27277





105e4pi.png\"








  • gabber_saviola
    #27117
  • gabber_saviola
    #27116
  • gabber_saviola
    #27115
    én az egész téli merkátónkkal elégedett vagyok ... Pietróbá megmutatta, hogy ebben Ő a legnagyobb !
  • riccardogardoni
    #27114
    Fabbrini-vel kibaszott elégedett vagyok!!!
  • gabber_saviola
    #27113
    Faurlin



  • gabber_saviola
    #27112
    ACQUISTI:
    Aronica (d, Napoli), Anselmo (c, Genoa), Dossena (c, Napoli), Formica (c, Blackburn Rovers), Sorrentino (p, Chievo Verona), Zerbo (a, Chievo Verona), Boselli (a, Wigan), Nelson (d, Betis Siviglia), Sperduti (c, Newell's Old Boys), Faurlin (c, Queens Park Rangers), Fabbrini (a. Udinese).

    CESSIONI:
    Bertolo (c, Cruz Azul), Pisano (d, Genoa), Giorgi (c, Atalanta), Milanovic (d, Vicenza), Budan (a, Atalanta), Della Rocca (c, Siena), Zahavi (c, Maccabi Tel Aviv), Labrin (d, Deportivo Huachipato), Acquah (c, Hoffenheim), Ujkani (p, Chievo Verona), Cetto (d, San Lorenzo).
  • gabber_saviola
    #27111
    "Oggi arriveranno a Palermo, secondo indiscrezioni raccolte da TuttoPalermo.net, Kyle Lafferty (25), attaccante nordirlandese proveniente dal Sion, e Steven de Sousa Vitoria (26), difensore canadese dell'Estoril."

    Úgy legyen!




  • riccardogardoni
    #27110
    Palermo: 1 Ujkani; 89 Morganella, 25 Von Bergen, 2 Gardoni, 29 Garcia; 14 Bertolo, 23 Donati, 20 Rios, 27 Ilicic; 11 Hernandez, 10 Miccoli
  • Cucmey
    #27109
    Jackson Five
  • The Sopranos
    #27108
    add ide a didit, a didit add ide, én a didit oda nem adom
  • Hunor88
    #27107
    Ez igen raj :D
  • gabber_saviola
    #27106



  • gabber_saviola
    #27105
    ACQUISTI:
    Aronica (d, Napoli), Anselmo (c, Genoa), Dossena (c, Napoli), Formica (c, Blackburn Rovers), Sorrentino (p, Chievo Verona), Zerbo (a, Chievo Verona), Boselli (a, Wigan), Nelson (d, Betis Siviglia).


    CESSIONI:
    Bertolo (c, Cruz Azul), Pisano (d, Genoa), Giorgi (c, Atalanta), Milanovic (d, Vicenza), Budan (a, Atalanta), Della Rocca (c, Siena), Zahavi (c, Maccabi Tel Aviv), Labrin (d, Deportivo Huachipato), Acquah (c, Hoffenheim), Ujkani (p, Chievo Verona), Cetto (d, San Lorenzo).
  • gabber_saviola
    #27104
    Gyeregyeremárvárlak.

  • gabber_saviola
    #27103
    Miccoli 2 meccse, Gaspbá 1 meccses eltiltást kapott. Továbbá a sárgák miatt nem lesz ott a pályán az Atalanta ellen Aronica és Steve Von Bergen sem.
  • gabber_saviola
    #27102
    üdv a csapatban :)









  • monyox
    #27101
    Nem lattam a tegnapi meccset (szerencsere), de a volt kapusotok tenyleg paradezott?:)
  • Hunor88
    #27100
    Zampának megjött az esze :D
  • monyox
    #27099
    Uj nap, uj het, uj remeny, uj hirek...

    Mauro Boselli a mienk! A Wigantöl erkezö argentin csatar ma erkezik Palermoba.

    Mauricio Sperdutival is sikerült megegyezni, az argentin szelsö a Newell´s Old Boystol jön Sziciliaba.

    Közel vagyunk a megallapodashoz a portugal Nelsonnal is, aki vedö, es a Betis jatekosa. Annak idejen együtt jatszottak a Benficaban a Capitanoval, szoval valoszinüleg Miccolinak is nagy resze van a transzferben.

    Illetve a kanadai-portugal Steven Vitoria van meg kepben, ö az Estoril vedöje.
  • riccardogardoni
    #27098
    ott a gól geci! :D
  • gabber_saviola
    #27097
  • gabber_saviola
    #27096
  • gabber_saviola
    #27095
  • gabber_saviola
    #27094
    CAGLIARI (4-3-1-2): Agazzi; Pisano, Rossettini, Astori, Avelar; Dessena, Conti, Ekdal; Nainggolan; Ibarbo, Sau.
    A disposizione: Avramov, Del Fabro, Murru, Perico, Casarini, Eriksson, Cossu, Pinilla, Thiago Ribeiro.
    Allenatore: Pulga.

    PALERMO (3-4-3): Sorrentino; Munoz, von Bergen, Aronica; Morganella, Kurtic, Barreto, Dossena; Ilicic, Dybala, Brienza.
    A disposizione: Benussi, Brichetto, Donati, Rios, Anselmo, Formica, Sanseverino, Malele, Miccoli.
    Allenatore: Gasperini.
  • gabber_saviola
    #27093
    ... és amit linkeltél, szerinted ott az van leírva, hogy megszereztétek ezt a Zerbo srácot tőlünk? :Dddd
  • Hunor88
    #27092
    Ez már régóta ment az üzlet, én is néztem a transfermarktot, de ott nem írták. A hivatalos oldalon sincs még fent. De ez már alap
  • gabber_saviola
    #27091
    honnan szeded ezeket a híreket? :D



    csak mert pont fordítva történt. :P
  • Hunor88
    #27090
    Gabriele Zerbot megvettük tőletek. 18 éves támadó. :):):)
  • Cucmey
    #27089
    Lui Vutton befigyel :D
    1200 euró de az élmény megfizethetetlen :D
  • gabber_saviola
    #27088





  • gabber_saviola
    #27087




  • gabber_saviola
    #27086
    gyere te is.

  • gabber_saviola
    #27085
    Apám szicíliai .... Palermóban játszani, ez volt az álmom ... Izgatott vagyok ... Itt akarom befejezni a karrierem ... Féltem, hogy nem sikerül ideigazolni, de most nagyon boldog vagyok.

    korrekt srác ez a Sorrentino.

    na jó egye penész befogadlak.
  • gabber_saviola
    #27084
    Gyereeeeeeeeeeeeeee :)

  • Hunor88
    #27083
    Miért sírsz? Szinte ingyen ment hozzátok...
  • gabber_saviola
    #27082
    ufficsálé sajnos: megegyeztünk a sárgákkal és ezzel a Sorrentinoval.

    holnap megjön a kapus
    most 2,5-öt fizetünk, nyáron 1,5-öt.
  • monyox
    #27081
    Sziasztok! Van egy palermoi baratom, akinek az edesapja, Lorenzo Bellavia, jo ideig biraskodott a Serie D-ben. Persze, ez nem az elvonal, de eleg jo ralatasa van az olasz focira, az olasz biraskodasra, a FIGCre (Olasz Jatekvezetöi Szövetseg) es termeszetesen a Palermora is. Amennyiben lenne olyan kerdesetek, ami erdekes lehet, es a fenti temakhoz kapcsolodik, ugy irjatok meg itt nyugodtan, es beletesszük az interjukerdesek köze. Köszi! Üdv
  • monyox
    #27080
    Nyugi, meg van remeny!! Az ügynöke azt nyilatkozta feloraja, hogy meg semmi sem biztos...:))
  • gabber_saviola
    #27079
    Sajna tényleg jön ez a Sorrentino ... de szerencsére csak kölcsönbe. :)
    Most adunk a sárgáknak 1,5-et, aztán ha beválik, akkor nyáron még 2,5-et.
  • gabber_saviola
    #27078
    :Ddd