188
  • limperatore
    #148
    és az 5. évadot ki vette meg?
  • tototto
    #147
    hacsak valamelyik adó megnem veszi akkor soha, nemértem viasatot se hogy megvesz uj sorozatokat pl jóbarátok (amit már ezer adó leadott) vagy a két pasi meg egy kicsi-t de a régen játszott sorozataihoz nem veszi meg a jogokat pl férjek gyöngye hiányzó 4 évad vagy a szeretünk raymond hiányzó asszem 2 évad :S
  • limperatore
    #146
    Nem tudjátok a 6. évad lesz vmikor szinkronizálva?
  • eddaniel
    #145
    itt kettőt találtam:
    http://www.hosszupuskasub.com/keres.php
  • blindtot
    #144
    6. évad felirat!!!!!
    merre találhatom
  • blindtot
    #143
    Sziasztok!!

    Nagyon kellene az ötödik évad felirata.
    Megvan valakinek? És esetleg elküldené?
    [email protected]
  • ffxi
    #142
    De ezeket láttam. Viasat nem akar megvenni az új évadokat? :S
  • tototto
    #141
    köszönöm itt is, következő mikorra várható?
  • banok
    #140
    itt elég sok epizód van fennt.
  • threeman
    #139
    6x11 felirat:
    http://tomcsiiii.extra.hu/The%20King%20of%20Queens%20-%206x11.srt
  • threeman
    #138
    ma este/éjszaka kirakom a feliratot a 6x11-hez, bocsi a késésért... csak a csajok...
  • rnr
    #137
    Ahham :( És valaki lenne aki megírja dvdre Nekem ? Persze a többiben megegyezünk.
  • tototto
    #136
    pl bitgate, de publicot sajna nem :S
  • rnr
    #135
    Tudnál esetleg egy torrentet ahol ez megvan?
  • tototto
    #134
    félek sehol, de azok vannak szinkronosan is :)
    de ha már itt vagyok egy jó hírt is bejelentek, threeman, vagy feliratok.hu-n toooma :) elvileg neki fog állni ismét a 6. évad feliratainak a folytatásához, ezuttal is köszönöm neki a fáradozásait
  • rnr
    #133
    Valaki meg tudja mondani, hol találtok feliratot az első 3 évedhoz? köszönöM!!!
  • saba1
    #132
    olvassatok vissza, ne írom le mégegyszer. De komolyan, valahogy kéne intézni a többi feliratot, a teljes sorozathoz már csak ennek a pár résznek nincsen felirata. Néztem, de nem tudom elérni a supersubtitle-n a fordítót. Valaki nem nézné meg? hátha sikerülne rábeszélni arra a pár részre....
  • maddog00
    #131
    esetleg kitom írni, és elküdöm.. 6 dvd-s, minden dvd-n 4 rész van! Megvan a 6. évadtól angolul?
  • blindtot
    #130
    én is nagyon hálás lennék érte
  • tototto
    #129
    nem tudnád lerippelni és feltölteni valamelyik torrentre esetleg? :D
  • maddog00
    #128
    nekem sikerült beszerezni az 5. évadot dvd-n:D:D
  • blindtot
    #127
    Nekem sajnos csak az első négy évad van meg, és hiába próbálom meg letölteni nem találom sehol. VAgy ahol megvan onnan nem tudom megszerezni. Tud valaki segíteni???
  • xabee01
    #126
    Sajna nem nagyon... Bár az új Tv5 bemutatójában benne van a sorozat, de valószínüleg csak ismételni fogják előlről. De bízzunk benne, hátha elkészíttetik a többi évad szinkronját is.
  • lee56
    #125
    És csinálják még a szinkront a többi évadnak, vagy ennyi volt 5nél megálltak?
  • xabee01
    #124
    A 6. évad a 11. epizódtól nagyon szomorú így magyar felirat nélkül árválkodva...
    Tényleg jó lenne, ha az a néhány sub még elkészülne
  • xabee01
    #123
    Első 5 évadból létezik háromnyelvű DVD változat
  • lee56
    #122
    Egyetértek, a német szinkronhangok és a szöveg is sokkal jobb a magyarnál, eredeti hanggal meg csak pár videót láttam még a youtube-on, de az alapján is a német hangok nyertek nálam is :)

    Szabad megkérdeznem hogy milyen formában láttad mind3 nyelven? Engem érdekelne egy olyan dvd változat, amin angol német és a magyar szinkron is rajtvan a teljes sorozat, de ugy hallottam nem jött ki dvd-n nálunk, javitsatok ki ha tévedek (remélem tévedek)
  • tototto
    #121
    szia, nem tervezed a többi rész magyar feliratát elkésziteni 6. évadból, nagyon örülnék neki :)
  • saba1
    #120
    nekem megvan a sorozat első öt évadja magyar menüvel dvd-képpel és angol 5.1 és magyar 2.0 szinkron. Szerintem ne szenvedjetek a tv-rippekkel, ennél tutibb minőségben úgysem lesz meg. A többi évad is megvan, de csak AVI-ban, magar felirattal (a 6. évadhoz csak az első tíz részhez van felirat, várom a többit, hogy végre teljes legyen a sorozat!nagy kedvencem!)Akit érdekel az írjon ide: [email protected]
  • ffxi
    #119
    Hány évadig? És szinkronba?
  • Herman1990
    #118
    Hello! Nekem megvan DVD-n a férjek gyöngye, akit érdekel az írjon emailt: [email protected]
  • xabee01
    #117
  • threeman
    #116
    http://seriesfree.users.smsbase.hu/indexx.php
  • Bucser
    #115
    Akkor tarts egy kis szünetet benne:)
  • blindtot
    #114
    tudnátok segíteni abban hogy honnan tudom majd leszedni????
    lassan már élet halál kérdés!!!!!!!
  • threeman
    #113
    6x10 magyar felirat dvdrip topaz
  • threeman
    #112
    6x10 40%-on, igyekszem a hétvégén befejezni
  • xabee01
    #111
    Jah, ahogy Besenyő Pista bácsi mondta, türelem, tornaterem
  • threeman
    #110
    :D az a cink, hogy ahonnan azt lehúztam, onnan is már törölték, dvdrip meg kitudja mikor lesz belőle... de 100 hogy csináltak az 5öshöz is... hát akkor türelem :)
  • xabee01
    #109
    Wazz, az jó lenne, ha az 5.-ből is lenne még szinkronos.
    Mire azt is végignézzük, addigra megcsinálod a teljes 6.-hoz a feliratot