439


Banner made by gabber
  • B0B0
    #399
    Ettől a Petrovától kicsit félek. Tipikus szerencsés játékos.
  • B0B0
    #398
    Sharapova-Hantuchova: 6:4, 6:4

  • B0B0
    #397
    És ha erre azt válaszolod, hogy megverte Serenát, arra mondom, hogy Sharapovának sokkal több esze van a teniszhez, mint az izomjátékos Williamsnek :)
  • B0B0
    #396
    Lenyomja Hatuchovát. Az a csaj lassú hozzá képest
  • szanics
    #395
    Kösz az infót, látom van, amiben egytértünk :DDDD
  • [Jakuza]
    #394
    Most jon Hantuchova, mert elverte a S. Williamset.
  • [Jakuza]
    #393
    Sarapova (orosz, 4.)-Klösel (német) 6:2, 6:1
  • ozsi
    #392
    the best
  • [Jakuza]
    #391
    http://www.mariaworld.net/


    The draw for the 1st Grand Slam of the year at the Australian Open has been released and in the 1st round Maria will play Sandra Kloesel of Germany. Maria has never played the German before. If Maria wins that match she will play either Shuai Peng of China or a qualifier. The first seed Maria can meet is #28 seed Anabel Medina Garrigues of Spain. It is very possible that Maria can face defending champion Serena Williams of the United States in the 4th round, a player whom Maria had several matchpoints against in the semis last year. Maria is seeded to meet #6 seed Nadia Petrova of Russia in the quarters and if she gets that far one of top seed Lindsay Davenport of the United States, 2004 champion Justine Henin-Hardenne of Belgium or Venus Williams of the United States. Kim Clijsters, Mary Pierce, Amelie Mauresmo and Patty Schnyder are the top 4 seeds in the bottom half of the draw.
  • B0B0
    #390
    Nem tudja valaki? Indul az Australian Openen?? Annyian lemondták már
  • ffxi
    #389
    Elnéztük!!

  • B0B0
    #388
    Semmi baj :)
  • Laffite
    #387
    őőőő... nnna igen, az élet nem egyszerű :))
    szorri!
  • B0B0
    #386
    #379-et nem én írtam teeee :)

    Nézd csak meg!
  • ffxi
    #385
    Nem! Azt én írtam :))

  • Laffite
    #384
    ...pedig írtad, a #379-ben :D
    amúgy meg kinek ez a játékstílus jön be, kinek az, mindenki mást szeret a teniszben mint sportban (is), ez a világ rendje
  • B0B0
    #383
    A Sarapovával kapcsolatos kijelentéseddel teljesen egyet értek!

    Én nem azt mondtam, hogy technikásabb a férfi tenisz hanem, hogy nagyobb az irama!!! Nem mindegy
  • Laffite
    #382
    Federer mindenkit megver, Szafin ha bal lábbal kelt fel mindenkitől kikap, Grosjeant én is csípem, bár neki többnek indult a karrierje, Agassi meg több mint 20 éve profi, meg hát nem is egy langaléta termet. Szal nem azt mondtam, hogy az ATP oldal gyenge lenne vagy nem izgalmas, de ilyet kijelenteni, hogy technikásabb mint a lányok játéka... Egyik sem technikásabb a másiknál, de azt el kell ismerned, hogy a csajoknál nagyon sok olyan jó játékos van, aki nem éppen Serena Williams testalkatával rendelkezik, és mégis tud nyerni pontokat, meccseket, mert rá van kényszerítve, hogy gondolkodjon a pályán. De a topik lényegénél maradva, Sarapova nemcsak gondolkodik, de ereje is van és kezdeményezőkészsége, ezért olyan eredményes.
  • B0B0
    #381
    Nézz meg mondjuk egy Federer-Szafin vagy egy Grosjean-Agassi meccset! Nem igazán a szerva dominál! Én nem nézek ilyen Roddick, Ancic, Philliousist!
  • Laffite
    #380
    Technikásabb...??? tudtommal ugyanaz a sportág, és mivel a nőknél mint mondottad is kevésbé pörgős a játék (azaz van játék és nemcsak szerva-röpte), így komoly stratégiákat kell felépíteni egy-egy labdamenetre. Férfiaknál sokszor még akkor sincs játék, ha nem jön be az első szerva, mert inkább megüti másodikra is a kockázatosabb adogatását, aztán vagy nála a pont vagy kettőshiba. Ebben semmi pörgőset nem látok, mert sokszor ha már négyet ütnek egy labdamenetben, akkor az már a hosszabbak közé sorolandó. Minden meccs ott jön vagy bukik, hogy az adott embernek hogyan milyen százalékban jönnek be az első szervái. Nálam ez már nem tenisz. Edberg, Connors, Wilander, Lendl még teniszeztek, a maiak meg szerválnak, ennyi...
  • ffxi
    #379
    Micsoda!!?? Sokkal jobb a féfi tenisz, technikásabb, pörgösebb. De azért Sharapovát nézni jobb :)))

  • Laffite
    #378
    én meg mondjuk pont fordítva vagyok vele, csak a női meccseket szeretem, mert ők még többnyire játszák a teniszt, a férfiaknál meg inkább csak a szerva-röpte játék dominál már, és azt nagyon utálom mikor minden játszma rövidítésben dől el, addig meg 50-50 percig csak a bombázást látjuk...
  • B0B0
    #377
    Sajna télleg nincs esélye, hogy minden idők legjobbja legyen, pedig a mai mezőnyben ő az aki igazán tudja ötvözni a kemély és a fifikás játékot. Szenzációs teniszező. Nem szoktam nézni a női meccseket a férfiakhoz viszonyított gyenge iramuk miatt, de Sarapova meccsei mindig élménydúsak (és nem azért mert jól néz ki!)
  • szanics
    #376
  • Dying Soul
    #375
    Birom ezt a csajt, a "multkori" meccset nem láttam végig, nem tudom azóta hány volt, a Safina elleniről beszélek. Egész jól nyomja.
  • Gorvik #374
    B*ssza meg, ilyen képet berakni a hivatalos oldalra

  • Laffite
    #373
    mindíg is keményen játszott, erőből, ezért aztán a játékában sajnos mindíg benne van a sérülés... :(
  • szanics
    #372
    nézzük-nézzük, de mostanában sajnos botladozik a lány :(
  • ffxi
    #371
    Milyen meccsek? Peep Show!!!!

  • Laffite
    #370
    ...ez meg lassan már inkább egy celeb topic , de remélem néha azért a meccseit is megnézitek!
  • Gorvik #369
  • Gorvik #368
    Csak sokkal szebb... :)
  • Sheva
    #367
    néha olyan a tekintete ennek a csajnak mint Maya Goldé :PPPPP
  • Miss Lucifer
    #366
    Nem nézi senki a közvetítést? Jó ez az új szerelése. Kár hogy Safina mindjárt megveri.
  • Gorvik #365
  • Gorvik #364
  • ffxi
    #363
    Nem csak a szemei :)))))))

  • Gorvik #362
    Jaja.
    Néha nagyon arisztokratikusan tud nézni.

    Viszont a szemei gyönyörűek
  • szanics
    #361
    Meg azért ahogy mozgás van a totyikban, minnyá idetolod a pofád, úgyhogy azért teljesen Neked sem közömbös
  • szanics
    #360