35048
  • TommoT
    #7777
    Kedves Fórumozók!
    A játékot valószínűleg meg fogom vásárolni, de egyszerű emberi kíváncsiságból érdekelne, mennyi magyar szűrmazású társunk játszik a játékkal az interneten. Hálás lennék, ha valaki tudna adni egy saccperkábé számot a magyar szerverek telítettségére, például "van sacc/kb 10-15 szerver és estefelé pár szerveren összegyűlik egy 50-50 ember. Ezenkívül érdekelne, hogy a parancsnoki tisztséget, amiről a faq ír, a gép osztja ki, vagy valaki elvállalja? Mert ha senki, akkor gázos. :)
    Előre is köszönöm válaszokat!
    Üdvözlettel,

    TommoT corporation
  • Fenrir
    #7776
    Klón-e vagy?
  • bucsher
    #7775
    ja, te még gyerek vagy, és a szüleid beadták ezt neked. de lehet azt tolni is, hidd el :)
  • Bucser
    #7774
    A gémet nem lehet tolni csak húzni:)

    mert mint tudjuk a gém egy madárfaj. És mint olyant igen nehéz tologatni.
  • TommoT
    #7773
    sok magyar tolja perpill a gémet?
  • Alwares
    #7772
    Jól nézki!
  • Seaweed
    #7771
    Mondhat karki akarmit a saru a legtutibb a kepen
  • kiskorúbézoltán #7770
    Remélem az ilyen helyszínek előtt nyomsz egy save game-t ! :DDD
  • Raptor 2
    #7769
    És ugy a többi?
  • Yula
    #7768
    És live-ban ;)
  • Yula
    #7767
    Azok a jó kis bugok ;)
  • blash
    #7766
    Undorito comic sans font, barmit csak ilyet sehol se hasznaljal.
  • tszd
    #7765
    Az über sniper kicsit félelmetes. A nyakadról ET jut eszembe...
  • Raptor 2
    #7764
    Ittvan tőlem egy kis ajándék háttér:



    Remélem teccik...
  • bucsher
    #7763
    állat lett :)
  • ChevyG #7762
    látom ráérsz:D
  • Yula
    #7761
    Így jobb lett! Még1x köszönöm!



    strandon
    über sznájper
    pedofil
    kommersz
  • visine
    #7760
    Sziasztok! Meg szeretném kérdezni, hogy nem tudtok esetleg olyan elérhetőséget, ahol már elkészült arma mission és/vagy kampányokat lehetne letölteni? Sok helyen körülnéztem már, de sikertelenül! Előre is köszönöm az esetleges tippeket!
  • Raptor 2
    #7759
    Nem akar valaki jönni a szerveremre?

    Raptor 2 server a név password nincs

    Épp kipróbálom a saját missönömet....
  • joebacsi
    #7758
    áhh így ránézésre csak dámmi az aki tologatja, de ő is elvétve...többiek el vannak a bfel
    nekem sajna mostanában tsre sincs időm feltolni az arcom, nemhogy játékkal foglalkozni :)
    viszont nálunk addig felejtős, hogy legyen akármi is armaból, amíg nem érek rá kicsit behájpolni csapaton belül, feltetettni szerverre, és össznépileg kipróbáltatni, mert akik eddig egyedül nézegették meg, eléggé kiábrándultak belőle, mer itten merőben más a publik játék mint bfben...viszont szervezett csapathülyülés után talán kedvet kapnak hozzája :)
    majd akkó jöhettek tempivel kiképezni a lami arcunkat :)

    de addig is dumálj dámival, és ha jáccotok, hazudjátok fel magatokat hozzánk tsre, hátha más is kedvet kap :)
  • HardcoresHUN
    #7757
    coRDHA-sok: HardcoresHUN vagyok a GBC-ből. Hol tudok beszélni veletek armával kapcsolatban? a TS-etekre felmentem, de nem szeretnék bepofátlankodni valamelyik szobába. idejöttök hozzám a ppofázdába
  • HardcoresHUN
    #7756
    Visszajöttem a nyaralásból: Megdöbbentem... Vedd meg eredetiben és nincs hiba. akinek eredetije van, és úgy van hibája az jöjjön ide segítségért. Warez nuku!!!!!!!!!!
  • SzaSzaWEL
    #7755
    Én is a supergamer-től rendeltem. Azért az oldalukon van pár "aranyköpés"... :D

    "Nehalasztja el a Nyári Akciót jelentős árkedvezményjel a kiválasztot termékekre. Amég a készlet tart."
  • DummyBoy
    #7754
    Nnnna , nem a fórumok segítettek hanem az új nVidia driver :)
  • runcájsz
    #7753
    Én a www.supergamer.hu webshop-ban rendeltem meg a cseh verziót.
  • DummyBoy
    #7752
    De az se megy!!!!!!!!!!!!!!!

    És szétb@sz az ideg, most néztem meg pár régebbi Airsoft-os videót, mennék lőni, de NEM TUDOK!!!

    Mehetek fórumokat böngészni, hátha ...
  • tpM
    #7751
    Nah rájött a nép, hogy netes gamehoz bizony eredeti kell :D
  • neuro
    #7750
  • Bucser
    #7749
    Az igen:)

    Speciális Edíció és Originális soundtrack

    WOAW
  • kassaidezso
    #7748
    Ez nekem is fáj, pedig én aztán nagyon ritkán írok.

    talán keress rá egy keresőben, de pl:

    Eladó Arma
  • TommoT
    #7747
    a játékot hol tudom megrendelni?
    állítólag a cseh verzió a legolcsóbb és 1.05-tel angol lesz, szóval az érdekelne
    (miért nem válaszol senki már vagy ötödjére?
  • Yula
    #7746
    Köszönöm szépen!

  • DummyBoy
    #7745
    Fasza lett az új peccs :(

    1.02 gyönyörűen futott Vista alatt, ez meg baszik menni :(

    Valakinek ötlet? XP nem kell, Vista gyorsabb ...
  • tpM
    #7744
    Felrakod ezt. Aztán editorban lerakod magad. Game közben Esc -> Enter és lehet kamerával nézelődni.
  • bucsher
    #7743
    Ha kész vagy, remélem összedobsz egy tutoriált :)
  • Yula
    #7742
    ILYET hogyan tudok csinálni magamról? A Bucsher féle megoldással csak EZT tudtam készíteni...
  • Alwares
    #7741
    Hát egyébként nem sikerült 1.05-ben elinditani. Ezért letöröltem és felraktam a simát... De majd megpróbálom ma is, valószínüleg az volt a baj hogy DVD-ról mountoltam be és azon volt az iso, és pedig azt a meghajtót le kellet tiltani. Ezért nem volt jó. Majd ma ha fel tudok szabadítani egy kis helyet akkor bemásolom és akkor remélhetőleg menni fog 1.05-ön is, de jó lenne már multizni, mert 1.04-ben csak igen kis létszámú és laggos szerever van...
  • blade44
    #7740
    van egy eladó cseh armám, ha valakit érdekel privizzen!
  • Seaweed
    #7739
    Ha nincs respawn akkor madar leszel. Legalabbis en mar jartam igy multiban (1.02), es nekem eredeti van.(nem vagott ki, nem irt semmit, egyszeruen nem volt respawn es meg kellett varnunk hogy mindenki kinyiffanyjon vagy vegigvigye a kuldetest...addig meg ropkodtunk madarral :D)
  • tpM
    #7738