100
  • John Wayne #100
    Csodás kis cikk. És hogy ezt van pofájuk komolyan gondolni? Hogy ők irányíthatják a gépem?
  • tomo
    #99
    a linuxot mar most is kommunistazzak.
    meg ugye ott a creative commons licensz, ami szinten kommunista.

    szal elobb utobb mennek ezek is levesbe.

    nem beszelve a csodalatos DRM rol DRM cikk a hup.hu n
  • TommoT
    #98
    "Rosszul emlékszem, vagy tényleg az amerikai kormány pénzelte az AL-KAIdát ??"
    Mi?
  • Lenny
    #97
    Ezek az amcsik kicsit elszálltak...
    LOLita az egész nyomoronc bagázs, fúúúj!
  • Caprioli
    #96
    Vajon a linux és más, windows-tól eltérő oprendszerek mekkora kárt okoznak a microsoftnak és ezzel az amcsi gazdaságnak? Mikor tiltják be ezek használatát? Nem teljesen viccből kérdezem!
  • Caprioli
    #95
    A könyvet már több könyvesboltban is láttam, nem nehéz hozzájutni, ha vkit érdekel a téma.
  • Caprioli
    #94
    Srácok, ne legyetek nevetségesek!
    Ami az esetleges háborút illeti, lehetetlen. Egyszerűen azért, mert Irak jelen pillanatban is az amcsi szárazföldi erők nagy részét leköti, alig maradt vki otthon, hívják be a tartalékosokat. Pedig az csak egy kis nyomorult sivatagi ország. Semmi az EU-hoz képest. Mo-t hagyjuk a hadsereg területén, önmagunkban tehetetlenek és nullák vagyunk.
    Ami pedig az amcsi gazdasági elnyomást illeti, ajánlom mindenkinek Emmanuell Todd - A birodalom után c. könyvét. Kicsit száraz gazdasági és politikai elemzés, de nekem tetszett és elég logikusan vezeti le a folyamatokat. Az író állítólag '76-ban megmondta, h a SZU hogyan és nagyjából mikor és miért fog szétesni.
  • John Wayne #93
    Hát, gondolom nem akarnak a figyelem középpontjába kerülni. És igazuk van. Egyelőre még nem bántottak HUBot pusztán csak a HUB miatt, kellett mellette üzleti tevékenységet is folytatni, hogy lecsapjon a törvény, de jobb az óvatosság.
  • Piscator
    #92
    Independence hub
    Figyelem!!!

    A Hubon tilos megosztani a Star Wars episod III. c. filmet!!!

    Hát ezeket a benyalikat, biztos félnek, hogy bezárják a kis hubukat. Mondjuk é is moziban néztem meg.
  • Dante73
    #91
    Azthittem, az olajból van pénzük a terroristáknak, és az amcsik támogatják őket a leginkább, hiszen az olajuk nagy része abból a régióból származik...
    Ezek szerint tévedtem, Én támagattam a terroristákat azzal a 2 sms-el amit életemben elküldtem...
    Asszem megyek feladom magam, nem tudok így tovább élni...
    Tudja valaki a címet? Sürgös jeligére, a kiadóba legyen szives!!!
  • blakshep
    #90
    hátnemtom srácok lehet, hogy most vicces, de majd amikor a rendfenntartó erők kinn lesznek az utcán már nem fogunk annyit kacagni
  • Caro
    #89
    USA...
    Az emberi hülyeség és idiotizmus szülőhazája...
    Szerintem meg az USA a terrorista. Gazdasági terrorista...
  • concrete
    #88
    warezoló fiatalok, MEGALOL ...
  • Sityi
    #87
    Nyavalyát! 20 év villamosszék alacsony feszültségen!
  • Mike
    #86
    ha videókamerázásért 8 év
    akkor egy ilyenért 10 év fegyház
  • John Wayne #85
    Köszi szépen!
  • Slartibartfast
    #84
    Vicces, hogy van a hatalmas, és kiterjedt amerikai Fájlhamisító és Adatlopó Konszern Unió (FAK U) és van az elhanyagolható jelentöségü drogpiac.
    Gondolkoztak a védelmi minisztériumban:
    -szerintetek honnan van pénzük a terroristáknak?
    -szerintem az illegális Windows-példányok eladásából
    -hú, akkor ez nemzetközi ügy!
    -bizony, támadjuk meg a terroristák gonosz beszállítóját, az EU-t!

    Kíváncsi vagyok, mit gondoltak akkor, amikor az a két hüje felrakta a kollégista honlapra a Gyürük Urát. Atomcsapást nekik?

    Na mindegy, megyek a DC-re... DzsiHÁD!
  • chris75
    #83
    A végén még egy tetves filmletöltés miatt kaphatsz majd életfogytiglant a legszigorúbban őrzött fegyházban, ha meg kirabolsz egy bankot, akkor kapsz 10 évet. Korrekt. Tele lesznek a börtönök tizenéves srácokkal, a bűnözők meg rohangálnak az utcán. EZ IGEN !!! IQ bajnokok ezek az amcsik.
  • pepe003
    #82
    Aki ilyeneket kitalál, annak komolyan pchichologushoz kéne járnia.... (nem tom jól írtam-e)...szánalmas
  • Mike at home
    #81
    jogos
  • crx
    #80
    Ha teroristák lennémk nem lene BSA ASVA meg mindenféle jogi szervezet. Szerintük nagy gond lenne fel robantani?
  • hufnagel
    #79
    " az összes multi kivonul Kínából.."

    Sajnos ekkora szerencséjük nem lesz. Nekik se, nekünk se.
  • hufnagel
    #78
    Támogasd egy kicsit a terroristákat és írd be a gugliba ezt: silent library project. Az első címen, amit felad megleled a könyvet. Valszínű csak magyarul.
  • AtisH
    #77
    Az 5let jó! Be kéne illesztei a felső gombsorba egy "Humor" nevezetű gombot és tényleg oda kéne rakni az ilyen "cikkeket".
  • Frank99
    #76
    :-)))
  • jefferson83
    #75
    A cikknek csak a címéig jutottam, mert tovább nem érdemli meg, de a képen még most is röhögök, ez cool. Megkérném az SG-t az ilyen cikkeket a poén rovatba tegyék. ne süllyedjünk más kultúrák szinvonalára, köszönöm.
  • Frank99
    #74
    ott a 2 pont...
  • AtisH
    #73
    Két dolog:

    1. Ha ez igaz amit a cikkben írtak, akkor köszönje magának ezt Amerika. Tkp. ők adták/adják a "fegyvereket" mások kezében akikből egy idő után ellenséget generálnak.

    2. Mi a fenének kell ilyen idióta cikkeket lefordítani/leközölni. Nem ér ennyit az egész. Csak felb****a magát az ember agyilag az ilyen baromságokon.
  • haxoror
    #72
    Hát bazz én is egy rohatt warezolós vagyok :P

    Mostantól szólitsatok Musztafának...
  • Mike at home
    #71
    na mar vartam mikor lesz a kalozkodas terrorizmus
  • [HUN]PAStheLoD
    #70
    ezen én is feküdtem ;]
  • Frank99
    #69
    az a bizottság valamely zsíros ASWA és BSA és egyéb támogatói által eléggé megvan kenve, hogy hülyeségeket beszéljen, és emelje a kezét.
  • Frank99
    #68
    ja, és mondják ezt azok, akik tudvalévő a világ rengeteg részén terroristákat pénzelnek (tek) ha éppen érdekeik így kívánták.

    AZÉRT SEM FOGOK MEGVENNI MAGÁNHASZNÁLATRA SEMMIT SEM!
  • Frank99
    #67
    mást nem tudnak kitalálni, hogy hogyan eresszék a kalózokra az egész amerikai hadsereget atombombástól, CIA-tól, helikopterestől stb.

    okádnom kell...
  • Piscator
    #66
    SZU vs. U.S.A, egyéb: tudod, az idő megszépít mindent. Van olyan, mnidkettő rossz választás, azokon tovább kell haladni.
  • CodeRed
    #65
    Komolyan mondom ez röhej!!!Kik ezek az amcsik?A világ csendőreinek hiszik magukat folyamatosan?Úgylátszik nekik mindenki potenciális terrorista aki nem bólogat úgy ahogyan ők szeretnék.Éppen robbantást tervezek valamelyik amerikai városban...mert terrorista vagyok :D

    ...hoppá! mit is töltöttem le éppen? :D
  • HUmanEmber41st
    #63
    Az oroszok meg örülhetnek, ha beveszik őket is..
  • HUmanEmber41st
    #62
    Ezek a terroristázások Amerika részéről nyílt hadüzenetek.
    Amelyik ország tiltakozik ez ellen, azt már lehet is lerohanni.
    Szép Új Világ(rend) mindenek felett!!!!!
    10-20 éven belül (de lehet, hogy méghamarabb) létrejön az egyesült amerikai és EU unió..a kínai vezetés vagy behódol, vagy éhínség lesz kínában.. és hatalmas munkanélküliség, mert ha Kína nem hódol be az NWOnak, az összes multi kivonul Kínából...
  • Piscator
    #61
    Bár az amcsik is kegyetlenek, hülyék tidnak lenni, a nácikhoz még hasonlítsuk őket, az kemény volt.
    Ők kissé bürokratikusabb, kényelmesebb formában nyomnak el.

    Azért nem minden szabadságharcos terrorista, fordítva is. Akár az 56-os magyarok többsége is csendes volt. Állítólag nem volt sikk pl lopni, pl kirakatokból.
    Némelyik ilyen arab harcos is agyament lehet, nem lennék ott, nem biztos, hogy full erőszak, army a megoldás.
  • Sadist
    #60
    [irónikus]
    Nagyon helyes! Lőjék csak tarkón azt, akinél akár csak egy crackelt shareware progit találnak!
    [/irónikus]