1081
banner
  • DantesHUN
    #1041
    A medvés ember vicces volt. A többi..teljesen érdektelen és ismeretlen.
  • Tikal #1040
    Sose tekertem át semmit TG-ben, most igen. TG-ben legalább ismertebb embereket hívtak meg...
  • desigo
    #1039
    De legalább minimálisan lennének ismertebbek...
  • szabii98
    #1038
    Mondjuk ez a vendéges rész pl pont tetszett nekem, de az eddigiek elég gyengék voltak.
  • Szabi #1037
    naja, 1-2-t megpróbáltam végignézni, de mindig tekerés lett a vége.. :-/
  • MikX
    #1036
    Azt a részt TG idején is mindíg áttekertem, most sincs ez másként. Én kibírom, hogy bennevan, mert soha nem érdekelt. A többi rész meg jó, mint mindíg.
  • Tikal #1035
    ez a vendéges rész kurva gáz, ennél még az is jobb volt amikor megölték őket... vendégekre már nem futotta a büdzséből?
  • Count Adyn
    #1034
    asszem oda beraknak sorba 50 kamerát kb és ugy adja ki:D legalábbis ennél pl:)
  • desigo
    #1033
    Az ötödik részben a Subarus csapatáskor milyen komoly az amikor a videót megállítják és az állókép alatt mozog a kamera ami veszi.
    VW Up egy fos akkor már inkább Panda 4x4
  • Count Adyn
    #1032
    veszélyes hely aza Mallorca, könnyen tudőgyulladást is lehet kapni :DD
  • desigo
    #1031
    Volt szerencsém vezetni ott Mallorcán ahol a Kia Stinger GT-vel csapattak.(Cap de Formentor)
    Szűkös,kanyargós rész.Ha nincs lezárva és jön szembe egy túristabusz akkor jobb ha lassítasz vagy megállsz különben kezdhetsz visszatolatni.
  • DantesHUN
    #1030
    A harmadik rész nekem most nagyon tetszett. Még a meghívott vendégek is-bár ezeket se ismertem- de csak érdekesebb egy pasas aki tényleg egy medvével lakik mint a krikett vagy milyen bajnok.

    És...Bugatti Chiron. Meg Kia Stinger.
  • Sequoyah
    #1029
    Naigen, a Top Gearben meg elment hogy szamunkra noname embereket hivnak meg, foleg az elejen. De ez elvileg kevesbe a brit piacra keszult, inkabb USA es nemzetkozi, raadasul a koltsegvetes is nagyobb. Az elozo szezonban nagyobb sztarok voltak, csak mind meghalt...

    Nekem a masodik resz amugy kicsit jobban tetszett. Sokkal lazabb volt: egy verseny es egy sima autoteszt, es nem akartak tul nagyot alkotni.
  • desigo
    #1028
  • DantesHUN
    #1027
    Alapvetően tetszett a második rész is...de a sztáros rész kimaradhatna. Most engem, mit érdekel egy krikett meg egy baseball játékos, hogy mit mennek egymás ellen? egyiket se ismerem, a sportot se.
    Ezt jobb lenne kihagyni, én áttekertem.
  • RatBaG #1026
  • desigo
    #1025
    A kigyulladt és égő autóból volt mentés vagy az a több nap utáni kigyulladás volt amit oltottak?
  • DantesHUN
    #1024
    Ha jól láttam, az egyik epizódban egy kocka Ladából fognak tűzoltó autót csinálni...na erre kíváncsi leszek
  • RatBaG #1023
    kint az első rész, végre van mit nézni!
  • desigo
    #1022
    várós az új rész
  • RatBaG #1021
  • RatBaG #1020
  • Tikal #1019
  • RatBaG #1018
  • ProGabe #1017
    https://drivetribe.com/p/Rn7rV46vQFqfo1zkncqtlA?iid=cRBj85J4S8W8-n8LE1xCxQ
  • wollnerd #1016
    Örülök, hogy jól van már. Brutális volt a balesete... megint.....
  • Tikal #1015
  • MikX
    #1014
    Fognak valamit, ez az első egy kötelező kör volt, de igazából nemtudom, nekem még mindíg működik, ha tudom is, hogy mű, meg show az egész. A TG-nél is ez a helyzet, ott is show, ott se rögtönöznek, de mégis inkább kínos ha poénkodni akarnak, hát majd tán belejönnek, ha hagyják. Bár ez a 7 részes évad nem valami hosszú.
  • RatBaG #1013
    már írni akartam én is, de megelőztél.
    nekem viszont egyre jobban tetszik az új TG. már az első évad is bejött, főleg miután megszabadultak evanstól. harris keni-vágja az autókat, leblancot mindig is csíptem, rory meg enyhe pozitív csalódás, harmadiknak jó. bár most a tg extrában az új arc megint kissé idegesítő, de majd hátha belejön.

    az az igazság, hogy bár továbbra is ugyanakkora fanja vagyok a régi bandának, és minden részt ugyanúgy nézni fogok, de egy kicsit tényleg egysíkú és mű lett a grand tour. a látvánnyal és az ötletekkel semmi gond, de már tényleg ott tartanak, hogy egy-egy geg jelenetnél pontosan tudom előre, hogy mi lesz a poén, mit fognak mondani szóról-szóra. pedig nekem aztán elég nagy a tűréshatárom ilyesmiben, pl még ennyi év után is nézem a big bang theoryt... remélem a 2. évadban mernek ők is újítani kicsit, rájuk fér.
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2017.03.16. 22:09:00
  • MikX
    #1012
    Jaja, hát a vörhenyes ripacs nélkül kifejezetten jobb lett, de joey még mindíg csak a jóbarátokban tudott vicces lenni, evans meg biztos nagyon ért az autókhoz, meg kellett egy feka srác is, mer nagyon PC nek kell lenni, de ő ennyit tud sajnos.
    Hát továbbra sem túl szórakoztatóak a részek, megnézem de ennyi. Semmit nem vált ki, ezt még mindíg csak Clarkssonék tudják, hiába.
  • Ingy2
    #1011
    Közben elindult az új top gear második szezonja, sokat csiszoltak rajta, sztem jó lett :)
  • RatBaG #1010
    http://www.topgear.com/car-news/top-gear-tv/introducing-your-new-extra-gear-presenter-george-lewis
  • Totti5
    #1009
  • Szabi #1008
  • Sequoyah
    #1007
    Erdekes visszanezni a regi TopGear reszeket. Meglepoen sokszor megjelenik benne Stig az alruhaja nelkul, Ben Collinskent:)
  • Szabi #1006
  • RatBaG #1005





    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2017.01.01. 02:26:39
  • MikX
    #1004
    :D
  • pajti
    #1003
  • DantesHUN
    #1002
    Azt hiszem ez a mélypont. A Top Gear-ből kirúgott műsorvezetők korábbi adásaiból vágnak össze egy új adást az új műsorvezetővel?