626
  • Ibron
    #466
    Még1kérdés:a multihoz való regelést ott kell,amikor install után behozza azt az ubisoft izét?Mer azt válaszoltam neki,hogy3nap múlva,mivel ezt a témát nem vágom,de szeretnék multizni....szóval ebbe is plííz help.
  • fhsasa
    #465
    Köszi!
    A menüig már eljutottam, tovább majd később nézem :)
    Köszönöm szépen még1x
  • zoltang
    #464
    "[PATCH] BiA: Earned in Blood
    [2005-10-19 @ 06:40 - Mantis] (kommentek: 0)
    Megérkezett az 1.2-es javítás a Brothers in Arms: Earned in Blood című kiegészítőhöz. A tapasz jónéhány bugot orvosol, többek közt multizás közben előforduló hibákat is. A tapasz mindösszesen három megabájtot nyom. Érdeklődők ide katt." http://www.gamestar.hu/

    Valaki ezt próbálta? Frissíti a star force védelmét? (Ha igen hanyasra?)


  • Ibron
    #463
    Na,sikerült...túl jutottaaam..az volt a baj,hogy legugoltam és így persze,hogy a kerítést lőtte...de mégegyszer köszi a segítséget.
  • nick név
    #462
    ittvan
  • fhsasa
    #461
    Nem sikerült letöltenem, sztem UW törölte...
  • Ibron
    #460
    Köszi,de az én emberem lebokkol a kerítés rejtekében és nemtok mit csinálni..felállni,arrébb menni,csak forogni és irányítani embereimet,hogy lőjék...löbik,arrébb menni viszont nem mennek ők...és én meg max a kerítést tudom lőni,mer mint említettem,felállni se tud.....szóval passz,de most épp fórumozok pár emberkével máshol...ha befejeztem velük,akkor majd megpróbálom...köszi,hogy elláttál infokkal.
  • nick név
    #459
    nem egy azzal amit kokesz linkelt?
  • fhsasa
    #458
    Ehhez van vkinek használható crackje? Visszaolvastam de linket nem találtam, lehet fiyelmetlen voltam!?...


    Brothers.In.Arms.Earned.In.Blood.CD.Version-RELOADED
  • nick név
    #457
    lejátszottam még1x

    hogy azt a kettöt kinyird, ott kell hagyni az emberied a keritésnél ahol szembe vannak a fritzekkel, megkerülöd öket és lelövöd, tuti igy kell, tovább viszont most nem játszottam

    nincsmit :)
  • Ibron
    #456
    Hmmmm..oké...megfogom próbálni...és köszi a segítséget.
  • nick név
    #455
    nem értem akkor...

    ahogy oda érsz, szembe a fritzekkel a keritésnél villog a karika, oda irányitod öket, akkor elvileg el is tünik a karika. Már csak annyi kell, hogy löjjék az ellent, te meg megkerülöd az ellent a sövénynél, lölövöd és sztem ennyi
  • Ibron
    #454
    Ők ott vannaka fritzekkel szemben,ahova a fehér karika irányította őket,én meg elmentem szépen egy nagy sövény mellett és oldalra kerültem egy kerítésnél lapulok.Megjelent ismét a karika és nemtom,hogy merre mutatott...én arra gondoltam,hogy jöjjenek oda a kerítéshez,de ez nem jó nekik...hmmm...
  • nick név
    #453
    aza lényeg, hogy ahol villog a karika oda kell irányitani a csapatod, és mondani nekik hogy löjjenek, te megkerülöd öket és lelövöd, ennyi :)
  • Ibron
    #452



    Na itt van....így rémlik?Bocs,ha nagy a kép méret.
  • nick név
    #451
    erre nem tudok mit mondani, nem értek hozzá

    nekem a leggyengébben van, de igy is néha beakad a hang, és akkor a game is :/
  • nick név
    #450
    már eljutottam egy darabig, de fehér körökre nem emléxem :D... képek vagy több leirás esetleg :)
  • deicide
    #449
    de nem válaszol senki...!!!
  • Ibron
    #448
    Fent van és tök jó meg minden...de sikeresen elakadtam....az első ellenfél,két fritz egy tér közepén vagy hol....na,inkább1tisztás...és ott rajzolgat nekem mindenféle hülye fehér köröket a játék,hogy oda vigyem a két muksómat.....most ott vannak a fritzekkel szemben és francé se akarnak eljönni...mer én meg már oldalt vagyok és újból kirajzolta a fehér kört...egyáltalán mit is jelent ez a kör?Értek angolúl,csak nem nagyon...pllíízz heeellllppp.
  • Ibron
    #447
    Erre én meg nem tudok mit mondani.....bocsi...várj a többiek válaszára.
  • Ibron
    #446
    Rájöttem mire gondoltál...kössziiii....máris felpakolom a gépre az EiB-t.
  • Ibron
    #445
    Kivan kapcsolva?....picit bővebben plííz....gépekhez szinte semennyit se értek.
  • deicide
    #444
    #441 ...????
  • bon
    #443
    pl: ki van kapcsolva a lomtár
  • Ibron
    #442
    Ilyen niiincs....leszedtem a játékot,ami kb. 3,5 giga asszem és mivel c-re tettem,D-re csomiztam ki....utána a rar-ban lévő a c-re és a D-n töröltem a felesleges cuccait,ám a lomtárba nulla van..sehol semmi....de nemtom miért....váhh....tud erre valaki magayrázatot?pedig legalább2gigát töröltem a D-ről.
  • deicide
    #441
    az miért van hogy a hangok nem úgy szollnak ahogyan azoknak kellene..!

    Audigy hangkártyám van és jól van be álitva...!

    Viszont a gémbe ha be van álitva az Eax 2 akkor ami elöttem van az mögöttem szoll ami mögöttem van az meg elöttem...!
  • bricsi01
    #440
    Helló!

    Segitsetek:van egy olyan cucc ami kiveszi a CDkey ellenőrzését,de hogyan tegyem fel? (Az alaphoz.)
  • Ibron
    #439
    Aha.....nemtom....mindegy én csak továbbítottam ide Eisenhower válaszát.
  • a.carkey
    #438
    Warezban nem érdekel. Az elsőt is megvettem, ezt is meg fogom. Az okés, hogy különálló, és ugyanazokon az eseményeken megy keresztül, csak más szemszögből, de szvsz ez inkább kiegészítő, mint különálló progi, mégha tényleg elmegy egyedül is.
  • ROTI
    #437
    Sziasztok! Az lehet, hogy ennek a "gém" nek nagyobb a gépigénye mint az első résznek? Nekem a demó kicsit szaggatós volt, de már nem emlékszem milyen beállítással próbáltam. (kellett a hely és letöröltem)
  • Ibron
    #436
    Először is:ahogy Eisenhower írta nekem a Road to Hillbe ez nem kiegészítő,hanem teljesen külőn álló rész...folytatás.

    Másodszor:már megjelent...illetve,ha nem is jelent meg,de warezról leszedheted......szedném én is,,csak most nincs hely a gépemen rá.
  • a.carkey
    #435
    Mikor jelenik meg itthon a kiegészítő?
  • Ibron
    #434
    ja,közbe már rég rájöttem...de kösz.
  • mucsácsó
    #433
    jha, már az enyémben is...sztem most nagyot csalódtak bennük, elásták magukat....hacsak elő nem rukkolnak hétvégén, (mint ugye múlt hétvégén volt az a sok game )egy rakat crackelt release-el de ez nem fog megtörténni valahogy úgy érzem....
  • grebber
    #432
    Reloaded egyenlőre az én szemembe "paraszt".
    Kiadta saját verzióját ami szerintem egyátalán nem a sajátja.
  • mucsácsó
    #431
    ehhh
  • DJ Skyline
    #430
    "ha igyse menne!
    wandoo @ 05/10/12. 15:00

    Ha nem jön be a listázó akkor fõoldalon jelentkezztek ki
    és be és menni fog..de nemsokára menni fog a menü is!"




    "Menü
    wandoo @ 05/10/12. 12:48

    Menübe lett egy kis hiba de javitás alatt, addig használjátok az ftp elérést vagy a listázót. http://wanadoo.sms.atw.hu/wnd.php
    http://wanadoo.smsweb.atw.hu/wnd.php"
  • Ibron
    #429
    ehh hülye wanadooo...tölteném az Earned in Blood-t,de nem tudok se merre se kattintani....nálatok is ez a helyzet?
  • mucsácsó
    #428
    én még anno a tört XIII-vel nyomtam neten, szépen ment, regelni is tudtamma már nem tom mi a helyzet ezzel a gammával
  • Ibron
    #427
    Jaaa....igen ubi softnál....próbálja meg valaki és,ha bejön,szóljon ide.