665
Nők női szemmel, pasik pasi szemmel...
  • Taranov
    #585
    Nem onnan tudom, hogy nincs diplomád, hogy gyúrsz, hanem onnan, hogy nem értékeled semmire. Akkor miért is lenne...
    Mondom én, hogy nem értettél meg. Szomorú, de ez van.
    Mellesleg szerintem te hergeled magadat, csak meg ne találj, mert én nem gyúrok, de félek :)
  • Taranov
    #584
    Persze, a lolozásod és a másik kinevetése (nem csak az én kinevetésem) bizonyítja, hogy bunkó vagy.

    Személyeskedni személyeskedem, te erre vagy érdemes, legalábbis ebben a vitában.
  • PyRex
    #583
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOL :))))
  • SRobert
    #582
    Ha gyúrsz és diplomád van, akkor nem bunkó vagy, hanem buzi. :DDDD
    Legalábbis ez jön le ebből a topikból. :D
  • PyRex
    #581
    Nem tudom, de nem sokat hangoztasd, mert Taranov megmondja a frankót, hogy valójában nincs is diplomád, meg különben is :)
  • Pluskast
    #580
    Én gyúrok és van diplomám is. Akkor most bunkó vagyok vagy sem??
  • PyRex
    #579
    Azt hiszem megyek is gyúrni a többi sok paraszt diploma nélküli bunkóhoz...
  • PyRex
    #578
    "Akinek van diplomája, az értékeli, szóval neked nincs."

    Ezt a logikát... :)

    Igen, én egy bukó vagyok és igen nekem nincs diplomám :)))))))))))))

    Hát Te egyre viccesebb vagy... Kettőnk közül csupán te személyeskedsz folyton, most már le is bunkóztál, mert nem ismerem el a véleményed :)) LOL, de persze én vagyok a bunkó! Hergeld még magad. Tudod mit? NEM kívánom neked, hogy megtudd, milyen az, amikor 2 diplomával az ember pofájába röhögnek, mert nincs szakmai tapasztalata (vagy más hülye indokkal)... Azt hiszem ezzel a hozzáállással komoly gondjaid lesznek az életben...

    Az egyébként a legjobb, hogy amikor érvekkel reagálok a személyeskedésedre, akkor Te csak tovább hergeled magad és újra személyeskedsz (persze, hát mást más nem tudsz, mert kifogytál :)

    De persze biztos ez is azt bizonyítja, hogy én egy bunkó paraszt vagyok! :))))
  • Taranov
    #577
    Nem rád értettem, veled minden oké.
  • franco
    #576
    pfff

    én legalább burkoltan csinálom

    [elegáns bunkó]
  • petyka2
    #575
    Kezd a téma egyre érdekesebb lenni...
  • SRobert
    #574
    Fúúú mennyi diplomás bunkóval találkoztam már. :D
  • Taranov
    #573
    Akinek van diplomája, az értékeli, szóval neked nincs.
    Pont.
    Ez nagyon meglátszik, épp ezért vagy te is egy bunkó, az eddigi beszélgetésünkből ez kiderült.
  • Rafaelo
    #572
    szélsőséges ember vagyok :) és gonosz
  • PyRex
    #571
    Ahh, milyen megérzéseid vannak aranyom :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • PyRex
    #570
    LOOOOOOOOOOOOOOL :) Ez a topic lassan kezd jobb lenni, mint a "LEGszarabb vicc" topic :)
  • Rafaelo
    #569
    nemtudom nemjárok gyúrni :D csak egy megérzés
  • PyRex
    #568
    Nézd, ezeket mind Te írtad:

    "Egy egyetemi tanár nem lehet bunkó."
    "a diplomásoknál ki van zárva a bunkóság"
    "Mert a kopaszok és testépítők között több a bunkó, mint pl. a diplomás emberek közt."
    "A testépítők között viszont kevesebb a diplomás, mint a nem testépítők között."

    Sajnos ebből látszik, hogy FOGALMAD NINCS az egészről. A fenti 4 mondatod, amelyet idéztem, mind akkora hülyeség, hogy azt elmondani nem tudom. Kb. annyi igazság van bennük, mintha azt mondanám, hogy aki piros autót vezet, az mind öregebb 60 évnél.

    Lehet személyeskedni - "Sajnálom, hogy nem értetted meg, amit mondtam, pedig szerintem nem volt valami bonyolult." - én nem teszem, mert nem alacsonyodom le hozzád. Lehet sértegetni, lehet megmondani, hogy szerinted kinek van diplomája és kinek nincs, de számomra kezdesz már vicc-számba menni itt. És még diplomád sincs... :)))

    "Én inkább úgy mondom, hogy értékelem a diplomát, viszont te nem."

    És az Nálad milyen? Ha meghallod, hogy XY embernek van diplomája, akkor egyből egy kellemes közérzet alakul ki Benned iránta, ha meg meghallod, hogy nincsen, akkor egyből inkább a negatív gondolatok gyötörnek az illetővel szemben? LOOOOOL! Hát öregem, Neked aztán marha sok élettapasztalatod van

    De ez a két mondatod tetszett a legjobban:

    "Ezért tudom, hogy neked nincs.
    Az meg lényegtelen, hogy nekem van-e"

    LOOOOOL! Engem itt megpróbálz megalázni és jól megmondod a frankót, hogy - szerinted - nincs diplomám, de az már nem is fontos, hogy Neked nincs, igaz??? Hát komolyan mondom, régen röhögtem ekkorát! :) És Te akarsz nekem bebizonyítani bármit is, ilyen hozzáállással??? :) LOOOL!
  • krisztike
    #567
    Miiiii ?
  • SRobert
    #566
    Na most legalább tudom, h amelyik gyúrós nem bunkó az buzi. :DDDD
  • Taranov
    #565
    Viccből mondta.
  • Taranov
    #564
    Sajnálom, hogy nem értetted meg, amit mondtam, pedig szerintem nem volt valami bonyolult.
    Én inkább úgy mondom, hogy értékelem a diplomát, viszont te nem.
    Ezért tudom, hogy neked nincs.
    Az meg lényegtelen, hogy nekem van-e, de ha nem mondtam volna, hogy még nem jutottam odáig, akkor tuti azt mondtad volna: "amíg neked nincs, ne beszélj".
  • Taranov
    #563
    Ez egyértelmű, amíg nincs kereseted, a szüleid tartanak el.
  • PyRex
    #562
    Nem tudom, Te vagy az első akitől ilyet hallok, hogy 2 izmos ember együtt azok melegek.... :) Ez megint egy új dolog, minden nap tanulok valami újat itt :)))

    Akkor mi a konditeremben homo-grupi vagyunk :)))))))))))))
  • PyRex
    #561
    Ki beszélt itt Való Világról? Ne adj a számba olyan gondolatokat, amik max. Neked jutottak az eszedbe. Én általános műveltségről beszéltem és számomra a Való Világ - de tudod mit? Az egész kereskedelmi televíziózás is egy kalap sz*r... Pedig - milyen az élet - pont egy televíziónál IS dolgozom. De nem azért, mert örömömet lelem benne, hidd el.
  • PyRex
    #560
    "Látszik, hogy neked nincs."

    LOLOLOL!

    "Nekem sincs"

    LOLOLOLOLOOOL! :))

    Nézd, én NEM nézem le azokat, akiknek van diplomájuk, DE AZOKAT SEM, AKIKNEK NINCS. Te viszont - mint a hozzászólásidból kiderült - igen.

    A másik dolog: a diploma sajnos nagyon kezd hasonlítani az érettségihez: ha nincs, akkor esélyed sincs semmire, de ha van, az sem jelent semmit. Nem egy ismerősöm van 1 vagy 2 diplomával munka nélkül, vagy olyan munkakörben, amihez a papírjai alapján köze nincsen...
  • PyRex
    #559
    Nem, én pontosan a látens homoszexualitásra gondoltam.
  • petyka2
    #558
    Azért a kérdéseim:
    1.,20 éves korodig,ha nincsen pénzed ki tart el?
    2.,Ha önköltségesre mentél azt szintén ki fizeti?Mert hogy nem TE az biztos...
  • JackDaniels #557
    Nah ezeken lassan bexarok.:)))))) Én már egy ideje csak olvasom ezt a totyikot, de nem xar.:))))) Nah hadd szóljon, a bizonyítás lehetősége mindenkinek adott.:)))))
  • Rafaelo
    #556
    nemvagyok de :O azé ez benne van a köztudatban
  • Dynamic
    #555
    Nem hiszem, hogy Való Világról lenne szó.Nálunk nem kevés olyan ember van akinek 1-2 diplomája van, de volt amelyik azt sem tudta ki vagy mi volt Spartacus, a másiknak meg fogalma nem volt ki írta a Füstbe ment tervet.Azért ez már durva szvsz.
  • Taranov
    #554
    Ez butaság, a diplomát úgy szerzed meg, hogy kijárod a főiskolát/egyetemet.
  • petyka2
    #553
    Szerintem ő csak arra célzot,hogy a jómodort nem lehet tanítani...A diplomát megszerezni a mai világban inkább csak pénz kérdése...
  • Taranov
    #552
    Általános műveltség...
    Jó vicc, azt várnád el, hogy a Való Világ szereplőit és a Schwarzenegger-filmeket fejből tudja?
    Lefogadom, hogy sokkal többet tud, mint te vagy én.
  • petyka2
    #551
    Hát azért aki ennyire szétgyurmázza magát,annak komoly személyiségzavara lehet...
  • Taranov
    #550
    Te vagy naiv, azt hiszed, hogy a diploma csak egy papír.
    Látszik, hogy neked nincs.
    Nekem sincs, még nem jutottam oda, de nem nézem le legalább.
    Nem olyan egyszerű elvégezni egy egyetemet.
  • IMYke2.0.0.0
    #549
    amire gondoltál: homofób...

  • PyRex
    #548
    Ha neked 2 izmos kezet fogó fickóról ez jut az eszedbe, akkor inkább Te vagy a látens homokos...
  • Rafaelo
    #547


    nem bunkók hanem buzikák!
  • PyRex
    #546
    "a diplomásoknál ki van zárva a bunkóság"

    Miért lenne kizárva? Azért mert van egy papírja??? Jó ég, Te milyen naív vagy...