárhová,h ferub,akkor a fent említett szöveg jelenne meg.
    és akkor csak annyit kellene csinálni,h minden hsz után,odaírnánk,h ferub,vagy rmfan,meg ezek,és akkor ott lenne a userbar :)
  • kulabácsi
    #562
    sztem beteszi mert unatkozik:)))
  • hunbasser
    #561
    az nem az aláírásában van,ha megfigyeled :D
    aláírásban sajnos html kódot nem lehet használni,az csak sima képnek minősül,de mégis userbarként funkcionál.
    nekem inkább az lenne a kérdésem,h minden hsz-nél külön,külön beteszi,és ezzel szarakodik,vagy pedig van neki vmi trükkje erre is? :) (pl a kép linkjéhez vmi progival billkombinációt rendelt,stb)
  • Dexantreal
    #560
    Te, az a logó ott aláírásodban( tudom miaz, régen egy másik fórumon nekem is volt hasonló), nem szólnak érte a mopdik, lehet használni? Mer akkor lehet, hogy teszek be én is.
  • G_ArchAngel #559
    Byrne hosszabított
  • Kit--Kat
    #558
    Háátt de azért a Williams kasztnija meg irtó gyenge volt a BMW erős motorjához képest, szóval ezt 1ütt hozták össze.