1002
Avagy a LEGNAGYOBB Ö! (\"A barátnöm/feleségem\" válasz nem érvényes!)
  • KolkaF
    #1002
    érdekes az ízlésed :/
  • Nariusz
    #1001
    kell :D
  • JuHaSz JoCi
    #1000
    ték
  • JuHaSz JoCi
    #999
    :)
  • JuHaSz JoCi
    #998
    hu
  • JuHaSz JoCi
    #997
    asf
  • JuHaSz JoCi
    #996
    kakukk
  • JuHaSz JoCi
    #995
    tssssss
  • gercse
    #994
    na ez a kép meghalt...

  • gercse
    #993
  • shenmuedc #992
    Nekem egy volt barátnőm kamionsofőr volt. És nem úgy nézett ki mint egy kamionsofőr.
  • daeemoon
    #991
    Ma láttunk egy csajt, aki egy Caterpillar árokásót vezetett... Lehet, hogy IFA-t is tud... Hmmmmmmmmm... :) Close enough.
  • Caliston
    #990
    Joanna Krupa
  • Csoby21
    #989

  • Csoby21
    #988

  • Laney 3000
    #987
    hopika ez a 984 re ment.
  • Laney 3000
    #986
    és ebbe mi az extra?
  • bcrics
    #985
    könyvjelzőkhöz berakva:D
  • Csoby21
    #984
  • IXEMGabeo
    #983
    xD
  • Lyukasbogrács
    #982
    reklám, törölhető
  • buvóhelykiadó
    #981
    [b]Ha van kivel, de nincs hol - búvóhely pár órára kiadó a Kálvin térnél![b]

    Ha partnereddel szívesen töltenél kettesben néhány kellemes órát, esetleg egy éjszakát de problémát jelent a búvóhely, akkor keress minket!
    Szép, tiszta, nagyon diszkrét belvárosi lakásunkban jól érezhetitek magatokat. Diákkedvezménnyel! :-)
    Részleteket itt találsz:
    lakasorakra.atw.hu
  • Pretorian
    #980
    Áhh, ez nem igaz. Ha ismeri a gyenge pontjaid, azokat te is ismered, és intelligens ember lévén tudod, hol számíthatsz a "támadásra".
  • GyuriX2572
    #979
    Ha egy nő tetszik neked és ő el akarja csavarni a fejed (és tudja a gyenge pontjaid), mindegy mit gondolsz úgyis sikerülni fog neki...
  • rumkola
    #978
    szuper lehet
  • IXEMGabeo
    #977
    ezekkel tisztában vagyok:) csak nem voltam még nővel...de tudnám ezeket simán alkalmazni nem véletlenül mondtam az érzelem kontrollálást...csak nem akartam regényt írni. köszi:)
  • Pretorian
    #976
    Attól függ, mennyi információval rendelkezel. Amíg nincs elég információd az adott helyzetről, addig nem vagy képes józan ésszel az érzelmek fölé kerekedni. Ezt nevezhetjük vak szerelemnek is, vagy akár fellángolásnak is. Az érzelmeid vezetnek, a józan ítélőképességed vagy teljesen háttérbe szorul, vagy csak nagyon minimális mértékben támaszkodhatsz rá.
    Amint megérted a másik szándékait, motivációit, képes leszel ismét az eszedet használni, és az érzelmeidet kontrollálni.
    Az információgyűjtés leghatékonyabb eszköze a kérdezés. Beszélgess a célszeméllyel, figyeld a reakcióit, a viselkedését, a metakommunikációt. Beszélgess az ismerőseivel, kérd ki a véleményüket. Beszélgess a volt barátjával/férjével/feleségével, hogy legyen elegendő információd. Ha a józan eszed képes az érzelmeid felé kerekedni, akkor döntöttél, és tudod, mit akarsz. A szerelem ettől még nem feltétlenül múlik el, csak új értelmezést kaphat, és képes leszel az eszedet használva cselekedni.
  • IXEMGabeo
    #975
    Úgy, hogy valószínű tudja korlátozni az érzéseit ami sztem kivitelezhető...
  • GyuriX2572
    #974
    És hogyan "nem leszel szerelmes" ? Szeritem ez magától jön.
  • erieskrisz
    #973
    Szeres de ne légy szerelmes igy nincs nagy kopp saját tapaszralat bár én 7 éve eggyüt vagyok az asszonyal kb 3-4 éve vagyunk házasok de elbaszottul kezdödőt a dolog kb 5 honap után szakitás és utána kb 6-8 honapp mulva ujra összjöttünk mielöt szakitottunk én voltam full szerelmes asszonyba de másodjára már forditva volt én szeretem a feleségem de a szeretem és a szerelem közőt kibasszott nagy a külőnbség
  • Pretorian
    #972
    Ha így teszek, mindig szopni fogok. Egy párkapcsolatban nem szarhatom le, hogy milyen a másik, egyszerűen arról van szó, hogy több lábon kell állnom, be kell biztosítanom magam, hogy elkerüljem a lelki sérüléseket.
    Az érzelmeim attól még őszinték lesznek, de nem szélsőségesek.
  • BlackCat
    #971
    nincs feneke
  • IXEMGabeo
    #970
    csak mindig add magad amilyen vagy, és ne bújj álarc mögé...szard le, hogy a másik ember milyen...
  • Cat 02 #969
  • Pretorian
    #968
    Igen, én is így vagyok vele. Bár nyilván nem lehetek benne biztos, de körülnézek, és azt látom, hogy sok általam leértékelt ember több örömet él meg az életben, mint én. Ilyenkor általában eljutok ahhoz a kérdéshez, hogy "ha nekem még eszem is van, akkor hogy a picsába van az, hogy folyamatosan pofára esek?". Úgy a magánéletben, mint a munkában.
    Aztán rájövök, hogy amit én csinálok, az egyfajta szélmalomharc: túl sokat teszek be, tervezek, megbízok emberekben, olyasmit várok el valakitől, ami számára nem reális, mivel nem képes megérteni, vagy éppen csak -a látszat ellenére- nem tesz bele annyit egy párkapcsolatba, amennyit én elvárnék, ha már egyszer a szemembe néz, és elhiteti velem, hogy így meg úgy. És nem állok több lábon, pedig kéne. A legtöbb ember taktikázik, és nem a végletekig kiélezett helyzetekben hoz meg fontos döntéseket. És ezek a döntések talán éppen azért nem is igazán fontosak, mert nincs igazi tétjük. Én viszont ennek pont az ellenkezője vagyok. Nekem marad a fekete vagy a fehér. Illetve csak voltam.
    Úgy érzem, ha a boldogság elérése a célom, nekem is hozzájuk hasonlóvá kell válnom. Nem egyszerűvé, hanem egyszerűen több lábon kell állnom, taktikáznom kell. Aztán majd reménykedhetek, hogy a sors nem hoz össze egy olyan valakivel a jövőben, amilyen most én vagyok. Egészen idáig pont egy ilyen lányt kerestem. Mától már nem.
  • sz4bolcs
    #967
    Én sem vagyok boldog, de nem vagyok biztos magamban, van, mikor azt érzem, hogy talán mások járnak jó úton.
  • Pretorian
    #966
    lol

    Istenem, miért nem képesek az emberek konfrontálni önmagukkal.
    10-ből 8 ember megbízhatatlan, csak és kizárólag ezért.
    Lényeg a lényeg: irigylem azon emberek egyszerű boldogságát, akik kevesebbet értenek meg a világból, mint én.
  • sz4bolcs
    #965
    Kiderült, hogy pszichológus? :D
  • Pretorian
    #964
    Biztos létezik ilyen, csak nagyon kevés.
  • IXEMGabeo
    #963
    mostanában rengeteg balul sült sztorit hallok:S én nem értem agyára ment az eső és a depis hangulat mindenki eszére? folyton csak ezt az átbaszás szót hallom mindenütt:( szinte nem létezik egy normál hosszan kitartó, biztos lábakon álló kapcsolat?