2428
Komoly, esztétikus, \'nyálcsurgatós\' hangszerek képei

A kép mérete nemlehet nagyobb 800x600-nál !!!
  • Menő
    #1787
    Nem a pályaudvar közelében de tudok egyet nézd meg a http:/www.oroszlanbarlang.hu oldalt ott biztos találsz megfelelő gitárt.Az is le van írva,hogy hol van.
  • Beast Machine
    #1786
    Na, emberek, összejött 67.579 forintom, és elkölteném gitárra. Elektromosra. BP-en hol vannak jó hangszerboltok a pályaudvarok közelében?
  • McGrady
    #1785
    persze, az ének az alap h nem playback :)
    ja, a bakács az ilyen kritikus marha, néha normális dolgokat mond de van amikor jobb ha meg sem szólal.
    a zenekarba még mindig nem vok biztos, elég takony ország lehetünk, ha egy ekkora nézettségű műsort nem bírnak élőbe előadni :SS
  • mumpic
    #1784
    Igazából tökmindegy, én szeretem nézni, és az sem érdekel hogy sztárgyár. Szerintem elég komoly válogatás van, és aki a végére marad, az tud énekelni, ebben biztos vagyok. Az nem igaz hogy az egész pléjbekkről megy, mert szoktak benne rontani. Pölö az a Bíborka igencsak elkúrta az Éjfélt, rossz volt hallgatni. Nem is baj hogy kiesett :). A zenekarra meg nem tudok mi mondani, az tény hogy csinálnak furi dolgokat, de a múltkor a fuvolás csajszi biztos élőben nyomta, meg a gitáros és a bendzsós is.
    A zsűriben szerintem is van egy két nagy husáng, a Soma azért szokott odamondogatni, de én még életemben nem hallottam énekelni. A Novákot viszont hallottam, és szerintem igencsak nagy az orcája néha, ezek a versenyzők tuti többet nyújtanak mint amire ő képes. Ja, meg a Bakáts sem rémlik sehonnan.
    Amúgy meg szerintem most a legjobb az a szerb kiscsaj, ide a bökőt hogy ő fog nyerni.
  • McGrady
    #1783
    HÖH
    ne hülyéskedj...[meg volt győződve róla hogy az a gitáros isten]

    ami pedig a versenyzőket illeti, szerintem megfordul pár nagy tehetség, akiknek télleg szép hangjuk van, meg elő tudják magukat adni...zsűri meg jó lenne soma meg novák nélkül...
  • Beast Machine
    #1782
    A zsűri sem zsűri. Nem a valóságot mondják, hanem elképráztatják túláradó hozzáértésükkel, mert ha a közönség kis kedvencéről egy csepp rosszat is mondanak, őket fogja utálni a világ, és csökken a nézettség, tehát repül az illető. pedig a Presser Pici lehetne kicsit értelmesebb, de hát az ember öregszik... :(
  • praksi
    #1781
    ja, ezt nem bírom az egészben, betolja az arcát pár egyszerű emberke, akiknek megmondják, h mit énekeljenek, hogyan énekeljenek, hogy nézzenek ki, hogy mozogjanak, áá... szánalom.

    ja, és mindez tart egy évig, mert utána jön a következő sorozat....
  • Beast Machine
    #1780
    Meg a Koncz Zsuzsa se. Bár mondjuk ő nem ezt a stílust képviseli. Ő igazi előadó. Ez meg sztárgyár.
  • praksi
    #1779
    az egész megasztár playback-ről megy, Charlie pl. ezért nem vállalta a zsűrizést..
  • McGrady
    #1778
    :)
    ha valaki playbackel, akkor sztem igyekszik úgy tenni mintha élőben játszana, lehet, hogy a szám megkívánja azt a váltást :)
  • FiReBoY
    #1777
    Vannak számok amik playbackről mennek, de azokat is ezek a zenészek vették fel a stúdióban. Azért csinálnak, néhány számot playbackel, hogy legyen nekik is pihenőidő. :)
  • Dying Soul
    #1776
    igen, kb. de az hogy 20-30 cmeket ránt vertikálisan a húrok felett, na olyan nincs
  • McGrady
    #1775
    loálz, tudod milyen hangok vannak benne?
  • Dying Soul
    #1774
    hm sweet dreams alatt is csak járt a keze összevissza és jött a dallam :/
  • McGrady
    #1773
    á
    hallgasd a futamokat amiket belerak a gitáros, nem hiszem, hogy ezt így felvették volna a stúdióba...
  • Dying Soul
    #1772
    dehogynem
  • McGrady
    #1771
    ja :D
    de má csak nem playbackelnek, akkor az egész zenekar marhaság lenne
  • mumpic
    #1770
    Hátö, biztos értik, de azért az durva volt amikor a Kontort simogatta a gitáros, a gitár meg szólt. :)
  • McGrady
    #1769
    huh, köszi, gyönyörűek!
    a zenészekről annyit, hogy nagyon értik a dolgukat! Lassan már csak ezért nézem a megasztárt :)
  • mumpic
    #1768
    Szerintem többfélét is szoktak, de tegnap egy musicman Axis (vagy supersport axis), meg (sztem) egy warwick infinity volt.
    musicman;
    warwick
  • sza.sa
    #1767
    Samu
    Zalán

    Nem tudom azok a gitárok vannak-e a képeken...
  • sza.sa
    #1766
    É nem nagyon nézem, csak láttam hogy ők az Akosh Band-ból vannak: Kékkői Zalán és Samu...
  • McGrady
    #1765
    Hello.
    Nem tudjátok milyen gitárt és basszusgitárt használnak a megasztár zenekarában? Gyönyörűek!
  • Christiansen
    #1764
    Áá kár hogy ilyen rövid de baromi poén:DD
  • Slayerboy
    #1763
    Ezt a gitárt azért elfogadnám... :P
  • Christiansen
    #1762
    Úhúú de jó ez is:
    Scott Henderson
  • McGrady
    #1761
    huh, szépen szól nagyon
  • menyus77
    #1760
    vadi ÚJ Moog!!




  • menyus77
    #1759
    Fender Rhodes Mark I
    demo

    [
  • bens
    #1758
    Mr. Fastfinger powa ß )
  • AnonymouS
    #1757
    világító berakás, élőben láttam és az volt, sőt, vannak még durvább felszerelései is... pl bejött olyan "kesztyűkben", aminek minden ujjára egy lazer pointer volt rakva és úgy játszott, eszméletlen a csávesz!
  • praksi
    #1756
    cöcö

    Doug Whimbish-nél van egy-két cucc:

  • praksi
    #1755
    gratulálok.
    Victor Wooten-ről hallottál már? Képzeld, ő is ilyen komolytalan játékszeren játszik......
  • bens
    #1754
    akkóvan
  • Choty
    #1753
    ha már szóba jöttek a dobok is:
    Bobby Jarzombek
  • Choty
    #1752
    de sajnos van világító berakás...
    és szerintem ez is az volt...
  • Christiansen
    #1751
    nem foszforeszkáló?
    marha jó lenne, sötétben fellépésnél
  • bens
    #1750
    hmm. ha halgattál volna...
  • bens
    #1749
    az nem világító berakás, csak a fény miatt látszik úgy.
  • McGrady
    #1748
    én a Jethro Tull nevű banda mellett vok hangszerileg...eccerűen tökéletesek :)
    meg szépen is szól nagyon
    Sajna elég szar a minőség de csak ezt találtam :(