1317
  • Mor3llo
    #677
    én nem tudom, h fogom kibírni Schumi nélkül a forma1-eket...sajna Schumi visszavonulásával egy korszak lezárul, de én ezt nem tudom felfogni
  • kulabácsi
    #676
    jaja!! de sajna ez nem igazán elképzelhető, dehát ez van:(
    azért csak a jóra kell emlékezni, mert itt sajna egy korszaknak vége
  • Japep
    #675


    Schumi-nak már csak akkor lenne esélye, ha a futam feléig feljönne legalább az 5.helyig, és akkor bejönne a SafetyCar, mert Alonso darabjaival lenne teleszemetelve a pálya...
  • hunbasser
    #674
    :(
  • kulabácsi
    #673
    sumi:'(
    ez gáz szegénynek ezen a hétvégén nem jön össze semmi:(
  • kulabácsi
    #672
    csúnya egy kép volt vazze:)
  • Kit--Kat
    #671
    Szerintem sem.....Csak ez ugrott be.
  • kulabácsi
    #670
    lol az vicces lenne, de nem hiszem h ez lesz!
  • Kit--Kat
    #669
    ALAP...
    Aztán amikor csordogált kifelé Schumi tegnap az ugrott be, hogy mire Kimi ide jön, kap 1 ugyanolyan megbízhatatlan fost, mint amit a Mekitől kapott 5évig.
  • kulabácsi
    #668
    jaja!!!
    de sztem menni fog nekije!
  • Kit--Kat
    #667
    WHÁÁÁÁÁÁ!!! Az sem érdekel, ha Alonso 2. lesz, csak Schumi 10. helyről nyerjen, előzze meg Alonsot és örökre beleverje a fejébe, hogy jobb nála.
  • Count Adyn
    #666
    Pontositok: Ferrari 248-F1: 780 lóerő:)
  • mflex #665
    Igen igaz!

    Sumi most nem fog "sporólni" az autóval és ha nem megy szét alatta ,akkor valószinűleg simán alázni fogja a mezőnyt!
    Pont ez miatt a kedvencem,hogy ő mindig az utolsókat is kihozza magából és a Ferrariból, aminnek-mint írtam-ma nem lesz pardon!

    Ezzel szemben Alonso nyilatkozata:
    -Nem kozkáztatunk, kizárólag a pontszerzés a lényeg...

    Mákos kis !!!
    Pont az ilyenek miatt nem érdemli meg,hogy VB-t nyerjen!

    Nem tudom ,van egy olyan érzésem(álltalában bejön),hogy talán mégos jól fog végződni a mai verseny!
    Ámen!

  • Kit--Kat
    #664
    Amennyivel gyorsabbak és jobbak a Ferrarik, még 10. helyről is simán nyerhet Schumi. A kérdés: vajon motort is kell-e cserélni.
    Amúgy meg nagyon gyanusak ezek a motorhibák így 6 év után az uccsó 2 futamon....
  • Japep
    #663
    Ha valakit érdekel a Ferrarik szereplése az időmérőn:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1.Massa
    .
    .
    .
    10.Schumacher (valami hiba miatt elromlott az autó a 3.etapban...)

    (Ezzel sajnos a csapatVB-cím is elúszott (szerintem)...bár még bármi lehet !!!)
  • Kit--Kat
    #662
    Áhh Massa esélytelen, közel sem olyan kvalitású pilóta mint Kimi....
  • DJ BP
    #661
    kimi, hosszútávon biztos
  • hunbasser
    #660
    jaj,hagyjátok már ezt a "melyik autó jobb és drágább" vitát.bár most jelenleg nem sok érdekes téma van,max az,h még meglehet a konstruktőri vb cím,meg az lehet még téma,h kimi vagy massa.én massa :)
    massáról pedig máris tudunk csevegni a massa topikban,csak h az is menjen
  • kulabácsi
    #659
    lol
  • G_ArchAngel #658
    villogni? azt tűűűűűzóttó-ótóval szeretnék:)))
  • DJ BP
    #657
    azért kíváncsi vagyok, melyikbe villognál 5 percig a belvárosban inkább :)), egy ferrari 612 scagliettiben, vagy CL AMG-be :DDDD
  • G_ArchAngel #656
    Ferrarin és Mercedesen belül is vannak alacsony gyártással rendelkező exkluzív szériák, de ezek 100milla felett vannak, a többi felejtős...

    ...mondom én egy fekete metál, alufelnis dízel Megane-nal:DDD
  • DJ BP
    #655
    Mert egy AMG Merci a földutak királya, mi?
  • DJ BP
    #654
    akkor a Ferrari-Mercedes azonos szinten van? a Ferrari tömegtermék? hozhatunk föl bármit, abban egyetérthetünk, hogy a Ferrari exkluzívabb egy Mercinél. Attól függetlenül, hogy van nála jobb is. De ennyi erővel a Mercefdes se ér többet az Opelnél, van nála jobb, a Maybach? Kb. ennyi értelme van :DDD
  • G_ArchAngel #653
    sok minden van a világon, amiért többet kérnek, mint amit ér, pl. a Vertu luxustelefonok, szép, de tudásra középkategória...

    a Ferrari is kiemelkedik a menetteljesítményeivel, de csak minőségi utakon - akkor meg minek...:)
  • DJ BP
    #652
    nem adnál 20 misinél többet, hát én meg épp ez alatt nem vennék olaszt :)), pl. 12 milliód van egy autóra, azért a megbízhatóság jóval fontosab szempont, a költségek jobban megzuhantanak, mint amikor már 60 millája van autóra.
    De ez a döntés engem nem izgat, mert én 20 milliónál többet nem adnék soha semmilyen auóért, pl. ha nyernék a lottón :DDD Csal felvázoltam, hogy 60 millánál sztem az exkluzivitás már jóval többet ér, ezért tart ott a Ferrari, ahol
  • G_ArchAngel #651
    ha egyedi gép kellene, akkor ott a Spyker vagy a Königsegg - egy Ferrari-t soha nem neveznék egyedinek
  • DJ BP
    #650
    ezen a sportgépeket értem, az exkluzivitásuk, pl. ezerszer egy Ferrari vagy Aston, mint egy SL65 AMG 60 misiért... Annyi pénzért aki autót vesz, régen nem racionalitásból teszi :)), és azért pl. egy új Ferrari 599 enyhén egyedibb gép, érted...
  • G_ArchAngel #649
    "de Merciért 50-60 millát nem adnék ki, jaguár meg 20 misis kategória de ez már off."

    én meg olasz autóért nem adnék 20millánál többet, max egy Lamboért 25m-t...

    szvsz
  • G_ArchAngel #648
    Ford és Ford között is ezernyi a különbség, gondolhatod, hogy nem a Focus gyártósorán barkácsolják:)
  • Kit--Kat
    #647
    Szerintem az Aston is 1 olyan kulcs figurája az autó gyártásnak, mint a Ferrari, uganyolyan tisztelet idézi, és jó minőségű. Mondjuk azt nem tudom, hogy a technológiája pl. padlólemez és motor teljesen Aston, vagy inkább Ford fejlesztés-e, mert nem mind1.
  • DJ BP
    #646
    jobbat, miben? Melyiked véled jobbnak? Merci, Lambo, Ferrari? ez ízlés dolga, de Merciért 50-60 millát nem adnék ki, jaguár meg 20 misis kategória de ez már off.

    Vasárnapi esélyek a konstrüktőri címre? Sztem meglesz
  • hunbasser
    #645
    jó,elhiszem,de ez akkor sem aston martin meg jaguar topik.csak nem értettem,h mit esznek rajta annyian...annyi pénzért jobbat is kapok,az csak azért annyi mert handmade...de itt be is fejeztem
  • DJ BP
    #644
    amúgy egy aston szted mivel ér többet,mint a többi hasonló kaliberű kocsi?

    ezt ki mondta? elmondtam nekem az tetszik, de egy Ferrari LEHAGYNÁ simán. Sztem ebbe benne van, hogy nem fikáztam le a Ferrarit, sőt...
  • hunbasser
    #643
    de most erre ki kíváncsi?ez ferrari topik...
    amúgy egy aston szted mivel ér többet,mint a többi hasonló kaliberű kocsi?azért drágább mert handmade...
  • DJ BP
    #642
    bocs, csak 300 ló, az XKR 420 :),az már inkább 30 milla, de elég a gyengébbik sztem :)
  • DJ BP
    #641
    így is akörül van az M6, De annyi pénzért már Jaguár XK kéne (25 misi, V8 420 Ló), és az legalább Aston tervező munkája, hasonlít is :DDD, a belseje meg a segge nagyon üt :DD



    Offot befejeztem :)
  • Kit--Kat
    #640
    AZ hihető. MAx az Aston van 1 szinten 1 Ferrarival.
    Amúgy meg kurva sok utat újítanak fel mostanában, szal ezen nem kell sírni...
  • kulabácsi
    #639
    nekem trabantom van, és leszarok mindent:DDDDDDDDD
    [viccel]
  • G_ArchAngel #638
    persze, mert ha menetteljesítményről lenne szó, akkor egy M6-os is sok lenne...

    főleg Demszky-útjain...:(