1071
  • ricky
    #871
  • ricky
    #870
    Eldőlt, ferraris lesz... :)
  • Venture
    #869
    Ez most a sláger téma,mindenki találgat,hogy kit választ majd Kimi .
    Szvsz nem ártana a csapatváltás neki,(pedig régi mekis vagyok) itt "balszerencse üldözi"(2 év alatt kétszer 2. hely),megnézném,hogy más csapatnál ez az "átok" rajta marad-e..a csapatok közül pedig a legjobban összeszokott gárda a ferrarié.Az olaszok tudnak valamit...Akár Sumi mellett,akár helyette,akkor is jót tenne neki,és úgy tudom,régi álma-vágya ,hogy ferrarinál legyen versenyző,és ha ez most teljesülhet is,a lehetőség adott..:))
    Náluk látnám legszívesebben Kimit.Másik ,amiért nem a rönyót részesítem előnyben,örülnék,ha jövőre Heikki is lehetőséget kapna,ő pedig rönyós.Jó lenne látni őt is a versenyzők között,.Két "jeges" is elférne a mezőnyben..:))
  • ricky
    #868
    Mit szóltok az új pletykához, h 5 évre aláírt a ferrarrihoz?
  • ricky
    #867
    én is, meg azt is, h nem üres tankkal futotta zet az időt...
  • Amse
    #866
    örülök én is:)
    remélem, hogy nem hatja szét a motort és nem lesz technikai problémája.(na meg másmilyen sem:))
  • ricky
    #865
    Kimié a Pole, jeee!
  • ricky
    #864
  • Dodo55
    #863

    És ráadásul úgy írod ezeket, hogy a neved 5-ösökből áll. Az 5-ös szám szent, főleg az 55, úgyhogy akinek 5-ös szám szerepel a nevében, az nem mondhat ilyeneket a világ legjobb Forma 1-es pilótájára, Kimi Räikkönenre!
  • 555
    #862
    EZ MIND SZÉP ÉS JÓ DE Ő EGY NAGY BÉNA PILOTA.

    AZ IGAZ HOGY JÓL VEZET DE SZÉTHAJtja a kocsit.Ebből következik hogy nem valo a forma 1 világába egy nagy beképzelt gazdag köcg
  • ricky
    #861


    Direkt a celeb könyvtárt akartad belinkelni?
  • Frentzen
    #860
    Nézzetek be ide: Előre F-1

    1950-Napjainkig
  • Dred bíró
    #859
    Egyszer világbajnok lesz!!! (csak szegény addig bele ne unjon.)
  • ricky
    #858
    Indianapolis...
  • ricky
    #857
    Vagyis nem azt olvastam, h nem marad, hanem azt, hogy a McLaren megkötötte a szerződést Hemiltonnal
  • ricky
    #856
    a pénteki újságban olvastam...

    Ehh, azért ilyen pechet, mint a mai... :(((
  • DjDano
    #855
    Szerintem az már Alonso leszerződtetésénél is világos volt hogy nem marad a Mekinél... amugy jobb is, mert a McLaren egy csődtömeg
  • Jeff Gordon
    #854
    ezt honnan tudod?!
    belinkelnéd a cikket?
    köszi
  • ricky
    #853
    Nah, eldőlt! Nem marad a McLarennél :(
  • ricky
    #852
  • Lteebee
    #851
    Izé!
    Őőőőőőőőőőő...

  • Jeff Gordon
    #850
    :)
  • Tuvok #849
    No comment .

    [várja, hogy Lteebee ebbe hogy köt bele] :)
  • Skynet85
    #848
    Hát jah én is ezt érzem sajnos...
  • ricky
    #847
  • ricky
    #846
    El sem hiszem, h most ő vezet! :) De jó a sapkája!!! :D
  • Lteebee
    #845
    Értem.

    Antidrukkerság rulz.
  • Tuvok #844
    Szerintem meg nem két külön dolog, annak akit nem szeretek akármiért is vszínű, hogy hamarabb kívánok defektet, mint aki közömbös számomra .

    Ha hierarchikusan akarok sorokat írni akkor megszámozom, jelen esetben csupán azért írtam alonsot előre, mert válaszüzenet lévén értelmetlen lett volna fordítva, vagy két külön hozzászólásba írni a két mondatot .
  • Lteebee
    #843
    A fradi labdarúgásrészlege méltóságomon aluli.
    Konkurenciát nem szeretni és rosszat kívánni neki meg két külön dolog szerintem.

    Azért gondoltam, hogy kevésbé fontos számodra, mert csak másodiknak írtad.
    Bár lehet, csattanónak szántad:)
  • Tuvok #842
    "hogy tuldképp nem is érdekes, hova megy Kimi jövőre"

    Legyél szíves újra elolvasni mit írtam, valahogy az ellenkezőjének érzem .

    Az, hogy szurkolok valakinek nem vonja magával, hogy a konkurenciáit is szeressem . Megvan a magam oka, hogy kit miért utálok, aminek vajmi kevés köze van a divathoz, lesszives az ilyen feltételezést mellőzni .
    Javaslom kérdezz rá a fradi topikjában mi a véleményük violás barátaikról, azt hiszem az ottani válaszok lekötnek annyira, hogy ne az én véleményemmel kötekedj .
  • Lteebee
    #841
    Mint a kétmillió zászlótrázó a parlament előtt?
    Csak mert sokan vannak és hangosak és mert nem lehet tőlük közlekedni?
    Ezen múlna?

    Ha kimegyek egy Junkies koncertre szerinted az a rengeteg kis gyík meggyőz majd, hogy jó zenét hallok? Csak mert sokan vannak éppen ott?

    Tuvok cimbiddel kapcs. meg nem azért álltam meg, mert a divatnak megfelelően utál valakit, hanem mert egy Kimiről szóló topikban juttatja kifejezésre azon véleményét, hogy tuldképp nem is érdekes, hova megy Kimi jövőre, lényeg hogy a gyűlölt spanyol szívjon.

    Érted már miért írtam?

    Vagy konkrétabb fejtegetés is szükséges?
  • G_ArchAngel #840
    Lassan talán feldolgozod, hogy nagyon kevesen szeretik a kis hispánt - elkell fogadnod, végülis ennyi ember nem tévedhet...
  • Tuvok #839
    Köszi:)
  • Lteebee
    #838
    Gratulálok a jóindulatodhoz és az egészséges szurkoláshoz!
  • Tuvok #837
    Csak maradjon ilyen jövőre Alonso alatt is ...
    Arra meg kíváncsi vagyok Kimi hova megy végül .
  • Lteebee
    #836
    Hozza a maximumot, amit lehet egy fostalicskával.
    Tavaly is ezt tette, de legalább gyors volt a szarkupac, amin ült.
  • G_ArchAngel #835
    ez igaz, de nekem sem lenne egy 1GHz-es Celeronon 6 szintes lakóházat tervezni...

    ami szar, annak nem lehet örülni...
  • mesor
    #834
    Lehet poénkodni, de ami igaz az igaz.
    Én ilyen kedvetlenül mint idén még nem láttam versenyezni Kimit.
  • ricky
    #833
    :D
  • Lteebee
    #832
    Ez a "nincs benne tűz" ez olyasmi lehet nálatok, mint a mónikasóban a "belső kisugárzás".