1071
  • Brankley
    #951
    GO GO GO!
  • zsola01
    #950
    Aki szereti az f1 -es ligákat az jelentkezzen ebbe:OHF1Cl nagyon jó egy liga ha minden jól megy egy baráti társaságot hozunk létre.Várom mindenkinek a segítségét a ligával kapcsolatban.Itt az oldal:http://gportal.hu/portal/hf1l/ a liga játékát a bal felső sarokban kévő letöltésekből tudjátok letölteni ez egy rendes játék csak rakjátok fel és már játszhattok is.
  • ricky
    #949
    olvastátok, hogy a McLarennél megtalálták a Ferrarri adatait??
  • Lteebee
    #948
    És a sok loser majd mákkirálynak hívja, mert csak azért tudott nyerni, mert kiestek előle?
    Megvárom...
  • atee20
    #947
    eljön az az idő is amikor a Mclaren felmondja a szolgálatot csak ki kell várni
  • zalan05
    #946
    szép volt Kimi csak igy tovább
    Hamilton meg már egyszer kieshetne vagy a kocsija lerobbanhatna már
  • ricky
    #945
    jó volt amit nyilatkozott: "az autó nem volt tökéletes..." - de azért megnyerte. Mi lett volna ha tökéletes :DDD
  • G_ArchAngel #944
    szerintem elég, ha ezt a szintet hozza:)
  • Kit--Kat
    #943
    Remélem innentől csak felfelé vezet az út:)
  • GTheo
    #942
    Barichello volt az 1ik legegyensúlyozottabb versenyző szerintem amikor schumival ketten voltak, ő mindig egyensúlyozott teljesítményt nyújtott szerintem...bár eltűnt eléggé schumi mellett...
  • DJ BP
    #941
    azért nem volt egy béna gyerek :)
  • Kit--Kat
    #940
    Áhhh... Barichello alapvetően nem ért fel Schumi szintjére...
  • Skynet85
    #939
    Nem írom le sőt én is nagyon örülnék, ha már mást nem, de legalább Massat elverné,persze annak örülnék igazán ha WB lenne, mert ha Massa most eredményesebb lesz lehet Kimi is ,,Barichelo" besorolást kap....
  • Kit--Kat
    #938
    Hát én is, de nagyon-nagyon.
  • Lteebee
    #937
    Azért nem kéne még leírni.
    Ahogy Massa jónak tűnt pár neki fekvő pálya miatt, Kiminek lehetett pár nem annyira jól sikerült hétvégéje.
    Csalódnék, ha Massa lenne az eredményesebb kettejük közül a 2007-es szezonban.
  • Skynet85
    #936
    Nagyon kedveltem Kimi veresenyzői karierjét az elején ment csináta amit tudott ill amit és ameddig a kocsi engedte, de most olyan az érzésem mit aki kiégett elkering a pályán felveszi a szét jókat bulizik aztán jó lesz ahogy lesz alapon kimegyünk a pályára...
  • DJ BP
    #935
    hát szarul áll a széna, bizonyítani kell mostmár
  • Lteebee
    #934
    Vigyázz, már nincs Michelin!
    Így valamivel nehezebb lehet :D
  • Kit--Kat
    #933
    Whááá amcsiban nyerni kell végig.........
  • ricky
    #932
    biztos a futam előtt kelt fel... :D
  • Lteebee
    #931
    Szép volt, ahogy az interjú közben kiszedte a csipát, aztán szemügyre vette:)
  • Kismotkány2007
    #930
    hajrá Kimi!!!!!!!!!!!!!!!
  • zalan05
    #929
    Szép volt csak igy tovább és meglesz a bajnoki cím is
  • ricky
    #928
    1ből 1! (Y) :)) Szép volt!!
  • ricky
    #927
  • DJ BP
    #926
  • ricky
    #925
    userbar:

  • Japep
    #924
    Miért milyen legyen, ha nem Ferraris??? A mostani meg csak McLarenes...
    Amúgy meg a méret nekem szabvány, mindenhova ekkorát csinálok...ha nem tetszik, csináltassatok mással...
  • Lteebee
    #923
    És csak ferraris képek vannak rajta.
  • Lteebee
    #922
    Keskeny.
  • zalan05
    #921
    szerintem nagyon fasza lett

  • zalan05
    #920
    [/IMG]
  • zalan05
    #919
    na haver csinált bannert ha tetszik akkor rakjátok ki


  • DJ BP
    #918
    k*rva jó
  • zalan05
    #917
    amugy ha kell tudok egy havert aki jo logokat tud csinálni
    ö csinálta a chelsea vagy a ferrari logoját is ,
    ha kell szolhatok neki, csak akkor kép kellene neki majd
  • zalan05
    #916
  • zalan05
    #915
    Räikkönen először vezetett Ferrarit

    A Jégember mostanáig egyetlen kört sem tett meg a Ferrari autójával, mert december végéig szerződés kötötte előző istállójához, a McLaren-Mercedeshez.

    Räikkönen a hétszeres világbajnok Michael Schumacher helyére érkezett Maranelóba, miután a németek klasszisa a 2006-os idény végén, 37 esztendős korában visszavonult.

    A finn pilóta először a tavalyi modellt, a 248 F1-et próbálta ki, majd hamarosan átül az új versenygépbe.

    Az új F2007-es bemutatóját január 14-én tartották meg, ez a jármű második „bevetése” a fioranói bemutatkozás után.

    A Ferrari háromnapos munkára készül Vallelungában, miután az eredetileg kiszemelt helyszínen, a maranellói gyár közelében fekvő Mugellóban a mostoha idő nem tudott dolgozni a Jean Todt vezette csapat.

    Noha az idő Vallelungában sem tökéletes, Räikkönen és Felipe Massa folyamatosan rótta a köröket délelőtt.
  • GTheo
    #914
    Kur*va jól néz ki ez a bukó :|...Majd remélem néhányszor kölcsönadja nekem :P:D
  • zalan05
    #913
    ja és nagyon jol nézki a bukója föleg a hátulja
  • zalan05
    #912
    remélem ezen az éven összejön Raikkonenek a Bajnoki cim ,már igazán megérdemelné



    Räikkönen szívesen kipróbálná az F2007-est

    Kimi Räikkönen eddig vetélytársként tekintett a Ferrarira, hamarosan viszont megteheti első köreit az olasz istálló (tavalyi) versenygépével. A finn pilóta már a bemutató előtt megtekinthette új munkaeszközét, ami rögvest elnyerte tetszését.


    "Már láthattam a gyárban az F2007-est. Csodaszép autó. Boldog vagyok, hogy hamarosan a pályán is megcsodálhatom. Nagyon várom az új évadot, ami hatalmas kihívást jelent. Azt hiszem bajnokok lehetünk."