1081
banner
  • Tikal #881
    És milyen jó erről a BBC-n olvasni :D
  • szabii98
    #880
    The new show will launch next year and will be produced by former “Top Gear” executive Andy Wilman. The global deal commits the team to three seasons of the show, which is as yet unnamed. Work on the first season is set to start in the autumn.

    Clarkson’s team is believed to have been attracted to Amazon by the promise of creative freedom, which was underscored by Marine. “Our approach is to give program-makers creative freedom to be innovative and make the shows they want to make,” Marine said.

    On working with Amazon, Clarkson said: “I feel like I’ve climbed out of a bi-plane and into a spaceship.” May added: “We have become part of the new age of smart TV. Ironic, isn’t it?” Hammond joked: “Amazon? Oh yes. I have already been there. I got bitten by a bullet ant.

    /variety.com/



    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2015.07.30. 14:33:14
  • Szabi #879
  • Szabi #878
  • Bullitt
    #877
    Amazonon tér vissza a trió! :)
  • szabii98
    #876
    Ez micsoda?
    SZABIIII! Te mindent tudsz, mi volt ez? :D
  • RED BULL F
    #875
    Nem mai hír, de ide nem linkelte be senki. Hát ha esetleg valaki még nem tudna róla:

    http://www.bbc.co.uk/newsround/33175334
  • zzeN
    #874
    Leadták az utolsó részt, okosba már lehet szedni.
  • ProGabe #873
    és akkor ebben még ugyebár nincs is benne az, hogy ez egy tv-műsor. tudom, nem ez volt a lényeg.
    szóval az egészet meg kell szorozni tízzel minimum
  • RatBaG #872
  • RED BULL F
    #871
  • RED BULL F
    #870
  • Totti5
    #869
    Richard Hammond
    7 mins ·
    We will be back!
  • Tikal #868
    leadják majd az elmaradt részeket, hogy hogyan azt még nem tudni...
  • wollnerd #867
    Ez meg honnan (van)? :D Ledöbbentem amikor végre felismertem ezeket a gyerekarcokat. :DDD
  • pajti
    #866
  • DantesHUN
    #865
    Megnéztem az Argentínás dupla részt-Patagonia Special- nagyon jó volt, érdekes, minden volt benne, de a legvége, nagyon durva. Megtámadták őket, az helyi nacionalisták, hát az argentin szélsőségesek is nagyon hülyék. Ilyen buta, normálatlan embereket, persze nem minden argentin, csak akik ilyen szélsőségesek Olyan sziget miatt utálnak és támadnak meg egy angol stábot, amely szigetnek a lakói nem akarnak Argentínához tartozni, ráadásul a háború is argentin támadással kezdődött. De az se semmi, a helyi hatóság, nem képes rendet tenni? Biztosítani a védelmet? Vagy inkább nem is akarták. Azok is megérik a pénzüket.
  • desigo
    #864
    Ez viszont adta

    Ó,most fel kellene pörgetni a
    sebességet a legújabb hirekkel.
    Rendicsek.

    Kijött az új Skoda,Superb-nek hívják.Itt is van,főleg mini cabber-eknek.
    De amit igazából tudni kell róla, hogy a Golf padlólemezére épül.
    Itt egy másik új Skoda, az Octavia vRS, és ez is egy Golf.
    Új Audi, RS3 Sportback, itt van.
    Ez egy Golf.
    - Új Skoda Fabia.
    - Ah, ez is Golf?
    - Nem, ez egy Polo.
    - Ez az? Oh, ez zavaros.
    - Dehogy zavaros.
    - De az.
    Nem, ez nagyon nagyon egyszerű.

    Minden kocsi alapjaiban vagy Golf vagy Polo,vagy Fiat 500,
    ezt kivéve mert ez a Citroen DS5,ami lényegében egy Peugeot.
    És a Fiat 500X, ez itt.
    - Nos ez nem egy Fiat 500-as?
    - Nem ez egy Alfa Romeo.
    - Tényleg?
    Mindegy is,ezzel végeztünk is a heti autós hirekkel.

  • szabii98
    #863
  • wollnerd #862
    Hammond és May is elhagyják a Top Geart?
  • RED BULL F
    #861
    Andy Wilman sem hajlandó tovább folytatni a műsort
  • wollnerd #860
    Halállal fenyegették a BBC vezérét!

    Top Gear, Clakson kirúgása miatt.
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.03.31. 10:39:43
  • Sidewinder
    #859
    Sziasztok.
    Ezt az adást nem találom sehol magyarul. Ha esetleg valaki elárulná,hogy merre lehet magyarul megnézni, leszedni azt megköszönném.
    Mielőtt jönnének a jó tanácsok, hogy tanuljak meg angolul, jelezném, hogy tudok valamennyire(középfok C) és meg is értem amit mond a műsorvezető.


  • desigo
    #858
    Jól van én felröhögtem rajta.
  • Tikal #857
    rossz topikba írtad, kutyát nem érdekli..
  • desigo
    #856
    Ed Sheeranre meg rárepült Palvin Barbi

  • desigo
    #855
    Pár Toyota megfordult náluk...
  • Totti5
    #854
    Toyota :)

  • Szabi #853
  • RatBaG #852
  • desigo
    #851
    Butaság volt így elválnia a BBCnek Clarksontól.Az elmúlt hetekben mindenki erről beszélt,cikkezett.Hatalmas hírértéke volt az esetnek.
    Emiatt a következő részek kimagasló nézettséget hozhattak volna szerintem.
    Évad végén szünetelhettek volna jó hosszú ideig amíg lecsillapodnak a kedélyek.
  • Adaaam
    #850
  • Count Adyn
    #849
    Én a BBC helyében köteleztem volna hogy szerepeljen egy pözsó reklámban büntetésképp:D
  • ProGabe #848
    De, sikerült. Neked nem sikerül felfogni látom, hogy JC egy pöcs, akit eddig toleráltak és most jön egy kis dádá, ami már igenis bőven kijárt neki. Milyen már, hogy ő rengeteg embert ostoroz, hülyére vesz egy egyirányú beszélgetésben (ez a TV) és simán megússza?!

    Hozzáteszem, ahogy a Hebdósok is vállalták a következményeket (amik ugye sokkal keményebbek voltak, hiszen ők fanatikusokkal szórakoztak úgymond), azért most Clarkson is legalább kussol (kb. hiszen azért múlt héten belefért egy köcsög BBC-zés, amiről persze megint azt mondta, hogy csak poén volt) és nem hisztériázik.

    Én is bírom, meg köcsög BBC, meg ezt minek kellett, folytassák azt' kész, stb. De azt belátni, hogy ez igenis kijárt neki - ultimátum alatt állt - az megint másik dolog.
  • Count Adyn
    #847
    felrakom a ferrarim az ebay-re, nagyon laza cpt slow:D
  • zzeN
    #846
    Plusz nem fogjuk megtudni, hogy melyik a leggyorsabb a három közül (ferkó, porsche, mclaren) :(
  • Szabi #845
    úgy látom nem sikerült rájönni, hogy mire gondolok..
  • RatBaG #844
    egyelőre engem az érdekel leginkább, hogy a maradék három résszel mi lesz?
    ezt a nyamvadt tíz részt úgy vártam, mint a messiást, és akkor még ettől is megfosztanak... pedig tuti, hogy az utolsó részekbe jutott ütős anyag bőven.
  • wollnerd #843
    Olyan szomorú számomra hogy vége a TG-nek! :( Többé nem lesz ugyanaz! :( Kedvencem azok, ők hárman ( Jeremy Clakson, Ricard Hammond, James May).
    James May reakciója:

    Én is kommenteltem a videó alatt is...
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.03.25. 23:49:38
  • Bullitt
    #842
    Azt hiszem a The Sun-ba írkál.

    Egyébként meg sok dologban csak ő vitte el a balhét. A Falklandi rendszámos dolog pl tuti valami produceri ötlet volt. JC volt az arc és minden balhét magára vállalt és rá terelődött a reflektor, pedig Hammond és May is rendesen be-beszólogatott pl a franciáknak is (elég csak arra gondolni amúgy Mayt miért rúgták ki az Autocar magazintól).