35048
  • m1c1mack0
    #7455
    "szerencsetlenek" RiszpekT:)
  • Seaweed
    #7454
    Kiskoruakat amugyse szolgalnak ki!

    En meg csak es kizarolag mézeságyaspálinkával vagyok hajlandó a nezetelterest tisztazni....termeszetesen a "Ki a mayer?!" kerdest is!



    ..kiseronek meg sör...sok sör..
  • tpM
    #7453
    Én alkoholmenteset kérek :D
  • pedro870
    #7452
    akkor nincs más választás, sörözni kell?
  • joebacsi
    #7451
    ez csak egy kis része a dolognak, amit leírtál az egyértelműen megtalálható az összes sg modiban...amiből általában gubanc szokott lenni, az az, hogy nincsenek épp tisztában az adott helyzettel, a közösséggel, illetve nem az utóbbinak egy tisztelt, megbecsült tagja...
    namost itt, az arma totyikban cifu üdítő kivétel lehet...de még így is orosz rulett sztem beavatkozni egy belső flémbe...azok megoldódnak szépen maguktól, még ha több napig tartanak, akkor is :)
  • Bucser
    #7450
    Hogy végre ontopicok is legyünk:

    "Furthermore, Dslyecxi put a video on the BI forums which shows new infantry ironsight movement, so no more headbobbing when the iron sights are used!

    "Fortunately, BIS is the kind of dev that is always open to feedback. They have introduced something in an upcoming version of ArmA (possibly in this next patch?) that is going to blow people away.


    This changes the gameplay from an infantry perspective IMMENSELY. I cannot overstate how dramatic of a change this is. It makes the recoil feel much more lifelike and smooth, dramatically influences the way machineguns are handled and fired, and makes shooting while moving a distinct possibility while retaining the real-world issues inherent in it.""

    New Infantry ironsight Movement


    forras: www.armedassault.info
  • debHUKK
    #7449
    hukk :)
  • joebacsi
    #7448
    nem :)
    a zirc az olyan cset amihöz kő kliens, a zesgé meg olyan cset, amihez elég csak egy böngésző...próbátuk a zircet is, de a gyakrolatba nem működött :)
    meg amúgyis, ahogy mondottam volt, egy közösséget leginkább az alkohol köré kell építeni, mer inni mindenki szeret, és nem ilyen kocka-nemkocka csettel foglalkozni :D
  • debHUKK
    #7447
    mos nem azé, de ha az ezsgé is csak egy cset, akkor ugyanaz mint az irc, csak a kulalakja más, szal akkor szerinted itt is mindenki koczka :)
  • joebacsi
    #7446
    nem bántásként, de az irc a kockák játéka, nálunk az emberek fele még életbe nem indított el irc klienst, másrészt a melóhelyek se tolerálják ezeket...
    sghez meg egy mezei böngésző kell, 'oszt kész :)

    másrészt (megint nem bántásként :P) belőled kiváló sg modi válna, mert ők is mindig ezzel jöttek

    csakhát ez ellen a látszólag kézenfekvő érv ellen már régen létezik az ultimét vípön :D
  • Bucser
    #7445
    NA ez az ami Cifuval nem szokott előfordulni.
  • bucsher
    #7444
    azért írtam hogy normális moderátor. mert az átlagos a haverjait nem törli, a többieket is egyéni szimpátia alapján. na az aztán tényleg olaj a tűzre :)
  • tpM
    #7443
    kámjuniti lájfozni ott az IRC :P #ofp.hu
  • joebacsi
    #7442
    írtam korábban egy kis szösszenetet, az esgéről, meg a kámjuniti lájfról, és hogy miért van ez így jól...

    aki azt akarja, hogy arról szóljon a topik, hogy csak pixelről pixelre elemzi mindenki a játékot, az másszon át egy kockulósabb fórumra :)

    ma pl nálunk "odaát" a bfbébikről volt szó, januárban született 2, illetve jópár várható az elkövetkezendő fél évben...haladunk afelé, hogy már lassan az egész közösség fogja elvágni a köldökzsinórt a megfelelő alkalommal...apás szülés...pff miaz, kispálya
  • bootsector
    #7441
    ööö...Bocsánat...Jó helyen járok? Ez itt a dühöngő topic?
  • joebacsi
    #7440
    kivéve a bf totyikokban...igaz 3 nagy borgháború kellett hozzá cirka 3-4 év alatt, de kiharcoltuk a függetlenséget!
    (komolyan :))
  • joebacsi
    #7439
    "hogyne lenne gyógyír
    egy normális moderátor, aki mondjuk ráér néha rendet rakni"
    csak olaj lenne a tűzre...hidd el, tapasztalat :)
    másrészt le fog ez csitulni szépen magától, lévén nem tizenéves vérpistikék írnak ide, akik az internet névtelenségét kihasználva minden baromságot összefröcsögnek :)
  • Fürtös
    #7438
    Sean?
  • fkubi
    #7437
    Maradj kussba te. Alkesz.
  • pedro870
    #7436
    lehangoló
  • debHUKK
    #7435
    de jo, akkor végre kussba marad?
  • Bucser
    #7434
    Nem lehetne abbahagyni? kicsit idegesítő már. Az elmúlt 60hsz csak hármótokról szólt.
  • Seaweed
    #7433
    #7430
  • bucsher
    #7432
    utolsó szó flame rulez
  • fkubi
    #7431
    "periodikusan allando jelleggel"
    Ez szintaktikailag mar rendben volna, de mit jelent?
  • Seaweed
    #7430
    Jo akkor maradjunk is enyiben...es kolcsonosen felejtsuk el egymast! (Ez vonatkozik az osszes nagyfejure...tisztelet a kivetelnek!)
  • bucsher
    #7429
    még szerencse hogy nem akarsz itt irányítani :)
  • Seaweed
    #7428
    -Ti!
  • bucsher
    #7427
    olvasd már végig mit fostál ma ide!
    ki jár ide csak a flame kedvéért?
  • Seaweed
    #7426
    Mondtam mar hogy huzas vissza az ofp.hu-ra meg a ruhes irc csatornatokra?!..jah igen mondtam...ott nyalogathatjatok egymas nemesebb szervet!
  • bucsher
    #7425
    hozzád ki szólt már megint?
  • Seaweed
    #7424
    Bar sejtem, es egyre kozelebb allok a meggyozodeshez hogy egyesek ide csak a flame es a "balhe" kedveert jarnak, nem az ArmA miatt irkalnak ide...nah meg mert olyan "wide screen"-el szertek fel oket hogy a falat kell bontani hogy beferjenek az ajton....
  • debHUKK
    #7423
    mer te nem...
  • Seaweed
    #7422
    Nah mar eddig is sejtettem hogy osszekeveritek az SG-t az IRC-vel...
  • Bucser
    #7421
    Kellene az oviba az óvónéni??
  • Seaweed
    #7420
    Most komolyan moderatorert kialtasz?! Hat latszik hogy nem sok vizet zavarsz az SG-n, csak itt rontod a kozhangulatot periodikusan allando jelleggel!
    Itt az SG-n egy ilyen kotozkodes-flame-koborult biliert ugy osztogatnak a buntetopontokat hogy csak lesnenk! Senkinek se tenne jot azthiszem amit a moderatorok itt muvelnenek!
  • debHUKK
    #7419
    mé, miko?
  • fkubi
    #7418
    Tevedsz :)
  • fkubi
    #7417
    Halottal sul el visszafele? Durva...

  • debHUKK
    #7416
    azért érdekes, hogy akinek felhívták a figyelmét, józanúl gondolkodva nem nagyon foglalkozott a dologgal, te viszont elkezdted oszani az észt, na ezért ilyen off-fosh ez a csati