35048
  • Seaweed
    #7495
    Igen ezt kerdeztem, azal tisztaban voltam hogy 1.05 mi-hogy..az azutani helyzetrol erdeklodtem.
  • tpM
    #7494
    Az lenne a jó ,ha ez olyan király lennemár ,h nem lenne szükség több pecsre (habár még mindig nem tudok belenyogudni ,h nincs járműböl lövés feature..mind1 valaki már irta a wishlistbe :D )
    (az M a nagy nem a t)
  • pedro870
    #7493
    most nem értelek. 1.05 után lesz-e patch? Igen, tuti, OFP is elvándorolt egészen 1.96-ig. Hogy mikor...májusban pl ha kijön az USA doboz, akkor tuti lesz.

    Az 1.05 lesz most pénteken a verziókat egyesítő frissítés, változások részletesen itt. Tempi@Veterán már linkelte korábban.
  • Seaweed
    #7492
    Kov. patch lesz?! Mikorra varhato?! Vagy meg szo sincs rola...majd egyszercsak talan valamikor...kitudja mikor?!
  • pedro870
    #7491
    Egyébként azt, hogy ez az új fegyvernézet benne lesz a pénteken megjelenő 1.05-ben, sehol nem írták le egyértelműen, hivatalos forrásra hivatkozva.
  • pedro870
    #7490
    ok
  • blash
    #7489
    rgr arkad pedro

    Amugy nem szeretek annyira szitia'jozni...
  • pedro870
    #7488
    zsír. blash&fkubi=vérpistik. go NOLP!
  • bucsher
    #7487
    OK jól hangzik :)
  • Seaweed
    #7486
    Jah ez igy rendben van! De ne adjunk mar mas szabjaba olyat ami nem hangzott el az illetotol!

    Egyebkent a zoomolt tarackirel nezelodes meg rendben van meglatasom szerint jobbra balra..de mar full hatranezve eleg "illuziorombolo" ahogy azt te is lefestetted! Pl az szerintem jo lenne ha ilyenkor folyamatosan "kizoomolna", ahogy egyre jobban elfordul a feje a bakanak a "kozepvonalhoz kepest". Hmm?!
  • joebacsi
    #7485
    nem, csak ő említette, mint erényt, te meg rá reagálva mondtad, hogy kicsit illúzióromboló
  • Seaweed
    #7484
    Azt a videot Bucser csinalta?!
  • bucsher
    #7483
    így van
    a red dottal senkinek semmi baja
    csak svd-nek hogy bucser mér forgolódik bezoomolva de azt már ráhagyjuk :)
  • Seaweed
    #7482
    CQB-nal kulon oktatjak az eleve "ket nyitott szemes" celzast es azt hogy nem kell pl belenezni a reddotba vagy mas celzorendeszrbe, eleg a fegyver sikjaval megeggyezo iranyba nezni, es igy "pontosan" loni!
  • pedro870
    #7481
    Sztem a képen mászkáltak 249-essel, nem a vidben. Azzal még egyet is értek, hogy egy ilyen cuccal ez lenne nem túl valószínű, ezért a vérhentes kritikáját el is fogadtam a képről. De az is lehet hogy vidben is van 249 és akkor neked is igazad van, max általánosítottál.

    A red dotba meg szerintem nem kell belenézni wcpapír szerűen, de pont annyira vagyok profi ebben a témában mint ti, ti. semennyire sem. Ha jól gondolom CQB helyzetben a katonának nem célszerű szemére tapasztott távcsővel flangálni, ezek a red dot izék, (nyílt?) optikák meg a tüskét helyettesítenék és nem távcsövek...
  • fkubi
    #7480
    Veteran mod. Volt egy kis nyuszoges, amikor kikapcsoltam a crosshairt a szerveren, de hamar megszoktak...
    Egy fegyvernel be lehet allitani, hogy mennyire koszaljon celzaskor kulonbozo testhelyzetekben illetve futas utan.
    Sot, most mar felul lehet definialni rendesen a halal sqs filet, szoval meg azt se kell kiirnia, hogy meghaltal a bokor mogott.
  • fkubi
    #7479
    Jo, fogj egy wcpapir csovet, es maszlakj ugy, hogy az van a szemed elott. Elotte koss balesetbiztositast :/
  • blash
    #7478
    Na de akkor is, egy 249-essel (pk-val sem kene) maszkalni, mikozben celozni probalsz vele, s me'g lodozni is. De ettol fuggetlenul kell a verpistaknak ilyen, meg szep celkereszt is, az ellenseges egyseges tagjainek kiiratasa mellett ;P
  • pedro870
    #7477
    a vidben pedig nem távcsöves fegyvereket látunk tudtommal...célzóoptika az ok, de azzal meg akár...de majd megnézem újra
  • pedro870
    #7476
    mondja vérblash

    egyébként nem mod, hanem elvileg hiv.(!) bis fejlesztés.
  • blash
    #7475
    Csak az a baj ezzel a videoval, hogy... inkabb idezem szakavatott kollegamat:

    bucsher 2007. feb. 26. 23:07 [url=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1116602507&no=7333]#7333[/url]
    vérpisti célozva megy távcsövessel és barátja vérjózsi ugyanígy emgével. hát ez gyönyörű :\


    De amugy qvajol nez ki ez a modolt nyiltiranyzek dsylecxi-tol.
  • Seaweed
    #7474
    Jah nem rossz...bar kicsit inrealisztikus hogy full hatranezve is "bezoomolva" marad. De ne legyek telhetetlen..(ugyse birja gepem TrackIR-el az ArmA-t...anelkul meg "szodaval elmegy ..").
  • fkubi
    #7473
    Majdnem valaszoltam, de kimoderaltam magam :)
  • bucsher
    #7472
    na, lehet gyakorolni a higgadt és intelligens válaszolást :)
  • kifli
    #7471
    hy megvan a jádék és működik meg minden csak cseh nincs hozzá esetleg magyaritás?? mert az jó lenne mert semmit nem értek az egész menüből plz adjatok egy linket mert amit faq-ban találtam magyar oldl az error 404:(
  • fkubi
    #7470
    Nesze: a tracIR haszontalan dolog.
  • Bucser
    #7469


    Végre ki lehet forditani a fejet az Ironsoght mogul:) és nem kell előbb kizoomolni:)

    Most mondjátok, hogy a trackIR haszontalan dolog:)
  • pedro870
    #7468
    reméltem, hogy benézed

    egyébként az már részletkérdés, hogy mit vetítenek ki, ez a csávó vbs2-re fog feladatokat vagy miket készíteni
  • bucsher
    #7467
    Aha benéztem americas armi. Akkor meg mit offolsz :)
  • bucsher
    #7466
    Na pont ezek miatt nem haladnak a pashekkel meg a linux szerverrel :)
    5 projektoros lézeres kiképzőterem aha kcsgk
  • pedro870
    #7465
  • pedro870
    #7464
    kis érdekesség: aki ezeket a videókat készítette, itt dolgozik
  • pedro870
    #7463
    újabb célzónézet vid

    igen, blash, vid.
  • Icebird
    #7462
    apache arma
  • fkubi
    #7461
    Jatek csak NOLP-on van. Es ott a tarsasag is jobb.
  • tpM
    #7460
    Émmajd akkor megyek ha armázni is fogunk ;P
  • Fürtös
    #7459
    Jeah!!! alig várom!
    Lesz idén is sárbafetrengés földöntekergés ablakonkiesés?
  • bucsher
    #7458
    ez igen, ez kell!
  • MrTressy
    #7457
    Szép lesz :D
  • pedro870
    #7456
    lesz lanparty április-májusban, ott le lehet játszani a nézeteltéréseket...pálinkával mégjobb

    azé 40-50 emberrel armázni 4 napig nem lesz rossz dolog