1081
banner
  • Octopussy
    #1081
    Volt már? Jeremy trollkodik:

  • Timbu
    #1080
  • RatBaG #1079
  • RatBaG #1078
  • Szabi #1077
  • RatBaG #1076
    Vasárnap új Top Gear!
  • RatBaG #1075
    https://www.facebook.com/topgear/videos/415577002365877/

  • wollnerd #1074
    Én nemrég tudtam megnézni az utolsó részt. Hát ez nagyon szomorú volt nekem is. :( Főleg látni ahogy Jeremy is könnyek között volt... Megtudom őt érteni,17 év közösség, a pálya(n a tesztek) és hírek/csevegő utca beszélgetés is. :(
    Csak egy dolgot nem értek teljesen: Amikor vki beszólt hogy ne álljanak le, folytassák, akkor ők azt mondták hirtelen(?) hogy nem is, folytatják a TGT-t... Namost, a kezdettől fogva is tervezték hogy folytatják a sorozatot, vagy csak 'beszólás következtében' döntöttek/jelentették be...?! A 4. évad bejelentéséről korábban is lehetett-e tudni, vagy csak 14. rész forgatásakor jelentették be mindezt?
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2019.06.01. 21:46:44
  • Tikal #1073
    hát szomorú volt ez a záró rész :(

    Nekem azért hiányozni fog a hagyományos struktura... de legalább nem hagyták abba teljesen
  • RatBaG #1072
  • Sequoyah
    #1071
    Abbahagyni? Ha jol ertem a kovetkezo szezon gyakorlatilag csak ezekbol fog allni:) Mar a mostaniban is joval tobb radtrip volt, nem csak 1/szezon mint korabban. Satras resz pedig egyre kevesebb volt.
    Szoval mar ez a 3. szezon is nagyon erosen ezen valtozasok fele tolodtak el, igazabol csak meg 1 lepessel tovabb mennek.

    Az asszony is csak akkor csatlakozott mellem nezni, amikor roadtripelni mentek valahova:)
  • Szabi #1070
    a tesztelést és a retrózást stb simán be lehet építeni az utazásokba is :)
  • RatBaG #1069
    Az Eboladrome-os tesztelések meg köridők nekem se fognak hiányozni, de a chat igen. Remélem valamennyire át tudják majd hozni a road tripekbe, de azért a közönség reakciói nélkül nem lesz ugyanolyan. :(

    Mongólia odabaszott. Meg előtte az öreg a Porsche 917-ben.
    A végén meglepődtem, hogy Jeremy tényleg ennyire meghatódott.
  • Szabi #1068
    naja, de azért a special-ok zseniálisak voltak eddig is és várhatóan ez még évekig így is marad, bolondok lennének abbahagyni teljesen :)


    viszont ez a sátrazás eddig is fölöslegesen volt erőltetve szerintem, a dumálgatós rész simán lehet a nap végi pihenős időszakokban is, ahogy eddig is, a sztárokat jó hogy végre elfelejtették, a köridők meg szerintem teljesen lényegtelenek, se nekünk nézőknek, se a potenciális vevőknek nem számít, engem kifejezetten zavart amikor ebben az évadban is a nagyobb utazgatások közé beerőltették a sátrazást és a körmérést.. :D
  • RatBaG #1067
    RIP classic TG/TGT. Ez volt a legjobb évad, esélyes, hogy valaha.
  • desigo
    #1066
    Amennyire tetszett az első három rész annyira gáz volt a negyedik.(itt tartok még csak)
    Kínszenvedés volt nézni ezeket a platós vackokat.
  • Tikal #1065
    szép rész volt ezzel a megemlékezéssel...
  • Szabi #1064
    pénteken jön a The Colombia Special Part 1, szombaton meg a The Colombia Special Part 2

    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2019.01.24. 12:44:30
  • Sequoyah
    #1063
    Hat az elozetes alapjan jo dolgok jonnek az biztos:) Es bennuk bizok is, hogy jo lesz, mert bar persze a szezon elejet meg szoktak tolni, nem jellemzo rajuk hogy utana leeresztenenek (maximum 1-1 resz erejeig)
  • Sequoyah
    #1062
    Semmivel sem fogyasztanak tobbet mint hasonlo teljesitmenyu mas autok.

    Senna a Nurburgringen jo lenne, de gondolom a VW csoport mindent megtesz majd szokas szerint hogy tavol tartsa oket:D Rosszul nezne ki a Porschekre es Lambokra nezve egy 6:20-as vagy az alatti ido amit evekig nem tudnak megdonteni es szep reklamokat forgatni neki.
  • desigo
    #1061
    Eszméletlenül jó lett ez is.
    Meglepően olcsó az a három dög,cserébe a benzinkútra hordod a pénzt.
    A Senna meg szátalázott mindent.Nürburgringes ideje nem lesz?
  • Count Adyn
    #1060
    Bakker ahogy aza dodge demon visit az valami embertelen :O:D
  • RatBaG #1059
    Kint van az első rész, és nagyon jó! És azt mondták, hogy 13 héten át fog tartani.
  • ProGabe #1058
    ??
  • Szabi #1057
    nemár :(
  • Timbu
    #1056
    Januárban jön az új TGT évad. (A videóban 12:58-kor mondja.)
  • RatBaG #1055
    https://totalcar.hu/magazin/hirek/2018/06/02/matt_leblanc-nak_eleg_volt_kiszall_a_top_gearbol/
  • RatBaG #1054
    https://totalcar.hu/magazin/hirek/2018/04/04/eldolt_beepitik_a_top_gear_tesztpalyajat/
  • RatBaG #1053
    tg-t nézitek? ez a japán rész fasza volt!
  • RatBaG #1052
    https://www.topgear.com/car-news/top-gear-series-25/top-gear-series-25-ultimate-preview
  • RatBaG #1051
    https://totalcar.hu/magazin/hirek/2018/02/04/porra_egett_egy_alpine_110a_top_gear_forgatasan/
  • Sequoyah
    #1050
    Azt hiszem egyre jobb lesz ez a musor. Vegre kezdik elhagyni a hollywoodi tulzasokat, es egyre jobban hasonlitani a Top Gearhez amit ok csinaltak. A mult penteki resz pont olyan volt mint amit varok toluk, egy laza szorakoztato musor.
  • Sequoyah
    #1049
    Luke Evans volt a masik. Na nem mondom hogy A listas sztar, de azert eleg nagy Hollywoodi filmekbol ismeros az arca. Meg volt David Hasselhoff is korabban.
    Na nem mondom hogy reszben nem ertek egyet veled, a Top Gearban valoban tobb volt a nagy sztar mint most. Csak azt mondom, hogy ez nem alapvetobb valtozas a stilusban, maximum most picit jobban eltolodott a helyi britt ismertsegek fele.

    De most belenezve a Top Geares listaba, azert itt is legalabb a nevek fele olyan, hogy vakarom a fejem hogy kik is ok:
    http://topgear.wikia.com/wiki/Star_in_a_Reasonably-Priced_Car
  • Tikal #1048
    Nem cseresznyéztem, random néztem bele az évadokba, de mondhatsz te is évadot, megnézzük. Legalább megtudjuk melyik volt a legszarabb évad ebből a szempontból.

    Ki volt a két hollywood-i sztár? Shuterland és?

    Nem az új arcokkal van bajom, hanem azzal hogy unalmasak is voltak szerintem.

    Csak nem gondolod, hogy úgy nyírták ki a sztárokat, hogy azok nem tudtak róla? Most meg minden sztár bedurcizott... :)
  • Sequoyah
    #1047
    Persze, ki lehet cseresznyezni a sztarokat, de valaszthatunk masik szezont is, es sorolhatjuk a brit politikusok es radiosztarok neveit, akikrol fogalmunk sincs.
    De most is volt ismert arc, pl a legutobbi ketto kifejezetten Hollywoodi sztar volt.

    Szemely szerint nem banom h uj, erdekes arcokat ismerhetek meg, pl a multkori medvesek jok voltak. Kicsit javit a tulzott hollywoodisagon.

    Egyebkent a multkori szezon utan ketlem h sok sztar szoba allna veluk. Hanyan is haltak meg?
    Utoljára szerkesztette: Sequoyah, 2018.01.17. 17:24:23
  • Tikal #1046
    Nem azt mondom, hogy arra költsék, de ha eddig meg tudták oldani, akkor most miért nem?



    Ez egy show, már a TG is az volt, szóval ezért vannak benne ezek a részek is, még ha neked lényegtelen is...
  • MikX
    #1045
    Hát nemtudom, szerintem inkább az autókra és a filmek minőségére költsék azt a végtelen pénzt, mint top sztárok gázsijára... Ha azt akarnék nézni, akkor valami bulvár valamit néznék.
    Kár ezen fennakadni szvsz, a leglényegtelenebb része volt mindíg is.
  • Tikal #1044
    Mennyire az elején? Most kiváncsiságból belenéztem a season 13 vendéglistájába, majd szólj hányat nem ismersz: Michael Sumacher, Ken Block, Bran Johnson( ACDC ), Usain Bolt, Ken Block, Stephen Fry és ezek mellett még egy két kevésbé ismert szerepelt, de most epizodok mennek el úgy hogy még arcról se ugrik be senki.

    season 10: na ittt már több az ismeretlen, de itt is volt egy Helen Miren, egy Lewis Hemilton!!, Simon Cowell, James Blunt

    A vége felé meg már igen nagy nevek is, A listás Hollywood-i színészek is megfordultak ott, volt aki többször is...

    én még csak az 5. részig láttam, de eddig csak a preacher-ből a srác volt ismerős meg knight rider és kettesével hívják a vendégeket. az előző szezonban híresebb embereket nyírtak ki mint most hívnak meg :) Na most elvileg az amazon a világ összes pénzét rájuk szabadította és erre ezt kapjuk...

    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2018.01.16. 20:21:45
  • Sequoyah
    #1043
    Hat mikor hogy. A TG vendegeinek 2/3-ada ugyanugy helyi, Brit ismertseg volt, szamunkra semmit nem mondott a nevuk. Foleg az elejen...
  • ProGabe #1042
    Na azert egy Sutherland ne legyen mar tok ismeretlen :D Az eddigiek tenyleg azok voltak es ha meg csak nem is vicces, akkor en is tekerek.

    De ez mellekes szerintem, mert szinte minden mas meg rohadt jo. Remelem jon majd valami dupla reszes, 2 oras szpesol is valamikor.