35048
  • Seaweed
    #7535
    Mi mas?!..en vagom mire kerdezett ra mert olvastam...de beesik ide valaki aki nem aztan megint lesz 30 hozzaszolas a "beneztem" az "elneztem", a "felreertes" miatt..csupa ertetlenkedesell egyetemben.
  • pedro870
    #7534
    nem válaszoltam semmire, szóval....
  • Seaweed
    #7533
  • kiskorúbézoltán #7532
    Hja ... úgy más ! :D
  • kiskorúbézoltán #7531
    A totalkommandert is csak ts-es távsegítséggel tudom használni ... szerinted túrkáljak én a bios-ban ?
  • Seaweed
    #7530
    Plz hasznald ezt: Azert van!
  • pedro870
    #7529
    mármint nem a húzással, hanem az armával
  • pedro870
    #7528
    :)

    A géped meg jobb mint az enyém, csak azt a 2700-at kicsit húzhatnád. Érdemes próbálkozni.
  • kiskorúbézoltán #7527
    10-11 kg 200-as hevedertárral változattól függően .
  • neuro
    #7526
    - igen lehetséges
  • pedro870
    #7525
    azt találtam róla, hogy vmi 7-8 kg mindössze...ez lehetséges?
  • kiskorúbézoltán #7524
    Inkább ne kérdeztem volna semmit , bocsi mindenkitől ...
  • pedro870
    #7523
    ok, és hány kg egy m249?
  • DummyBoy
    #7522
    Nnnna akkor egy kis lámulás ide :)

    Red-dotba mindegy hogy nézel bele, a lényeg hogy lássad a közepén a pontot :) Ergo lehet 1 szemmel is és nem középen ... csak nem sok értelme van ...

    A Red Dot lényege pont az hogy mikor mindkét szemed nyitva felemeled a fegyvert, hamarabb tudj célzott lövést leadni + közben ne veszits a látóteredből sem ...

    Ezen felesleges vitázni, mert lehet nézni 1 szemmel is ... csak akkor egyik funkcióját elveszti ... ráadásul mindent bele lehet magyarázni az eddig elhangzott mondatokba ...

    A lényeg ... Látni kell a piros pöttöt és kész ... azon keresztül meg jó lelőni az enemy-t ...

    Uff ...
  • neuro
    #7521
    Mi az a "nagy kaki"? Ha nem pont szemből nézel át egy red doton akkor max annyi történik, hogy a cucc kitakar egy részt a látóteredből.

    Szerintem te kevered a red dotot a céltávcsövekkel...
  • kassaidezso
    #7520
    részemről téma lezárva, további félreértősdire teszek magasból. pá.
  • kassaidezso
    #7519
    "Már miért kéne két szemmel?"

    Itt nem a két szemen volt a hangsúly, hanem azon hogy KELL. Nem, nem kell két szemmel. Én ezt írtam le. Mindenki úgy néz bele ahogy jólesik. Többnyire csak odatartja a fejét az emberke és (logikusan két szemmel) belenéz. Ennyi. Pont. Azért írtam le, mert pár embernek itt agygörcsöt jelent az, hogy attól hogy a játék így jeleníti meg az eszközt, attól még az a valóságban nem egészen úgy működik. Senkinek nem rándül görcsbe a keze, a játék csak utánnozni akar valamit, több kevesebb sikerrel.

    Bocs, félreértetted amit írtam. de én fogalmaztam kétértelműen
  • bgabor
    #7518
    Nem tudná valaki megmondani, hol tudok utánanézni, hogy az ARMA Editorja a különböző fegyverekre és lőszerekre milyen néven hivatkozik?
    (a nevek, amiket az initben használhatok az "Addweapon" és az "addmagazine" parancsal)
  • Bucser
    #7517
    Akkor máskor ne tegyél fel hülye kérdést.

    "Már miért kéne két szemmel?"

    btw: nem hiszem, hogy a társaságból csak te vagy az aki látott már ilyet. (kiskorú meg aztán pláne látott ilyet (btw: szerintem talán használt is)
  • kassaidezso
    #7516
    Ha jobban megnézed, amit írtam abból egyértelműen kiderül az hogy:

    1) láttam már ilyet

    2) ebből következik hogy tudom mi célt szolgál.

    Sajnos ezért nem értem hogy miért nekem címezted a hozzászólásodat.
  • Bucser
    #7515
    Annak hogy 2 nyitott szemmel is lehet használni a red dotot az az értelme, hogy nem szűkül be a látószöged. azaz nem veszted el a fél szemedet miközben célzott lövést adsz le. Ennyi az értelme a korábbi célgömbökkel szemben. Valamint megmarad a térlátásod ami nem hiszem, hogy megvan mikor 1 szemmel próbálsz valamit nézni.
  • kassaidezso
    #7514
    egy szem, két szem, akinek ahány szeme van, annyival néz bele amennyivel akar
  • kassaidezso
    #7513
    Már miért kéne két szemmel? Ha akarod fejenállva, kézen járva vagy futás közben is használhatod a red dotot. A közepén van a pötty, tehát a lényeg az hogy szemből nézz bele.. Amúgy ha nem szemből nézel bele nem is látod a célt tehát tökmindegy. Ez olyan mint a profibb fotógépekben az élesség állítása. Ha nem szemből nézed, akkor abban a szektorban nem is látsz semmit a nagy kakin kívül. Ilyen az optika.

    már bocs az okoskodásért.
  • neuro
    #7512
    mozgás közben/CQB-ban én is két szemmel használom a reddotot, de ha van rá időm rendesen, fél szemmel célzok vele :)
  • Seaweed
    #7511
    Proci kevesnek tunik amugy jo lenne egy low-normal kombohoz! Marmint beallitasoknal. De meg kell probalni (pl demoval) es kiderul!

    Hat jokerdes...te jobban tudod hogy most eleve a reddotal hogy tanitjak..en csak olvastam/lattam/halottam hogy igy van...
  • kiskorúbézoltán #7510
    Hmm , nem akarok belepofázni de a reddot és tsaival eleve két szemmel kell célozni nem ? Ill , mi a probléma a SAW-val ? Szerintem lehet azzal állva is lőni , a tömege nem olyan nagy , hogy ne lehetne megemelni .

    2700+ , 1G , Nv6800 konfiggal érdemes próbálkozni az ArmA-val , vagy gyakorlatilag OFP szerű szintet lehet kipréselni belőle ?
  • tpM
    #7509
    LOL of the year.
  • debHUKK
    #7508
    A "talan" talán talán. :)
  • bucsher
    #7507
    ez meg kopirájtos
  • tpM
    #7506
    -qd-
  • ChevyG #7505
    :)
  • Bucser
    #7504
    Talán az IRC csatornatokon elmenne. ez meg egy kibebaszott forum. Ne legyetek már olyanok mint az ovisok megint. semmi értelme én meg már kurvára unom.
  • blash
    #7503
    Igen, de talan itt olvassa is.
  • Seaweed
    #7502
  • blash
    #7501
    Tempi: tanuld meg vegre, hogy a vesszo ele nem kell szokoz, hanem moge.
  • tpM
    #7500
    Az lenne még a jó ,h lehetne használni a vész irányzékot(?) (nemtudom magyarul mi, en.: emergency sight) pl. SVD-vel közelre kell lőni akkor használhatnánk azt.
  • Seaweed
    #7499
    SVD...de inkabb irkalj Dragunovot..mert meg a vegen par irchuszar azthiszi hogy velem akarsz lovoldozni
  • Bucser
    #7498
    NOs ne keverjuk a szezont a fazonnal:) a videokat nem én csináltam:)

    Nem az volt a jó, hogy a fószer teljesen kifordult a red dot mögül, hanem hogy végre van lehetőséég egyáltalán kifordulni a reddot mögül és nem kell állandóan azzal forogni ha nézni akarok felemelt fegyverrel.

    (vannak itt olyanok akik Airsoftoznak szerintem tudják miről beszélek)

    Másik pedig véleményem szerint SDV-vel nem tartanám szerencsésnek, hogyha álló helyzetben pontosan lehetne lőni (totál Unreal) De még guggolva is bajosan.

    Ami tetszett a videokban az a mozgó célzógömb. ha most megnézed mozgás közben vállhoz emelt fegyver esetén a célgömb egyenes marad. a látható videón viszont igen rendesen mozog a mozgás irányától függően. Ennek irányát és mértékét lehet változttatni majd gondolom.

    Egyébként meg amikor az Impontos úriember és az SVD-s úr mozog nem commenteltem ugyhogy fingom swincs arra miért kaptam kommentet??

    Jahh és az M249-el tötrténő futás lövöldözés nem lenne szerencsés szerintem se én ezekkel csak fekve vagy guggolva engedném szintén a lövöldozést)
  • pooh
    #7497
    Tud már valaki valamit a m.országi megjelenésről???
  • bootsector
    #7496
    Olyasmit is tapasztalt valaki, hogy a katonák nem mindig teljesítik a parancsot? Pl. ha én földön vagyok, és a Mi-17-esben ülő krapeknak adnék utasítást, van hogy oda se b...szik.