1071
  • DJ BP
    #991
    ott már gurulni fog :)

    Meg az a baj, hogy Alonso is ott van 3 pontra előtte, ha Massa gyengélkedik Kimi mögött bejön, mégha Kimi első is, ejj Kovalainent fogni kellett voln Kínában, nehogy ezen múljon :(
    De mondom Hamilton be fog jönni sztem, ha valami különleges nincs
  • Venture
    #990
    Jó lenne,ha így történne,és a két show/hányó citromba harapna!

    A hibrid mekik viszont idén nagyon megbízhatóak lettek...(elvégre egy kicsit innen-egy kicsit onnan jött össze)
    Lajosék viszont bármilyen kémbotrány kapcsán is szerezték pontjaikat,sajna..mégis úgy vonulhatnak be a F1-es történelembe,mint VB győztes ..(ha megnyeri valamelyikük).Bízom azért benne,hogy ebben óriási akadályba fognak ütközni a vörösök által.
  • Kit--Kat
    #989
    Meglátjuk, hátha megremeg a keze 2 körrel a vége előtt a célegyenes utáni balosban.
  • DJ BP
    #988
    csak ugye miért fogna falat aki 4 ponttal vezet csapattársa előtt? :) Biztonsági autózással Alonso mögött bejön sajnos
  • G_ArchAngel #987
    elég Hamiltonnak falat fognia és hozni a Ferrari 1-2-t, KImivel az élen:)
  • toretto r34
    #986
    Remélem elhuzza jövö vasárnap a szája szélét ennek a két hóhányónak de erre vajmi kevés az esély két McLaren nem fog egyszerre megmurgyelni sőt még az se biztos hogy az egyik megfog mert elég jó autók lettek
  • Goruck
    #985
    Ámen

    Nem csak mi, rajongók, hanem a F1es "nagyfejesek" is elismerik végre ezt a jégembert...szerintem nagyon megérdemelné a VB címet, mert ő utolsó helyről is lett már első...vagy a Fuji futamon nyujtott teljesítménye...
    és az a határozott nyugalom amikor most a brazil futamról kérdezgetik....
    Hamilton kijelentette:"Én is legalább olyan laza vagyok, mint Räikkönen", szerintem ez közröhej...

    amúgy, volt(van) ez a kémbotrány, oké hogy a pilóták "nem" tehetnek róla, elvettéék a csapat címet, de akkor Hamilton és Alonso csalással szerzett ennyi pontot és ezért lesznek(DE NEM LESZNEK) esetleges VBkok, szerintem ez így nem fer...
    HAJRÁ KIMI!!! :)
  • Zsolti9014
    #984
    Hajrá Kimi!!

    Igazán megérdemelne már végre egy VB címet!
    Az is nagy igazságtalanság lenne a sorstól, ha Hamilton nyerne, mert akkor ugye egy újonc nyrne, Kimi meg már 7. éve F1-es. És az is ha Alonso, hiszen akkor ő már 3x-os vb lenne, Kimi meg 0x-os, annak ellenére hogy Alonso nem jobb versenyző Kiminél, sőt...

    Hajrá Kimi!
    De ha most nem sikerül, majd előbb-utóbb fog!
  • [Jakuza]
    #983
    Most lenne igazan izgi ha a regi 10-6-4es pontrendszer lenne.
  • Kit--Kat
    #982
    De csak 4 körrel a vége előtt üssék ki 1mást, hogy izgis legyen a futam:D
    Mondjuk Hami elszántságában kiüti Alonsot, bemegy új szárnyélt, és 4 körrel később a stop and go büntijéért, Alonso kiütéséért(hoppá vajon rá is vonatkoznak a szabályok, vagy visszavonják emiatt Kubicáét is utólag:D), és hopp már is 14.:D
    Na jó nem vagyok ilyen rosszindulatu:P
  • [Jakuza]
    #981
    Remeljuk Alonso es Hamilton egymas melle kerul majd a rajtracson es a kakaskodasuknak koszonhetoen kigyomoszkolik egymas a palya szelere. :DDDD
  • Lteebee
    #980
    Megint annyira kevés kéne neki...
  • Kit--Kat
    #979
    Mekkora lenne, hogy ezek után Kimi begyüjtené a VB-címet?!:DDD
  • Venture
    #978
    Történhetnek még csodák! Az egyik futam lement Lajos pontszerzése nélkül..de még így is neki van legnagyobb sansza.
  • DJ BP
    #977
    ezt még Fuji futam előtt írta, akkor még volt esély
  • Venture
    #976
    Ez sajnos csak elméleti esély,realitása a nullával egyenlő,mint ahogy az is elképzelhetetlen,hogy Lajos ne szerezzen pontot egyik hátralevő futamon sem..
  • GTheo
    #975
    Ha a köv verseny megnyeri és Hamilton nincs első 3ban és Alonso sem akk nagy az esély :)
  • Dodo55
    #974
    Ebben az évben még 30 pontot lehet szerezni, és 13 pont a hátránya, tehát én még valós esélyt látok a VB címre.

    Szokták mondani Kimire, hogy pont akkor tud jó lenni, amikor kell, és ezért látok én viszonylag nagy esélyt a VB címre.
    Ez velem is így szokott lenni sokszor, igaz Counter-Strike-ban(sokszor megnyerem a kört, ha már csak én élek a csapatból, de van még 3-4 ellenség, pedig nem vagyok pro, és ha még sokan vagyunk, akkor sokkal könyebben hibázok), de itt nem az a lényeg, hogy CSS, vagy Forma1, hanem hogy olyan ember, aki ha tudja, hogy rajta múlik a dolog, akkor könnyebben teljesít jól.
  • DjDano
    #973
    Remélem egyik dolog se válik valóra...
  • Dodo55
    #972
    Igen, nyert, én is nagyon örülök, de szerintem te inkább amiatt a reklám miatt írtad be ezt most ide...
  • lippet
    #971
    Raikonnen nyert! Jee!

    Formula Renault 2.0
  • Djemba
    #970
    Raikkönen a legjobb és már régóta a kedvencem csak az a baj benne nincsen szerencséje és soha nem lesz világbajnok még 08 és 09 láthatjuk utánna meg tuti visszavonul mert ő nem akar 34-36 éves koráig versenyezni
  • ricky
    #969
    Na meglesz a VB cím??? Kizárják a McLarent, és az ölébe hullik!! :) Csak Massa meg ne előzze!!
  • jin
    #968
    fenét volt gyorsabb.
  • Kit--Kat
    #967
    Azért mert gyorsabb volt.
  • jin
    #966
    Ennyi butaságot! Még hogy nem engedték Rajkónak, hogy megnyerje a futamot!
    Franciaországban ő is a bokszban nyert, és csak azért, mert a csapat menet közben megváltoztatta Massa taktikáját.
  • rajkonnen92
    #965
    nem tom ti h vagytok vele de én nagyon rühellem massát. már zsinórban 2. verseny h a boxban nyerik meg neki a versenyt. hamilton meg egy mákos. kimi a legjobb a leggyorsabb és ezt ma be is bizonyította (leggyorsabb kör:) de nem engedik neki h hajtsa a kocsit
  • GTheo
    #964
    Nyerni fog Kimi :P Bízunk mindannyian benne :) Holnap mikor lesz az időmérő? Mert öcsémnek fél3kor van meccse és mondtam neki h megnézem...:O
  • Amse
    #963
    akkor dobok neki egy mailt... :)
  • Kit--Kat
    #962
    Na most elkéne kezdeni zsinórban nyerni a versenyeket:)
  • Brankley
    #961
    Szép volt Kimi! 3 hét múlva 1 hely í cél!! ;)
  • Count Adyn
    #960
    Énis bizok még benne, nem nőtt a hátrány végülis:)
  • Kit--Kat
    #959
    :)
  • Tuvok #958
    De nem ám .
  • Zsolti9014
    #957
    Nem vagy egyedül!!!
  • Kit--Kat
    #956
    Én még mindíg bízom Kimiben.
  • Zsolti9014
    #955
    Francba, szegénynek semmi nem jön össze.
    Pedig nem kellene, hogy kitudja mekkora szerencséje legyen, csak pechje ne lenne!
    Nem azt mondom, hogy Alonso nem érdemelte meg a tavalyi VB-t meg pl. ezt a futamot, de ha érdemre osztogatnák, Kimi min. 3x-os bajnok lenne...
    Azért szépet ment amíg bent volt, remélem nem állandósulnak a bajok a Ferrarinál.

    FORZA FERRARI!!! GO KIMI!!!
  • Brankley
    #954
    Hát, buktad, sajnos. :S :(
  • ricky
    #953
    biztosan! :)
  • GTheo
    #952
    2 hétig Korfun voltam az alatt Kimi 2 futamot nyert, király dolog :D
    Fogadtam öcsémmel h Kimi nyeri a következő futamot is, remélem megnyerem :)