582
  • Barney Tech
    #182
    [spoiler]Daft Punk klubbot nyitottam myvip-en, várom a fanokat.
  • Nuki
    #181
    Ha fizettek nekik, akkor jól jártak. De a dallam a Daft Punkot népszerűsíti (már akinél)... bár én ilyen reklámra nem vágynék.

    #178
  • theone91
    #180
    most énse vágom ;) azért kérdeztem
  • hunbasser
    #179
    jaaaa,hogy arról beszéltek,azt hittem van már azóta egy másik...
  • theone91
    #178
    dáftpánk+fotosop=

    (U.I.: Az Electroma meg szépen kúszik lefele
    )
  • theone91
    #177
    azt a kayne west foshcsadékot?
  • Daza500
    #176
    Mindenki azt mondja, hogy ők csinálták, de szerintem ez nem igaz.
    A discogs-on még mindig nincs olyan kiadvány feljegyezve, amin valaki reppelne.

    Szerintem lenyúlták tőlük ezt a sort a track-ből, aztán csináltak belőle egy ilyen gyenge tömegterméket.
  • Daza500
    #175
    Rádió 1
  • Nuki
    #174
    Ma volt szerencsém meghallgatni azt az alább említett Daft Punk feldolgozást, miközben kabátot vettem egy nagy plázának ruhaboltjában.
    Hát nem másztam falra tőle örömömben az biztos :|||
  • hunbasser
    #173
    danubius? :D
  • Daza500
    #172
    Hja, mivel az ország legigénytelenebb rádiója megy mindig.
  • Nuki
    #171
    Hát végülis attól függ hogy mit... De a hsz-edből látom hogy nem a szíved csücskét
  • Daza500
    #170
    Én se hallgatok amúgy, csak neten, de melóhelyen sajnos rá vagyok kényszerülve :(
  • Nuki
    #169
    Sajnos nem hallgatok rádiót (vagy szerencsére? xD )
    Lassan lesz valami új remélhetőleg... a Voyager és a Human after all album között is eltelt pár év...
  • Daza500
    #168
    Most megy a rádióba a Harder, Better, Faster, Stronger lelassítva, ami alá egy nigger böfög, ez egy FOS például...
  • Nuki
    #167
    Keress egy másik helyen :P
  • hunbasser
    #166
    nekem meg igazából csak a Discovery tetszik.

    tegnap leszedtem egy Discoveryt,és a minőség...128 kb/sec-os bitráta,meg ilyenek.és ugyanaz,mint ami az interstella 5555 alatt van,ami ugye kicsit rosszabb az albumminőségnél...gyorsabb is kicsivel(pl a Voyager,ami az egyik legjobb szám),meg a basszus is gyengébb alatta.

    tuti,hogy az interstella 5555 alól lett kiszedve a hang :@@@
  • Nuki
    #165
    Legutóbbi mi? Mert legutóbb volt új albumuk, feldolgozásuk (koncert), és régi számok újrakiadása. Ezek közül kettő lehet szar szerintem, a harmadik csak azért, mert nem mutattak (szinte) semmi újat.
  • Daza500
    #164
    Meg reméljük, új zenéjük is lesz, mert a legutóbbi eléggé hintalószar lett...
  • Nuki
    #163
    Reméljük talán lesz még... :P
  • Daza500
    #162
    Nem gondoltam, hogy DAF-ék ennyi filmet csináltak...mik vannak...
  • Nuki
    #161
    Zene van, beszéd nincs ha jól emlékszem. De érthető minden.
  • theone91
    #160
    igaz az hogy ez szó sem hangzik el benne?
  • theone91
    #159
    LOL!!!
  • Nuki
    #158
    Az electroma dióhéjban két robotról szól, akik emberré akarnak változni. A robotok megjelenítése vicces, amúgy a film hemzseg a túl sok túl hosszú jelenetektől ezért nem olyan élvezhető.
  • theone91
    #157
    höh, ezt nem értem a Daft Punk filmek (!) is vannak...az electromaról (valaki le tudná írni a történetét egy-két mondatban?) tuttam, de van több is? pl. interstella 5555
  • redbull0304
    #156
    Megvan... :)
  • redbull0304
    #155
    Sziasztok!

    Around The World (radio edit) kéne... :D Mindenhol csak az eredeti rendes számot találom... :S
  • boneyard
    #154
    a musicland.hu-n meg lehet rendelni az alive 2007-et (ott egyébként dec.4.ét írják megjelenésnek, lehet ez a magyaro.-i), meg még csomó daft punkos dolgot és van személyes átvétel is!
    bocsi a dupla postért!
  • boneyard
    #153
    nekem se jött be annyira az a film. jobb volt az interstella 5555. viszont a D.A.F.T. - A Story about Dogs, Androids, Firemen and Tomatoes-t még nem tudtam megszerezni sehonnan, ehhez nem tudtok linket, akár rapidosat is? :D
  • Nuki
    #152
    www.mininova.org
  • Barney Tech
    #151
    Linket , vagy valamit pls.
  • Nuki
    #150
    Most töltöm, így hogy felhoztad
  • Bennie
    #149
    nekem megvan aza film de nem tetszik a zenék s jók benne sztem
  • Barney Tech
    #148
    "Daft Punk's Electroma"
    Ez valakinek megvan esetleg?
  • Bennie
    #147
    Ehhez még csak annyit hogy egy buliba se csak a szám zól és mégis lehet élvezni a bulit a zenével együtt!!:D (Téma lezárva ez egy DAFT PUNK topic)
  • Nuki
    #146
    Jöjjenek bátran Magyarországra! Nem bántjuk őket!
  • Barney Tech
    #145
    Ehh , tévedtem meghallgattam sorba a számokat , és nagyon tetszenek.
  • Barney Tech
    #144
    Hát engem zavar, hogy a háttérben ujjonganak.
  • boneyard
    #143
    hát épp ezért alive, mert élő. ez az egész lényege nem? :D ráadásul így még jobban átadja a koncert hangulatát sztem.

    az egyik oldalon azt írják, h az EMI Music Hungary lesz a kiadója, de a honlapjukon semmi infót nem találtam :(