1081
banner
  • Szabi #921
  • Totti5
    #920
    Eddie Jordan biztos nagyon jó show lesz! Várós.
  • RatBaG #919
    http://www.topgear.com/car-news/top-gear-tv/meet-your-new-top-gear-presenters
  • desigo
    #918
    Mindegy mit csinál csak legyen szórakoztató a műsor...
  • Szabi #917
    dehogynem, a Joey-ban is jó volt :DD

    plusz igyekszik tanulni.. :)


    na meg tulajdonképpen már tesztelt a Top Gear-nek is:D


    sőt Chris Evans is sokszor volt már a csapatban, viszont hiába vannak szuperautói, vezetni attól még nem tud :D

  • Tikal #916
    nem biztos hogy azért lesz jó műsorvezető mert gyors volt a pályán... Fog annyit tudni az autókról mint Criss Harris? Szerintem tizedét sem... Mindenesetre kiváncsi vagyok rá mit hoznak vele össze, mert a Jóbarátokon kivül nem remekelt még sehol...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.02.07. 03:30:11
  • Szabi #915
    hát inkább az első legyen a műsorvezető, mint az utolsó :DD
  • Tikal #914
    És ez már valami? :)
  • Szabi #913
    ő volt a leggyorsabb celeb.. :D
  • Tikal #912
    és a joey valami nagy autobuzi vagy honnan jöt ez?
  • ProGabe #911
    James May's Cars of the People Series 2 Episode 1 BBC Documentary 2016
  • ProGabe #910
    Elsőre azt hittem, hogy "Joey-nak" nincs begombolva a slicce :D
  • Szabi #909
  • Stockbauer33 #908
  • desigo
    #907
    Brutális fenevad ez az Audi
  • Szabi #906
    "Top Gear presenter Chris Evans was seemingly taken ill whilst filming scenes for the long awaited comeback of the motoring show – after suffering from car sickness whilst a passenger in a fast car!"


    "It had been driven on a track in Monterey, California by his co-host Sabine Schmitz, who was forced to stop and allow Evans to step out of the car."
  • ProGabe #905
    :Dddd
  • RatBaG #904
  • [NST]Cifu
    #903
    Eléggé sok a kamu felhang. Hogy nem értenek az autókhoz eleve nevetségesen hangzik a műsorvezető trió előéletét elnézve.

    Szvsz a hír írója nagy Clarkson fan, és lehúzza a Top Gear-t, most, hogy nincs benne a régi trió...
  • Szabi #902
    Chris Evans máris összetört egy tesztautót?
  • Szabi #901
    ejj de gci a BBC. ezt a hármast nem tudom utálni.. :-/

    így talán tényleg 2 nézhető autós műsor is lesz :D
  • Tikal #900
    Az..de ez így már csak egy autós műsor...meglátjuk, végülis mi jól járunk, lesz két új autós műsor
  • RatBaG #899
    elég ütős...
    http://jalopnik.com/chris-harris-and-sabine-schmitz-chosen-as-new-top-gear
  • pajti
    #898
  • Tikal #897
    Chris Harris kijött a maga kis videojaval a Porsche LaFerrari es McLaren ménesről.
  • pajti
    #896
  • Szabi #895
  • RatBaG #894
  • Szabi #893
    itt már van catering is... :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    éééés már el is fogyott.. :DD
    [spoiler]
    [/spoiler]
  • desigo
    #892
    LaFerrari kéne legjobban
  • szabii98
    #891
    és mégcsak nem is Gear Knobs lesz a sorozat neve
  • Totti5
    #890


    TC:

    "Az már eddig is biztos volt, hogy az Top Gear excsapata az Amazonnál folytatja, viszont most az is kiderült, hogy mivel térnek vissza. Richard Hammond a Twitterén tette közzé az alábbi fotót, amelyen a Ferrari LaFerrari, a McLaren P1, és a Porsche 918 Spyder látható, egy forgatócsoport gyűrűjében. Valószínűleg azt a tesztet forgatták le, amely a Top Gearben meghiúsult, ugyanis a McLaren és a Ferrari egyszerűen nem mert kiállni. A botrányról bővebben itt olvashat, érdemes. Az Amazon saját történelmének legnagyobb költségvetésű sorozatára 250 millió dollárt különített el évadként. Szóval nem lesz semmivel sem kevesebb, mint a BBC-nél volt.

    És ha ez nem lenne elég, a másik autós újságíró-legenda, Chris Harris is jelen volt forgatáson. Jó ég, mi lesz itt..."


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.10. 17:42:32
  • RatBaG #889
  • Szabi #888
  • Tikal #887
    Biztos adok neki annyi esélyt mint az amerikai Top Gearnek adtam, persze az kasza lett... nagy dilemmában lehetnek, hogy mégis milyen stílusban folytassák, mert ugyanazt nem lehet előadni amit Clarksonék csináltak, ha meg csak egy sima autós műsor lesz akkor nem biztos hogy érdekelni fog, mert abból meg van még egy jó pár, igaz nem a tv-ben, de inkább nézem chriss harris-t youtube-n akkor :)
  • Totti5
    #886
    Lesz két show amit nézni lehet! Örülönk? én igen.
  • pajti
    #885

    BBC:
  • Szabi #884
  • szabii98
    #883
    Na nemár..az egyik olyan pilóta az f1-es mezőnyből, akit egyszerűen nem lehet utálni? Ez csúnya húzás volt BBC
    persze ha viszi a feleségét, lehet belenézek párszor
  • RatBaG #882
    http://totalcar.hu/magazin/hirek/2015/07/31/jenson_button_lesz_a_masodik_top_gear-es/