2428
Komoly, esztétikus, \'nyálcsurgatós\' hangszerek képei

A kép mérete nemlehet nagyobb 800x600-nál !!!
  • praksi
    #1187
    ehhh.... picsa másnapos vagyok.... BÚÉK vazze......
  • blackmetal
    #1186
    sztem se :)
    boldog új évet
  • hunbasser
    #1185
    nem hát!mindenkinek boldog új évet kívánok!!
  • MrSpock
    #1184
    Ez sem csúnya szerintem!
  • bens
    #1183
    Ha bnőm tudna gitározni ilyet vennék neki : )
    (bocsi a méretért)
  • blackmetal
    #1182
    na ez bejön:
  • blackmetal
    #1181
    angus a lekirályabb, és a hangszere se kutya!
  • blackmetal
    #1180
    gibson powa :P
    bocs kicsit nagyok lettek
  • blackmetal
    #1179
  • Christiansen
    #1178
    Óha nem is tudtam hogy Gibsonnal is nyomta!
    Azér nekem ez jobban tetszik:
  • bens
    #1177
    Jimi powa'
  • hunbasser
    #1176
    én csak akkor nem festeném át,ha magától eric claptontól kapnám,mert amúgy nagyon szar ez a minta:S
  • blackmetal
    #1175
    tiszta buzis :D
  • bens
    #1174
    Eric Clapton gitárja.
    Olcsó lehet...
  • hunbasser
    #1173
    kösz,megfogadom tanácsod!
  • praksi
    #1172
    30 W-os Marshallt nem nagyon hiszem, de 10-15 W-ost nem lehetetlen! csak érdemes figyelembe venni, h használtan már nem biztos, h garanciás; a CD In bemenet is jól jöhet; de a legfontosabb, h nézd meg a membránt: ha sorjás, szakadt, ragasztott, kopott, stb, akkor nem szabad megvenni!

    mindkettőt ki kell próbálni, dinamikus játéknál, nagyobb hangerőn, mert ilyenkor jönnek ki a hibák; a jack-aljzatot érdemes külön megnézni, hogy mennyire tartja keményen a dugót; nekem egy elég gagyi Leem gyakorlókombóm van, az annyira lazán tartja, h néha egyszerűen kiesik a kábel a helyéről (de ne legyek elsőéves villanymérnök, ha nem fogom szétbuherálni :-) )


    hajrá a gyűjtögetéshez! ;-)
    (régi szép idők, amikor egy üveg sörön is spóroltam....)
  • Christiansen
    #1171
    Ilyet akartam venni, de sokat késett,
    ezért megrendeltem külföldről.Az fekete lesz, de amúgy ugyanez.
    Könnyű kőris test, jávor fogólap...és ami a legjobb:
    Seymour Duncan pickupok!
  • blackmetal
    #1170
    nekem annyira nem jön be, de azér elfogadnám
  • FiReBoY
    #1169
    Szép darab. :)
  • hunbasser
    #1168
    én is vmi ilyesmi mintára gondoltam=)
  • McGrady
    #1167

    gyönyörű!
  • bens
    #1166
    még nem láttam ennél jobb gitárt!
    1szer lesz 1 ilyenem az tuti! :-)
  • hunbasser
    #1165
    1000 kösz praksi,én hatvani vagyok,itt is van MezzoForte,lehet h itt is van ilyen.jól néz ki,és kösz a tippet,gyűjtök rá pénzt és lehet h ilyet fogok venni,de asszem már marshallt is kapok ennyiért használtan,gondolkodom még rajta,és mégegyszer kösz!
  • praksi
    #1164
    körülnéztem, ami sztem kezdésnek nagyon jó lehet, az Ashdown Perfect Ten

    30W-os, 10"-os tányér, van rajta CD bemenet a gyakorláshoz; sztem pöpec lehet, bár még nem volt szerencsém kipróbálni. kb 36 ezer forint; ha pesti vagy, vagy a közelben laksz:

    4-6 vill: Jászay Mari térnél leszállsz (Nyugati felől kell menni), és az aluljáróban jobbra elindulsz, és a Pozsonyi út 12 és 14 közötti épületeknél van egy kis tér, ott van egy lejáró, de ki is van írva (MezzoForte Hangszerbolt)

    nagyon normális arcok, az üzletvezető is rendes fazon, csak ajánlani tudom őket.
  • hunbasser
    #1163
    a guitar pro mindenkinek jó,mert tabokat(gp3,gp4,gp5) tudsz vele megnézni/meghallgatni,és nem csak gitár,hanem sok hangszer használható benne!
  • menyus77
    #1162
    majd utána járok, még nekem is jól jöhet.(ezt úgy értem ,hogy nem gityózom.)
  • hunbasser
    #1161
    kipróbáltátok már a guitar pro 5-öt?én leszedtem full verzióban és nagyon áááállat!!!
  • sz4bolcs
    #1160
    szétszedtem, és fedőlap nélkül jó... Sztem ott rezonál be, ahol a csavar összefogja a testtel a lapot
  • Christiansen
    #1159
    Nembaj, a topik hozzászólói aktívak:)
    Amúgy lehet hogy a lamellákkal van valami, szét kéne szedned.
  • menyus77
    #1158
    oda már másfél éve nem szólt be senki
  • Christiansen
    #1157
    Kérdezd meg itt is:
  • sz4bolcs
    #1156
    srácok kéne kis segítség szájharmónikával kapcsolatban.
    Ha a harmadik lyuknál szívom, berezonál, és kocogós karcolós hangot ad a normális hang mellé. Ha kilazítom a csavart, ami összefogja a fém fedőrészeket, akkor a hang megszűnik. Szerintem a felső fém fedőrésze berezonál, ilyenkor mit tudok tenni? Hajlítsam meg picit a fedőlap bal oldali tartórészét fölfele, vagy lefele, vagy mit tegyek? Nem mint ha lenne jelentőssége, hogy most lazábban van csavarozva és így jól szól, csak idegesít. ötlet?
  • Christiansen
    #1155
    Match, tudnál jó próbahelyeket ajánlani Pesten?
    Mik a tapasztalataitok?
    Ti hova jártok?
  • hunbasser
    #1154
    szeretnék majd venni vmikor egy basszuscombót,és szeretném kikérni a véleményeteket h milyet vegyek.szempontok:jó olcsó és az árához képest jó legyen.kb olyan 20-30 w-osra gondoltam
  • hunbasser
    #1153
    szép gitár
  • blackmetal
    #1152
    itt a gitárom
  • hunbasser
    #1151
    na király=)BlackMetal,tudsz képet küldeni a gityódról?nagyon szeretem a gitárokat...
  • hunbasser
    #1150
    ya télleg még ezek is=)de ez csak egy hónapig=(
  • McGrady
    #1149
    őőő még a logód méretét növelheted, a galériád tárhelye nagyobb lesz, választhatsz hogy milyen színű legyen az a sáv amibe a logód van :)
  • hunbasser
    #1148
    ya,mostmár látom h tudom szerkeszteni,meg visszavonni hozzászólásaimat,és ezenkívül?