821
  • vodMarci
    #301
    Én meg elkezdtem ököllel ütni vágni.
  • vodMarci
    #300
    Kösz
  • Shep
    #299
    Jól van öcsém akkor tessék ha a felfedezés öröme már nem is számít, szaladj a bambuszok közé a néger állat odasuhint lesz a földön egy bambuszrúd azzal ütheted, ha az is eltörik ugyanez a móka, nesze és tudod kinek mutogass
  • vodMarci
    #298
    Bammeg kösz a segítséget.Majd valamit kihozok ebből a két szóból.
  • Shep
    #297
    Én tudom én is ott szívtam, de nem mondom meg, mert sokkal jobb ha magadtól jösz rá, annyit segítek néger+bambusz
  • vodMarci
    #296
    Sikerült elvinnem addig,amíg egy feka hapsival a tetőn szamuráj karddal kell megküzdeni.Le kell verni a páncélt,de a kard 3-4 ütás után eltörik.Hogy kell csinálni?
  • vodMarci
    #295
    És ott mit kell?Képet akartam ide berakni,de nem megy.
  • theodor
    #294
    Én azt olvastam a hivatalos oldalán a játéknak.Nekem mind1 mert nekem fent van.
  • Shep
    #293
    Mese habbal, nekem még sp1 sincs, nem hogy 2, és simán megy.
  • theodor
    #292
    Akkor próbáld ki úgy hogy beállítod a 3d kártyán az élsimítást stb...Azt úgy kell hogy asztalon jobb klikk, tulajdonságok, speciális.És a 3d-s fülön belül kell optimizálni.
  • vodMarci
    #291
    Service pack 2 van nekem.
  • theodor
    #290
    Most olvastam, hogy a Service Pack 2 az alapkövetelmény.
  • theodor
    #289
    Nekem ATI 9600 XT AMD Athlon 64 2800+ 512 MB RAM és tökéletesen megy.Szerintem driver frissítést kéne csinálnotok.
  • zmeor
    #288
    Hát jah!
    Egyszerűen nem értem...pedig tök jó dolgok lennének benne de így reménytelen benne játszani
  • grebber
    #287
    Én nemtudom mi lehet nálatok ,nálam egyátalán nem akad!
  • zmeor
    #286
    Ugyanaz a gépem mint az alattam lévő embernek!!!
    KIBASZOTT JÓ LENNE HA NEM AKADNA

    az 1 rész is jó volt

    kéne patch
  • vodMarci
    #285
    Intel Celeron 2.6 GHZ,ATI 9600PRO,768MB ram,és nagyon szaggat,amikor kint vagyok New York utcáján.Amikor meg bent vagyok épületekben semmi gond nincs.Főleg még,hogy 90%-kal kevesebb video beállítás van...
  • vodMarci
    #284
    Intel Celeron 2.6 GHZ,ATI 9600PRO,768MB ram,és nagyon szaggat,amikor kint vagyok New York utcáján.Amikor meg bent vagy épületekben semmi gond nincs.Főleg még,hogy 90%-kal kevesebb video beállítás van...
  • Headers
    #283
    Nem lehet valahogy kivédeni a rossz irányítást? (nem lehet az A-val meg a D-vel menni jobbra balra)
  • grebber
    #282
    Na most meg tudtam folytatni a gamet mert máshova mentettem és azt betöltötte rendesen.
  • grebber
    #281
    Komolyan mondom ekkora szart mi a jó édes annyáért kezdi előlről a gamet?
  • Headers
    #280
    Nem tud valaki egy patch-et a game-hez mert van amikor nem tom a kocsit irányítani jobbra balra meg ilyenek. A tud valaki akkor küldjön már egy linket vagy itt az msn címem [email protected]
  • Headers
    #279
    Nálatok nincs olyan probléma hogy az autót nem lehet jobbra meg balra irányitani? Ha igen akkor ha tudtok akkor tanácsoljatok már valamit.
  • grebber
    #278
    Nekem is előlről kezdi hogy rohadna meg :(
  • #277
    Nekem is :(
  • Mozes13
    #276
    Nem tudjtátok mér lehet az, hogy amikor betöltöm a mentést mindig az elejéről kezdi a játékot?
  • theodor
    #275
    meg
  • theodor
    #274
    Hát egyszerűbb az biztos.Csak jó lenne, ha lehetne grafikát állítani, mert jó lenne ha lehetne élsimítást meg ez azt amazt.
  • grebber
    #273
    Nincs!
  • hirtwarez
    #272
    van már patch hozzá?
  • Shep
    #271
    Az is jó, de sokkal elitebb ellőni a kezét nem? :)
  • theodor
    #270
    Vagy simpla babtöltet-el vagy azzal a távcsöves sokkoló puskával.A lényeg hogy ne nyírja ki.
  • Shep
    #269
    Dehogy kell kikapcsolni, a figurára kell hatástalanító lövést leadni (mikor kék a célzó)
  • KeKKSZike
    #268
    Sziasztok!

    Van egy kis problémám, elakadtam, segítsetek nekem please! :) Itt a KÉP!

    Ugye itt van egy nagy ventilátor, és ezt ki kéne kapcsolnom, mert ha a fekát lelövöm, akkor szétdarálja... De hol kell ezt kikapcsolni, mert nem találom sehol! :(
  • Shep
    #267
    Na megcsináltam a fő ügyet, a többi bohóckodáshoz nincs már kedvem.
  • Dosia
    #266
    szeritem + nagyon jo kis game teli van uj dolgokkal !Nagyon durva hogy majd nem minden épületbe belehet menni
  • Shep
    #265
    Ne is mond, néha 5 percig csak kocsikázok.
  • theodor
    #264
    Passz még el sem jutottam odáig.Mondjuk én mindig bejárom a várost autóval pedig taxival gyorsabb vagy metroval.De az legalább reális hogy sokáig tart bejárni a várost.Tényleg new york nagyságú.
  • Shep
    #263
    Nem tudod, hogy kell a néger állatot megverni?
  • theodor
    #262
    Lényegében nem lenne ez rossz game, csak sok a bug benne.Ha a gta meg ez ötvözve lenne az rohadt jó lenne.De hát az activision soha sem tudott tényleg jó játékot csinálni, bár ez már közelít de még szerintem várni kell a nagy ő-re.