231
  • Shep
    #111
    Na olyat hogyan kell, hogy a figurával akarok gránátot kilőni, vagyis hogy ő álljon a sarokra, ne a csapat vezető. Olyan van e, ha igen hogy ami az 1-ben is volt, hogy kijelölöm, hogy hova menjenek és lassan mennek, de közben a megadott irányba néznek fegyvert célra tartva és nem csak bambán átfutnak? Meg azt, hogy 2 marad fedező tüzet adni másik kettő pedig közben átszalad/átmegy az előbbemlített módon? Hiányzik a training nagyon, a fene megeszi.
  • Paranoia
    #110
    Hát sztem pedig tökjó.Mondjuk én továbbra sem jáccotam az első résszel.
    Hídas résznél tartok és pont APCvel lehet nyomulni.Sztem elég frankó,fölleg ,h fedezéket is nyujthat az embereidenek.

    Nyomatok 1 képet:
  • Shep
    #109
    Ok kösz. Mondjuk az nem tetszik még, hogy bevonták a játékba a járművek irányítását, hát hiányzott ez a bajnak, bár gondolom változatosság miatt tették be, de szerintem nem nagyon hiányzott.
  • Paranoia
    #108
    Kijelölöd a tímed és balklik akkor lesz a kör/sector/kijelölésed,lenyomva tartod tovább a bal klikket elöjön még két választás:-cover fire/fedező tűz/-all fire/mindenki lő a terület felé/.
    Van még az R betű is.Hosszan nyomod két választás:-újra tárazás -arcal merre fele figyeljenek.Ha esetleg nem arra néznek amerre sztnéd.
  • Shep
    #107
    Hát nem tudom, egyben ha nyomtad az egret folyamatsoan akkor pergőtüzet nyomtak, ha meg csak klikkeltél akkor meg pötyögtettek, ami majdnem ugyanolyan jó volt, csak éppen a lőszer nem fogyott, na itt egyenlőre nem tudom, hogyan lehet az egész bagázzsal fedezőtüzet adni. Tényleg hogy lehet?
  • vizoo
    #106
    Pedig a fejlesztők is azt mondták az irányítás nem változott :) És mondjuk szerintem sem, csak több lett a lehetőség, ezért több mindent kell észben tartani :) kimondottan training tényleg nincs, de az első pályákon folyamatosan kiírja, hogy mit kéne tenned egy egy váratlan eseménykor :) Bár ez tényleg nem ugyanaz :)
  • Shep
    #105
    Na megcsináltam az első pályát azután hogy leért, nem tudom nekem hiányzik a szájbarágós training (az egyben az volt), kicsit árkádosabb lett, meg valahogy olyan nehézkesebb az irányítás, az első részben jobb volt.
  • Paranoia
    #104
    Igen!teljesen 1értek veled!
    Nemjáccotam az elsőrésszel,de hát ez aszem fön lesz 1 jó darabig a gépen!Föleg ha már kicsit multiba is elterjed:D.
    Mondjuk én a játékkal is lehet kicsit elfogúlt vagyok,de nekem nagyon teccik.Rég volt már ilyen játék ami ennyire lekötött volna,és 3pálya utánis még ÉLVEZEM!Rengeteg lehetőség,választás,megoldása lehet a pályának.
    Mondjuk a Swat4volt ami esetleg szóba jönne e téren.
  • vizoo
    #103
    és sajnos túl kevés figyelmet kap itt a fórumon is a sok egyéb játékhoz képest pedig megérdemelné. Sokkal jobban szeretem én például az észjátékot ahelyett, hogy olyanokkal játszak, ahol leragasztom a bal egérgombot és végigrongyolok a pályákon
  • vizoo
    #102
    néha kicsit tényleg hosszúak a mentések közötti idők, de ezzel próbáltak a valósághűség felé menni kicsit :) Én ezt a játékot a sakkhoz hasonlítanám. :) Türelemjáték és igen jó kézségfejlesztő is lehetne :) Bár tény, ha végigjátszod még nem lesz belőled Delta Force-os :DDD
  • Paranoia
    #101
    Hát nemtudom
    De sokat szaraxok 1 pályával.Meg ez a mentéses dolga borzasztó ,soxor felidegesített már.Meg sehol semmi save game menüje vagy vmi...ez elég negatív számomra.Van amikor már eljutok jó messzire még mindig nem ment és akkor lelövik az 1ik emberem.Akkor már kezdem is ujra.Néha elcipelem és felgyógyítom,dehát...
  • vizoo
    #100
    Nem :) Amikor sniper az az 1 katona, akkor az angol egységeket támogatja. De ezek amerikai katonák mind :) Akkor lehet hogy ott még nem jársz :) Egyébként milyen szinten játszol?
  • Paranoia
    #99
    Nem vágom...ott még sztem nemjárok.
    Vagy az az 1szem kantonád nem távcsöves?
  • vizoo
    #98
    Valaki adhatna egy kis jótanácsot :) A vége felé járok, mikor a nagykövetségtől indulunk 4 team-ben. A, B team valamint Daniels egyedül és egy másik rakétavetős muksó. azon már túl vagyok, hogy a BMP-t megszerezzem, és a támadóhelikopterekkel is felvettem a kapcsolatot, de utánna van egy szarom BMP, amit egyszerűen nem tudok kiiktatni. Vki? :)
  • Paranoia
    #97
    Lövöldözzél vele,ott fognak jönni az ház tetején,jobbról.
  • Kaplan
    #96
    Azt már megcsináltam, hogy az APCvel odamentem a Delta teamhez, és onnan mit csináljak?..
  • vizoo
    #95
    de minek bonyolítsuk neki? :) majd rájön ő is a sok kis változatos lehetőségre, először az alapokat tanulja meg ;)
  • Paranoia
    #94
    Én nem így szoktam.
    Jobb klik 4karika lenyomva tartom,kijelölöm,h hova akarom majd azt a ketötö és megnyomom az 1,2gombot és mennekis.
    1es gomb TL szakaszvzető,plusz nehéz fegyveres
    2es gomb másik 2/1ikénél van a lézeres megjelölös stukker/Helikopteres segitséget mikor hívni lehet.Az elég komolyság
  • Paranoia
    #93
    Hát mondjuk pont ezzel a csapat megbontós témáával!
    4en akkor igazán hasznosak,ha fedezet tüzet akarsz és mondjuk úgy,h mind a 4 emered tüzeljen!De ritka az olyan hely ahol mind a 4en eltudnak férni 1 fedezék mögött...de vannak rá példák:)


  • Örm
    #92
    Kösz! Azt, hogy lehet megcsinálna, hogy mondjuk a gránátvetős a 3. és én előre szeretném vinni? A géppuskással, hogy lehet fedezettüzet lőni?
  • vizoo
    #91
    jobb gomb, mikor megjelenik a 4 kis karika, hogy hova fognak menni az embereid, akkor lenyomod és lenyomva tartod a 2-es gombot, kijelölöd, hogy hova menjenek és bal gomb
  • Örm
    #90
    Kösz! Még egy kérdés, hogy lehet az emberek elhelyezkedését megváltoztatni és, hogy lehet a csoportot ketté választani majd egyesíteni?
  • Paranoia
    #89
    Ugyan így
    Csak a kocsi vagy körnél klik hosszan és ott lesz,h resuply.
  • Örm
    #88
    Hello!
    Lőszer utánpótlást, hogy lehet szerezni?
  • Paranoia
    #87
    Ha már felvettél 1 sérült emberedet azt magaddal kell vinned a következő "gyógyitós"heléyig ott lesz vmi kocsi,vagy a földögn 1 kör.Oda jobbklik hosszannyomva és ott lesz,h CASEVAC.
  • Örm
    #86
    Hello!
    A sérült embereket, hogy lehet lerakni?
  • Paranoia
    #85
    Oda mész a sarokra az APCvel és onnan föntről fognak jönni az ellenek azokat leszed a éjpíszivel és gó toább amerre tuc vele menni./kék pont fele/
    a csapataidat ottis hagyhatod,mert mész még 1 kicsit lövöldözől vele és;demo over.
  • Paranoia
    #84
    Megvan;
    C:\Documents and Settings\*felhasználóneved\Application Data\FSW2\
  • Shep
    #83
    Valami képet lökjetek már be a játékról.
  • Kaplan
    #82
    Help gyerekek! Tegyétek magatokat hasznossá, szóval: A demóban ott tartok, hogy a tankkal oda kell menni a Delta teamhez. Odamegyek, gyorsan átváltok az Alpha,Bravo csapatokhoz és amilyen gyorsan tudok odamegyek a Delta csapathoz. Ott vagyok semmit nem csinálnak, aztán egy idő után a parancsnok mondja, hogy tüzet szűntess és vége. Nem tudom mit csinálok rosszúl, valaki?
  • Paranoia
    #81
    nemtudjátok merre találom a MENTÉSét?
  • ThugEdge
    #80
    rájöttem
  • ThugEdge
    #79
    hali
    őőőő most mit kell csinálni sebesültmentésnél?
    me nem nagyon jön össze pedig aszem úgy próbálom ahogy mondja
  • Kaplan
    #78
    Légyszíves, warezt ne.
    Amúgy, hogy kicsit a témába is vágjak : Kipróbáltam a demót. Kifejezetten tetszik, elmagyarázhatatlanul jobb az első résznél. Várom a megjelenést, szeretettel.
  • Dexantreal
    #77
    de emberek...ez már loool..nektek a setupja nvidia windows 2000xp display drivers?...wanadoo-ról kaptam le..bemountoltam,install-ra katt és ezt hozta be...loool...szóval csak arról szeretnék meggyőzödni,hogy csak nekem ilyen,vagy nektek is?utána meg azt szeretném kdeiríteni,hogy nekem miééért illllyeeen...lool
  • scheri
    #76
    Ja de berakhatod 1szerre is és akkor többet nem kell berakni újat.
  • scheri
    #75
    Kenem vágom de akkor is kéri.
  • Uborkasalata
    #74
    A game 1. CD-jénél vok a 25. partnál az 50-ből ISTENEM!!! 4 CD hogy-hogy a CD-sek mind ilyen sokáig tartanak és ugye úgy kell h. ha befejezte 2.cd-re jobbklikk és minden letöltése FG-vel és így tovább nem?

  • Dexantreal
    #73
    na és valaki erre az nvidia setupra tud vmit mondani?lekaptam a géjmet és nividia illesztőprogram a setupja...loool...ha kell berakok print szkrínt róla
  • Uborkasalata
    #72
    Imákat mormolva figyelek a modemem felé, h. töltse le JÓL a Ten Hammerst. De nekem a DVD-s gyorsabb minden játéknál ott egybe van 70 part itt meg Cd-nként 50?! És h. kell a sima FSW-ben multizni, mert a keresésben semmit sem talál hiába refrehselek.