821
  • Ticsy
    #821
    foglald le a civil autót ami jön és vedd üldözőbe
  • ventura11
    #820
    Szia Constantin én pont a metróban vagyok és a csávót nem tudom elkapni mert mindig leszed kérlek segíts mit tegyek előre is köszi szia!!!!!!!!
  • istvan65
    #819
    miért van az hogy az a játék elején az intrók bejönnek de utána a menü után fekete képernyő de a játék meg persze ment!!!!
  • URH
    #818
    Élsimításról ne is álmodjak?
    nvidia vezérlőpulton keresztül is próbálkoztam, de úgy sincs benne.
  • Yosimicu
    #817
    Egész rég írtad de hátha nem késik a válasz, a precíziós lövéssel vagy miaz lődd ki a kezéből a minigunt és tiszta a terep :)
  • ferike0317
    #816
    Sziasztok szeretnék 1 kis segítséget kérni a nycben elakadtam amikor Linkolnt kell letartóztatniv azt nem tom hogy fogjam el mert mindig kinyír pls help
    Msn címemre [email protected]
    Előre is köszi
  • Ironmask
    #815
    hogyan lehet pénzt szerezni benne?
  • tenkl
    #814
    Most jutottam el a Apprehend P. Lincoln nevű küldetéshez. Itt van ugye az hogy oszlopok vannak, és Lincolnnak egy minigunja. De ha meg lelövöm, beleesik a mögötte lévő szellőzőbe és meghal. Azt írja hogy 'disarm p. lincoln', de nekem sehogy se sikerül, mert amikor már majdnem ráugrok, akkor szétlő. Van erre vmi teknika vagy én vagyok béna? :D
  • resetix
    #813
    Segítsetek légyszíves.
    amikor elindítom a játékot akkor nem jelenik meg az út és egy csomó eltűnő textúra van. olvastam vissza de nem találtam megoldást.
    ha valaki tudja mi lehet a baj az legyen szíves és segítsen!
  • Kmarha
    #812
    biztos jó játék lenne, de hol az istenben lehet finomhangolni a grafikát, beállítani az egér érzékenységet, és nincs valami conf fájl a bill kiosztásra ahol könnyedén átírhatom azt, nem ezzel a gombhoz max utasítást rendelhetek megoldással kell szenvednem?
  • Drift Elek
    #811
    szevasztok! valaki elmagyarázná hogy hogy jön a képbe a legutolsó küldetés? (az amit csak akkor ad be ha az egész város ki van tisztítva és minden küldetést megcsináltál beleértve a bunyót versenyt infókat!)

    ha valakinek így se ugrana be akkor az az ahol tiszta őrültekháza az egész város és mindenki csak téged öl meg elütnek meg lelőnek meg levernek
    te meg időt és életet kapsz azért ha kinyírod őket ja és ilyen idióta repper ruhában vagy
  • grebber
    #810
    Már jővő hét is elmúlt na megvetted?
  • The Protector
    #809
    bőven faszán kéne futnia.azonban elég szarul optimalizált.nekem is szarul futott anno a régi gépemen.
  • Sörmókus
    #808
    Szevasztok! Lenne 1 kérdésem... Nem igazán megy a gamma a gépemen:
    Proci: AMD sempron 2500+
    Videokártya: Inno3d fx 7300GT GDDR3 256
    Memória: 1 gb Kingmax
    Pontosabban elindulni elindult, de 800x600-ban szaggat, 640x480-ban meg döglassú maga a játék, nem csak a betöltés...
    Ez miért lehet?
    Ja, minden driverből a legújabb van fennt (DirectX-ből is)
    Segítségeteket előre is köszi!
  • landor00
    #807
    valaki nemtudja mit kell csinálni az elején amiko 3 csávó és az egyiknek van 1 kis drogja utánna fölkell nyitni egy kocsi csomagtartóját aztán jön pár csávó verekedni. de amikor az utolsó előtti embert tartóztatom le, az utolsó megszökik a kocsival és neki megy egy fának. És Mission Failed. Mit tegyek?
  • The Protector
    #806
    Nekem kötelező vétel lessz.Jövő héten úgyis mediamarktba meg tescoban leszek vásárolgatni úgyhogy must have.
  • grebber
    #805
    2000Ft-ot ne sajnálj már rá!
  • mester1987
    #804
    Megjelent a játék az LV (Legjobb Választás) c. kiadó kiadásában. ha valakinek ez megvan megoszhatná a magyar nyelvi fájlokat. ha kell segítség hozzá melyek azok akkor segítek!
  • geri026
    #803
    Utóirat:nemtud valaki hozzá magyarosítást mert már unom hogy minden angolul van egyébként már végignyomtam a játékot.
  • geri026
    #802
    atihtml kérdésére válaszolva.
    ölj meg mindeknit és fuss az első kőfalhoz ahol a csávó lövöldözz.
    Mikor tölt fuss gyorsan hozzás és nagy ütéssel üsd meg mert akkor elesik és így tovább nagy ütésekkel.Vigyázz ha egyszer is hibázol akkor szétlő a fegyverével
  • qtab986
    #801
    Lehet ebben állítani az egér érzékenységét?
  • mano1111
    #800
    Koszi...De meg egy problema van...hiaba nyitom ki a csomagtartot es cserelem ki a fegyvereket ugyan azok a regi fegyvereim lesznek...Ez valami Bug-lehet?Vagy valamit en csinalok rosszul??
  • The Protector
    #799
    A csomgatatrtót kell kinyitni.Azzal amivel igazoltatsz.És mind nem lehet nálad.Cserélgetni tudod őket és nem mindet magaddal vinni.
  • mano1111
    #798
    Sziasztok!Nekem a fegyverekkel van a baj...2-kis szar fegyverem van eggyik egy pisztoly masik meg egy gumibot....probaltam a kocsim csomagtartojaba de nemtudom ott mitt kell csinalni mert akarhova is teszem a cuccokat nincsenek az eszkoztaraimba (marmint amikor megyek az utcan es veszem elo a fegyvert pgUp es a pgDown)ilyenkor jon ki ket fegyver :S Pedig vettem egy csomo fegyvert es hat nemtudom....Remelem ti tudtok segiteni hogy kell.A valasz elore is koszonom es bocsanat az ekezet mentessegert de nincs olyan key boardom amin van ekezet...
  • The Protector
    #797
    Vmi bug lessz.Próbálj másik cracket.
  • MaffionZi
    #796
    Szép napot mindenkinek nem tudjátok mit kell ott csinálni amikor a zsernyák kiképzésen az autóval meg kell állni és kiszállni eddig renben van vagyis még sem mert mikor kiakarok szállni hiába nyomogatom az E-t egyszerűen nem száll ki pls segítsetek!
  • TTomi
    #795
    Nohát! Majdnem egy ve írtam ide utoljára. Valaki mostmár legyen szíves elárulni, hogyan jutok ki a metróból miután végigkergettem Terryt rajta? Mert az lekapcsolja a kocsit aszt felborul nekem kiirja, hogy "escape crash" oszt rögtön vége is mert felrobbbanok... Szal aki végigtolta és emlékszik rá az lécci help!
  • atihtml
    #794
    helo én ottt vagyok alhon egy pörgö ventilátor elött ál egy piros ruhás faszi ( p lincoln aszem) minigunnal lö ha megölöm vége a küldetésnek! mitt kell csinálni pliz segitsetek!
  • kem001
    #793
    Hy! A játékban benne van a Chrysler Building?
  • reménytelen
    #792
    Szállj be egy taxiba, és vitesd oda magad, vagy esetleg menj metróval.
  • SAFIII
    #791
    Hi!!!
    valahogy nem lehet rögtön a küldetésekhez ugrani??mondjuk ugy mint a driver pl-ben??nagyon nagyok a távolságok aztánnicns kedvem fél órákat vezetni,még egy ford gtvel is iszonyat sokáig tart elérni a-bol b-be
  • Norberto91
    #790
    Igen én is itt akadtam el! sehogy se tudom megcsinálni:(((
  • shumika
    #789
    Torrent vagy Link
  • shumika
    #788
    Download?!?!?!
  • Fido4life
    #787
    Na emberek, ami röhej ezzel a játékkal kapcsolatban, hogy az egyik ismerősöm a minap megszerezte eredetiben a játékot PS2-re. Kölcsön is kértem tőle mivel PC-n hamar abba hagytam a próbálkozást a játszhatatlan FPS miatt. Elindítom menüben szépen mutatja a várost, már készülök milyen jókat fogok játszani. Erre elindítva a játékot sanda gyanum támadt hogy itt valami nem stimmel: ugyan olyan lassusággal futott karakterem mint a PC-s verzióban, és miután kiértem a városba 20 fps volt a maximum érték ami közel sem nevezhető élvezhető sebességnek. A játék PS2-n is nevetségesen lassú, utána játszottam a szintén érdekes sebességel bíró Liberty City Storiessal de a True Crimehoz képest az is gyórsított felvétel volt. Nem tudom hogy nálam volt e a baj de ha ez mindenkinél ilyen akkor ki se kellet volna adni ilyen állapotban..
  • booa
    #786
    hello! ha vki a true crime-ben használt már kodokat akkor légyszi segitsen már...kőssz..
  • Gyocsika
    #785
    Ha az elején átváltom a ruhát , mert ugye át kell utána eltűnik.
    De ha neked ott van akkor a mentésedet légyszi külde el :)

    Nics magyarítás.
  • OBBEY123
    #784
    amugy nincs magyarosítás a gamehez? :D
  • OBBEY123
    #783
    a szekrénynél ottvan a rendőr ruha asszem
  • The Protector
    #782
    Rd le pontosan mit hogy csinálsz.Mijen a géped.Meg hasonlók és akkor többet tudnék segíteni.