439


Banner made by gabber
  • ffxi
    #359
    Ja, így jobban fest!!

  • gabber_saviola
    #358
    nagyon odavagytok ezé a buláért :DDDDDDDDDDDDDD
  • szanics
    #357
    de ezen végre kislányos mosoly van az arcán, nem nőies póz
  • szanics
    #356
    Ez is jó! :DD
  • Gorvik #355
  • ffxi
    #354
    Volt már szebb is

  • szanics
    #353
    jó kép!
  • Gorvik #352
  • Laffite
    #351
    ...mindenesetre az utód már megvan :)
  • Laffite
    #350
    Nem tudom, a tenisz 80%-a tenyeresekből és fonákokból áll, ehhez képest ez inkább átlagos póz, más kérdés, hogy egy jó kép...

    Amúgy Sharapovánál mi ez a "visszavonulok a sorozatos sérülések miatt" duma? Pl Szelesnek és Capriatinak is voltak nagy visszatérései, nem tudom miért kell 18 évesen ilyeneket nyilatkozni...
  • Gorvik #349
    Eh, elég érdekes pozban készült kép
  • Laffite
    #348
    ...a lényeg, hogy ha az egyik Maria nem nyer, akkor tornát nyer a másik :)
    6:3 6:4 lett Kirilenkonak és ezzel első tornagyőzelmét zsebelte be.
  • Gorvik #347
    Franc, lemaradtam róla :(((
  • Laffite
    #346
    a 17 éves orosz Maria Kirilenko a kínai tornán elbúcsúztatta Sharapovát... Eddig mindösszesen egyszer találkoztak, idén Los Angelesben, akkor még Sharapova nyert. Lehet hamarosan változás lesz a trónon? Kirilenko holnap Groenefelddel játszik.
  • Laffite
    #345
    Ma 13.00-kor WTA China Open
    (1) Maria Sharapova (Russia) - Shinobu Asagoe (Japan)
    úgy néztem adja majd az Eurosport, legalábbis lesz közvetítés 1-től és csak ez a meccs kezd egykor, szal kizárásos alapon ez lesz az...
  • Gorvik #344


  • Gorvik #343


  • Gorvik #342
  • Laffite
    #341
    a US Open elődöntő felért egy K.O.-val... Remélem Pierce nyeri a tornát, bár erre harmatkevés esély van...
  • Laffite
    #340
    Egyértelmű, hogy nincs. A mai játékosok sokkal nagyobb igénybevételnek vannak kitéve, hamarabb kiégnek fizikailag és lelkileg is (lásd Hingis), + előbb-utóbb elviszi a teniszből a média, divat, film, siker, pénz, csillogás... Navratilova vagy Chris Evert esetében a teniszező még egész életében teniszező volt és maradt, ma ez már kicsit máshogy van.
  • dodgecharger
    #339
    Igen. Egyébként szerinted van esélye arra, hogy minden idők legjobbja lehessen?
    Fiatal még, van még több mint 10 éve a profi teniszben.
  • Laffite
    #338
    ilyen erővel az én 95 kilóm is max 65-nek számítana... Sharapova legalább nőies, és nem erőteniszt játszik, más kérdés, hogy agresszív teniszt játszik letámadásokkal és iszonyat pontos labdákkal...
  • dodgecharger
    #337
    Na ja, én örülhetnék hogyha annyira lennék izmos, mint ők, akik nők. Röhej
  • Laffite
    #336
    Ja, szegény Amelie... Amúgy semmi baj vele, csendes, rendes, jóravaló, de ilyen testfelépítéssel pasi is lehetne, ami Serenára is vonatkozik, éppen ezért szurkolok a fizikailag kevesebb előnyt élvezőknek, mint szegény kis Karatantchevának - akit az előbb kifelejtettem... Amúgy azt se hiszem el amit a wta honlap ír, hogy Serena mindössze 61 kg (175cm-hez) és a kicsi bolgár lány meg nehezebb nála 2 kilóval, pedig még alacsonyabb is nála 4 centivel. Szal nem bírom az ilyen izomistennőket, a tenisznek nem erről kellene szólnia...
  • dodgecharger
    #335
    Jah Pierce, mostanában nagyon magára talált.
    /Mauresmo kimaradt nálam is..unszimpatikus nagyon/.
  • Laffite
    #334
    utolsó sor nálam is stimmel (kiegészítve Heninnel és Mauresmoval), amúgy meg 1. Schnyder, 2. Mirza, 3. Dulko, 4. Sharapova, 5. Pierce, 6. Jankovic kb... a sorrend nem feltétlen ez persze
  • dodgecharger
    #333
    Akinek szoktam drukkolni Sharapova, Ivanovics
    Akik pedig abszolút közömbösek, esetleg ellendrukkere vagyok () Clijsters,Davenport, és a Willimasek.
  • Laffite
    #332
    Mármint Mirzának? Kedvelem az indiait, mióta tornát nyert otthon és a helyiek megőrültek neki a lelátókon, az nem volt gyenge... Na de az egy másik topic. Myskinát is sajnáltam, de nála sokszor előfordul, hogy megveri saját magát, mint most is. Sharapovát szerintem csak Davenport állítja majd meg, itt most jobb a belgáknál és a williamseknél is, legalábbis úgy néz ki eddig.
  • dodgecharger
    #331
    Én is drukkolok neki, igaz, US Opent nézni sem enegriám, sem időm nincsen sajna..
    Ma pont elkaptam Agassi meccsét, legutóbb pedig Myskináét.
  • Laffite
    #330
    Nem jó!
  • ffxi
    #329
    Jó ez!!

  • Laffite
    #328
    na mi az? senki nem drukkol neki az amcsi openen? szegény Mirzát most intézte el... pedig kedvelem az indiait is, kár hogy pont összekerültek :(
  • Gorvik #327
    Még egy hét a koronázásig

    Nem Marija Sarapova nevével kezdődik a WTA-világranglista - legalábbis a jövő héten. A Los Angeles-i viadalon induló 18 éves orosz teniszező, ha elődöntőbe jut, letaszította volna a trónról Davenportot, de mivel sérülés miatt nem állt ki a negyeddöntőben Hantuchová ellen, második marad a rangsorban, egészen augusztus 22-ig: miután Davenport nem nevezett a jövő héten kezdődő torontói versenyre, nyolc nap múlva mindenképpen Sarapova lesz az 1975-ben érvénybe lépő pontszámítási rendszer ötödik legfiatalabb, összességében pedig a 15. világelsője.

    "Csodakrém híján nem volt más választásom. Vissza kellett lépnem, mert továbbra is fáj a mellizmom, és arra sincs túl sok esély, hogy a jövő héten Torontóban játsszak. Annak mindenesetre nagyon örülök, hogy a kanadai torna után én leszek az első, ez az egyik legnagyobb elismerés a sportban" - mondta az augusztus 22-én első orosz nőként a csúcsra érő, tavaly többek között Wimbledont és a világbajnokságot megnyerő Sarapova.

    nemzetisport.hu
  • Gorvik #326



  • Gorvik #325
  • ffxi
    #324
    Mér'? Nem erről szól a téma?

  • Gorvik #323
  • ffxi
    #322
    "aki mellizom-húzódás miatt.."

    Majd Én meggyógyítom , ha ugyanarra gondolunk!

  • Gorvik #321
    Még másfél hetet várnia kell a világelsőségre Marija Sarapovának, az oroszok klasszisának, aki mellizom-húzódás miatt visszalépett az 585 ezer dollár összdíjazású Los Angeles-i női tenisztornától.

    A tavalyi wimbledoni bajnokság győztese - első orosz hölgyként - már hétfőtől a rangsor élére állhatott volna, de ehhez nyernie kellett volna a negyeddöntőben.

    A statisztikusok szerint ugyanakkor a 18 éves csillagnak mindössze pár napot kell még várnia arra, hogy álma megvalósuljon, ugyanis az augusztus 22-én nyilvánosságra kerülő világranglista már bizonyosan az ő nevével kezdődik majd, hiszen a jelenleg vezető amerikai Lindsay Davenport - hasonlóan a Los Angeles-i viadalhoz - a jövő heti, torontói tornát is kihagyja.
  • Gorvik #320
    na akkor itt lezártuk, ha nem szereted, akkor bye bye