626
  • CaviaR
    #546
    van kb 10 ilyen feladat a játék során. részletezd
  • loserman
    #545
  • loserman
    #544
  • loserman
    #543
    hello! hogyan kell azt a részt végigcsinálni, amikor fel kell venni egy páncélöklöt, és elcdsalni a tankot ? ki hogy csinálta? mindig oda áll a tank 1 méterre
  • CaviaR
    #542
    Én is, bár már a végén járok. Meg lehet szokni a célzást, már általában 1.-2.ra lekapom az ellent. A tank vs rakétavető, viszont továbbra is gyenge. Általában 2 rakéta meg se kottyan nekik..
  • grebber
    #541
    Nemcsak te én is most ezzel a game-el tolom.
  • Macccy
    #540
    Hát úgylátszik eza topik lehalt, a háború végetért ... sajnálom, hogy én későn jutottam hozzá és most egyedül élvezkedek.
    De azért lőttem nektek egy képet:

    (Bocs ha nagy de így jól kivehetőek a kis "karcolások" szegény fazonon)
    Hát így jár aki sokat piál és gránáttal játszik.
  • Macccy
    #539
    CoD-ban főként nem AI hanem script vezeti őket a hülyeségbe ... nem is értem. Stalingradnál kifejezetten poén, hogy halnak ezer szám a muszkák, mer ott "annyian vótak minta zoroszok". De hogy a maroknyi angol is hülyemód beleszalad DIREKT a kibebaszott gránátba!! És itt már az AI marhul, ez láccik. Csak akkor fut ki, mikor repül a kis krumplinyomó! Beszarás ... szerintem a BiA-kban 100szor okosabbak a társak, ott ponthogy robbanóanyagtól elfele skeráznak. Áhh de nem is hasonlítanám össze a kettőt.
    Az tényleg egy "Rambo őrmester" története, nem igazán törekedtek a realitásra, akciójáték. De ez már másik topik ...
  • grebber
    #538
    Haverom is erről magyarázott hogy a célzás milyen szar már.
    Mondtam neki probálja ki a valoságba azt rájön hogy ez nyaldossa a valoságot.
  • Seten
    #537

    A saját csapatom AI-ja sem a CoD-ban sem itt nem tetszett, folyton hülyeségeket csinálnak. (Na jó, egyszer én is legéppuskáztam véletlenül egy lovat)
    Az ellenfél viszont okos - ezért jó a játék.

    Ami a fegyvereket illeti teljesen oké a dolog, állva ne akarjunk már sniperkedni naná, hogy remeg a kezünk. :)

  • grebber
    #536
    Hova teszi a game a mentéseket?
  • Macccy
    #535
    Hehe, most néztem, a D-napi ugrásra emlékezős részt elb#szták keményen! Baker szemszögéből nézve a Hill30-ban ugyanis Hartsock volt az első a sorban az ugrók közül - Baker mögött persze. Az emlékekben meg ott borulásznak vagy 3-an 4-en előtte, mikor eltalálják a gépüket.
    Tiszta moviemistakes ...

    Amúgy van olyan jó ez a rész mint az előző? És tényleg jobb az AI?
    Ja, és hány éves a norvég király?
  • lord nihilus
    #534
    jór velkam! :D
  • Husimoto
    #533
    Köszönöm meg fogom nézni! Ez eszembe sem jutott thx!
  • lord nihilus
    #532
    www.gamecopyworld.com -on nézted már?ott van 3-4 féle
  • Husimoto
    #531
    Nah kéne egy kis segítség felraktam a játékot és a kokesz92 féle crackkel elindítottam, de állandón fegy!!! Már a legelején! Valakinek valami ötlete van-e mit tegyek? Előre is köszönöm a segítséget!
  • GOAViktor
    #530
    Nekem azért tetszik ez a játék, mert nem olyan mint a többi sorozat II vh.-s FPS., hogy mész-lősz-győzöl. Itt minden lövésnek súlya van. Ha nem találod el, akkor lehet hogy ő talál el. Képzeljük magunkat abba a helyzetbe: Teljes ideg vagy, naná hogy a célzás nehezebb. És a valóságban nem félórával kezdheted újra, hanem onnantól vége. És célzókereszt sincs. Szerintem egy ilyen játéknak az akkori háborús érzést kell átadnia, nem pedig egy hamis Ryan közlegényes feelinget, azaz hogy megyek lelövök mindenkit és én vagyok a hős. Ha meg megölnek akkor meg majd lódolok egyet oszt majd én győzök.
  • koschwarz
    #529
    ja igen, végülis alapvetően jó az AI, de egy csomószor mégis megtörténik, hogy amikor nincs elég hely, akkor kiáll a fedezék elé vagy mellé, hát az nagyon idegesítő. én legalábbis úgy vittem végig minden pályát, hogy egyszer sem haljon meg egy emberem se, és így néha elég gázos volt.

    a fegyvereknek csak realisztikus célzást akartak adni. mondjuk az a német távcsöves ejtőernyős fegyver tényleg nagyon nehezen kezelhető. én maradtam a garandnál meg a thompsonnál, főleg hogy most már lehetett ammot kérni. néha váltottam az FG-42 (?vagy valami ilyesmi), az egy jól használható német gépfegyver volt.
  • CaviaR
    #528
    Mostanában vittem végig a CoD2-t, és ott direkt legnehezebb fokozaton játszottam, h minél tovább tartson. Ott ez nem zavart, mert sokkal több mentési pont volt, és ha 20x meghaltam, nem kellett mindig fél órával elöbbről folytatnom.
    Az irányítást és a célzást nagyon nehéz megszokni. Még a sniper is elég erősen félrehord, és akkorát visszarug, h azt sem látom hova ment a golyó.

    Akárki akármit mond, az inteligencia nagyon tré. Annyira nem tudnak helyezkedni az emberek, h hihetetlen. Ha esetleg elfogy a hely a fedezék szélén, akkor nem keres magának helyet, hanem kiáll és persze h röktön lelövik. Folytathatnám... :(
  • koschwarz
    #527
    hát a mohpa-t szerintem nem zúzza a bia, viszont a bia-nak nincs is akkora gépigénye, viszont tényleg szép.
  • koschwarz
    #526
    közben szerintem nem lehet már változtatni. hát igen, elég nehéz a játék a középső szinten is, nekem legalábbis az volt. sokkal nehezebb, mint a RtH30. már a játék elejétől nehezebb pályák vannak, mint az első rész utolsó pályája, a tankos-egyedül harcolós, ami abban talán a legnehezebb volt.

    ebben van egy olyan pálya, ami a társak "intelligenciája" miatt volt nagyon nehéz, ugyanis van egy csapatod és egy tankod, át kell vágni egy nyílt mezőn, amit a túloldalról - többek között - egy 88-as véd. a gép ad egy tippet is, hogy a tankodat bújtasd el a fák mögé, és akkor az ágyú nem tuggya kilőni, de ezt nekem nem sikerült megcsinálni, mert a tankos véletlenül sem állt úgy, hogy a fák elrejtsék. ráadásul e rész előtt még egy csomó ellenséget le kell győzni, tehát ha kilövik a tankot, akkor jóval elölről kell kezdeni. itt rohadt sokat szentségeltem, mire sikerült.

    de aztán vannak még ennél is nehezebbek.
  • geri15
    #525
    down
  • CaviaR
    #524
    up
  • CaviaR
    #523
    Sziasztok! Valaki meg tudná mondani hogyan lehet nehézségi szintet váltani egy megkezdett játékban? Hardon nyomom (vagy veteran vagy mittomén hogy hívják itt), és már egyre nehezebben haladok, az egészet meg nem szeretném elölről kezdeni egy másik nehézségi szinten.
    Lehet egyáltalán utólag változtatni?
  • littlehansen
    #522
    Mozes Isten vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • RMarvin
    #521
    Rengetegszer végigjátszottam a Wolfenstein-t, számomra ez az elit az FPS-ek közül (A grafika, az animáció és a hangulat egyaránt tökéletes).

    Megtudja valaki mondani, hogyan műxik a co-operative mód a BiA:EiB-ban???
  • bricsi01
    #520
    Már utána néztem, nekem az nem jött be ennyire.
  • bricsi01
    #519
    Helló!

    Lehet kicsit láma vagyok de a RTCW az mi?
    Kösz.
  • grebber
    #518
    Grafba a BiA és a Men of Valor lazán zuzza a CoD és Cod2-öt is talán a Mohpa-t is.
  • RMarvin
    #517
    Láttam, hogy sokan a CoD-ra és a MoHAA-ra tekintenek istenként. Nálam az RTCW az örök első!
  • RMarvin
    #516
    Sziasztok!

    Azt olvastam anno, hogy ebben a kiegben lesz co-op mod. Engem csak az érdekel. De hol találom meg benne? Ez lenne az a bizonyos Skinmirsh dolog? Olyan rossz, hogy sok helyen már nem a hagyományos értelemben vett co-op modot találjuk, hanem csak néhány pályát odadobnak oszt nesze örülj... pl.: Starship Troopers kemény 3 db coop pályával. Eszem megáll.
  • Glpetyus
    #515
    Nem,az teljesen kizárt,tiszta és friss a winfos...
    Az a gyanúm,hogy a hanggal lehet kapcsolatban,mert akkor lassúl be,ha sok a hangeffekt egyszerre.
    Más játékkal nincs,és nem is volt gáz.
    De mind1 annyira nem gáz....végigviszem így is :)
  • lord nihilus
    #514
    valószínű a windóz a hibás
  • lord nihilus
    #513
    ha esetleg valaki tud faq vagy gyik -ot
    a játékhoz(részletes jó lenne) az pls szóljon...
    előre is köszi
  • Glpetyus
    #512
    persze próbáltam másik drivert.
  • Glpetyus
    #511

    hi

    Mi van ezzel a játékkal ?
    800 x 600 ,minden low,vagy off és szaggatt....
    Nálam az elöző rész is szaggatott.

    P4 2.4,1 giga ram,R 9600.

    A rídmí sokkal kevesebb gépet ír ajánlotnak....
    A gépen csak ez akad ilyen "érdekesen" ,mást mindent úgy visz,ahogy kell.
    Ismerős ugyanilyen gépén,teljesen jó.
  • Davidsned
    #510
    Videók alapján ennek is fasza volt a grafja, s nézd meg gépeden...
  • grebber
    #509
    Hát én ha már leszedek 1 DVD-nyi anyagot ami nem kevés időbe tellik végigviszem még ha nem is nagyon tetszik.
    De ez a game tetszik a BiA 3 is fasza lesz főleg a grafja!!!
  • bricsi01
    #508
    Helló!

    Végig tóltam Easy-ben,nem volt nehéz rájönni,hogy kiről fog szólni a következő.
    Corrion-rol!
  • Davidsned
    #507
    Ami miatt 3. pálya után letöröltem: normális szinten kezdtem el és csak ellenőrzőpontok vannak. Az első résszel még csakcsak elszórakoztam, ezzel már nincs hozzá kedvem/türelmem, lévén ugyanaz a játék, végig ugyanazt kell csinálni.