35048
  • bcrics
    #7897
    internationalupdate 105 ptch segít vmt a játékon?
    473mb!
  • blash
    #7896
    Hehe, lett tegnap 1.05-os tort exe. Tokjol mukodik, csak epp pontatlanna' teszi a lovest MWHAHHAHAHHAA

    2007-03-08 | PC Game Dox | Armed Assault (c) Bohemia Interactive *INTERNATIONAL UPDATE 1.05.5136* *CRACKED* | HATRED | 33x15 MB | http://nforce.nl/savenfo.php?id=112044
  • Seaweed
    #7895
    Nah...hat szodaval elmegy..de sokat ront nalam az erteken az a nevetseges inditasi benyogesek...
  • uHs Gerzson
    #7894
    Ch-47 Chinook
  • tpM
    #7893
    Ja OFP-ből van.
  • Seaweed
    #7892
    A keszitojet kerdezd ne engem.
  • Raptor 2
    #7891
    De ez az óefpíből van nem? Hogy alakították át????
    AMugy én is leszedem minyá!!!!
  • Seaweed
    #7890


    http://www.mapfact.net/Material/ArmA/Addons/ReadMeFiles/Mapfact_Air_readme_eng.html

    jepp mar huzok is tesztelni :))

    innen letoltheto plm vagy innen
  • TommoT
    #7889
    kipróbáltam a demót
    azt nem értettem, miért lehetek csak sniper minden mapon, de legjobban az zavart, hogy eléggé akadozott :/
    távolba nem nagyon láttam sniperrel, csak kis pontokat :/
    francba...
  • blash
    #7888
    olvas + orul + kulturaltan szorakozik: #7819
  • Rooalnd
    #7887
    Sziasztok!Azt nem tudjátok honnan szedhetek le magyarosítást a game-hoz??
  • Yula
    #7886
    #7880
  • repvez
    #7885
    Az FDF sound pack-ját probálta valaki mennyivel jobb vagy mássabb mint a realsoundmod?
  • alma2
    #7884
    Bar ezt mar talan a BF2 forumba kellebe irnom reklamkent, de siman az egyik kuldetes bar ctf volt, ha nem tudom hogy az arma exet inditottam el, akar a bf3 is lehetett volna, hatalmas volt csinaltam egy ket bena videot, de mar a gepem nem szerette a frapsot meg a jatekot egyutt.
    Szoval tenyleg csak a kepzelet szab hatart, ki milyen jatekot dob ossze benne 5 perc alatt. Ha lenne energiam osszevagnam, mint BF3 teaser szerintem az emberek 90 % a aki nem ismeri az ARMA-t benyelni, hogy tenyleg az lesz. Fura modon amikor ment a fraps is akkor a vedelem is belendult es atdobalt galambnak. De az a BF-ben sokat latott jelenet amikor beulsz a helibe pilotanak, majd beul gunnernek egy nem kivant szemely te bunko modon felemeled a helit majd fejre allitod es kiugrasz itt is sikerult megcsinalnom akaratomon kivul.
    Beultem a helibe, beultek mellem, felporgott a rotor, erre a vedelem
    kivagott galambnak a heli felemelkedett csoka benne maradt fejjel lefele befordult a fak koze, amik gyonyoruen kidoltek a robbanastol.
    Na ezt a jelenetet majd felteszem, ha egyszer otthon leszek.
    Ha ez az hazosszedoles, fakidoles esetleg kigyulladas kraterkepzodes nem lesz benne a kovetkezo BF-ben es ebben reszletesebben akkor elmehetnek a sunyiba...
    Bar kar, hogy csak latvany vam ahogy kidol a fa, maga a torzse nem kepez akadalyt, /bar lehet, hogy direkt/ pedig mekkora lenne vissztartasz egy egesz gyalogos hadosztalyt egy kidontott erdovel, itt ugrani ugyse lehet :p, szoval kerulhetnek meg , vagy jonne a napalmot dobalo repcsi aki kitisztitja neked az utat. plusz a 30 perces kor vegere kharakandbol csak romok lennenek es minden langba allna.Ah 10 eve varok ilyen jatekra, bar meg nem az igazi, de jo iranyba megy.Bar a söldnerben reszletesebben lukat lehetett loni a hazba, igazabol a company of heroes haz szetlovese lehetoseggel mar teljesen kibekulnek fps nezetben.
    Na ezt szeretnem latni, Ezzel az enginnel talan meg is lehet csinalni. De miutan a dice licenszelte, nem artana a repcsi szimulator keszitoknek is, hogy alattad tenyleg egy gyongyoru varos, erdo stb legyen, ne az a mai napig bena, nagy semmi.
    Vagy akar a Bfben a sokat hianyolt, legyen pilota kaszt es csak az tudjon repulni is megvolt csinalva az egyik kuldetesben, ahol harom BH-60-as cipelte a katonakat a dinamikusan valtozo kuldetes celpontok fele hatlamas csapat munkaval a gep AI-t irtva.
    Sot meg az egyik palya teljesen americas armysra volt megcsinalva, az se volt rossz.De meg 1000 felet lehetne felsorolni. Mindezekre csak a multi kiprobalasa jottem ra, de ott is meg kell talalni a megfelelo jatekot, ami nem egyszeru, mert par rosszul kitalalt unalmas lassu kuldetesre talal ra az ember hamar elmehet a kedve.
    Na jo tobbet nem irkalok, akinek nem jott meg a kedve annak ugyse fog :p
    Schrank duplazd meg a jovendobeli gepedet teljesitmenyet, hogy elmenjen nalad azert lowon majd az ARMA.
  • JuanG
    #7883
    naja, nem egy erőmű, de ezért lenne a low-high detail, nem? :))...a op. flashpoint százszor jobban né ki fullosan mint ez mediumon :)))...
  • Seaweed
    #7882
    höööh
  • schrank
    #7881
    figyelek ám miket írol B+
  • Yula
    #7880
    Az magyar szerveren is próbáltad? Mert ott sem a FDF sem a ModWarSound nem megy (nálam) Ez utóbbi mod sokkal jobban tetszik
  • alma2
    #7879
    Igen, pont most nezem, ahol jelenleg vagyok ott is vannak fent vele.
    ketto servernel probaltam, azota nem. Lehet, hogy rossz fele probalkoztam.
  • tpM
    #7878
    Érdekes én az előbb 3féle serveren is voltam az FDF sound pack-al de nem vágtak ki és sokan azzal jöttek még.
  • alma2
    #7877
    hat igen az a nyamvadt menu... idegesito.
    De hogy megjobban meghozzam a gyaloghuszarok kedvet a probara.
    mar ket olyan szerverel is talalkoztam, mint mondjuk musthar city palya.
    csak gyalog esetleg dzsippel /kulon schranknek/ lehet menni, korulhatarolt varosnegyedben folyik a csata. tudom sokan erre indulnak be :)
    bar itt csak ket kattintas, legyen dzsip vagy ne, nem kell egy evet varni a patchre, hogy ki lehessen kapcsolni :)
    de ezek a hangok borzasztoak az teny, ha felteszem a lejebb belinkelt sound packet, akkor meg kivagnak a szerverek, modified hang miatt.
  • joebacsi
    #7876
    ha már felhúztad, akkor a menüben már nem tudod felhúzni...innen tudod hogy felhúztad :)
  • alma2
    #7875
    ohhh, hogy leszallok melle a helivel, es nyomni kellett meg a "rearm at ammo truck" gombot azert nem akarta. Repulonel meg nem jott sehogy elo ez a lehetoseg, ott mindig magatol toltotte fel. Ez a menu dolog nagyon rossz a repulo egysegeknel. Semmi visszajelzest nem talalok arrol, hogy pl felhuztam a kereket vagy sem, csak kulso nezetbe tudom megnezni...
  • Seaweed
    #7874
    Pedig az kell neki. Repair-Fuel-Ammo teher. Kozel mesz hozza es lehet tolteni de magatol is megcsinaja. Csak kozel kell menni hozza.
  • alma2
    #7873
    Latom ez az oltos topik itt mindenki a masikkal van elfoglalva. Te is joebacsi :p
    Akkor aruljatok el nekem, repulot helit, hogy lehet utantolteni ?
    vagy milyen egyseget kell lepakolni a terkepre, hogy ez lehteseges legyen ? a Repair/support truckkal probalkoztam, nem sok sikerrel.
  • joebacsi
    #7872
    szar...a géped, mint nekem...demajd, demajd! :)
  • JuanG
    #7871
    borzalmas gépigénye van ennek a játéknak :(((...totál full detail 6-8 fps max...totál low deteail 16-18 fps ... szar :(((
  • joebacsi
    #7870
    gép mög idő hiányában nehéz...így nekem csak a flémkeltés marad...de nyugi, elkenheted még ezért a számat a közeljövőben a játékban is, csak jussak el odáig :)
  • joebacsi
    #7869
    oké, végülis mindenkinek szíve-joga f@sságokat írni, mint ahogy jogod van éhen is halni...élj csak vele nyugodtan ha ez neked jó
  • tpM
    #7868
    |\/| | |< 0?
  • Raptor 2
    #7867
    akkó mán nyomunk egyet?
  • blash
    #7866
    leszarom
  • joebacsi
    #7865
    ...éés jelenleg 2vs2ben itthon max...öröm és bódottá :)
  • Raptor 2
    #7864
    Akkor vwegyük ugy, mint a CTI! Armában "kicsit" nagyobb terepen, ezerszer jobb körülmények között, é élethűbben...
  • joebacsi
    #7863
    "zaszlo foglalgatos" az nem a CTF :)
    látom még 1 bf verzióval se próbálkoztál...
  • blash
    #7862
    "SOT a sok BF2-es huszar, ha tudna van ugyanolyan zaszlo foglalgatos multi mod is mint abban, es itt se se szamit sokat gyalogos harcban, hogy ki mikor kezdtett el loni es hova"

    Mar ofp-ben is volt CTF, ezerfele valtozatban (csak gyalogos [TCZ \o/], light vagy heavy armor, meg a tokom tugya me'g mik).
  • Icebird
    #7861
    fedain kampány
  • alma2
    #7860
    Ha kicsit jobban benne lenne a koztudatban nem kell hozza eredeti, hogy lassa az ember, hogyan mukodik multiban a jatek, talan tobben kiprobalnak esetleg utana meg is vennek. Tegnap ezt tettem.
    Bar ezek az orasi mapoknak nem sok ertelmet latom amikor 5-10 perc teherautozas kell egy halal utan, hogy ismet a csata kozelebe keruljon az ember./Ha van epp teherauto a kozelben/De szerencsere azert vannak jol megcsinalt kuldetesek is, hatalmas csatakkal. Bar max 64-est lattam, es mar laggolt mint a bolond pont azt irta az admin srac nem birja a procija a szervernek. Azert ha lesz ketszazas meccs is oda tuti benezek.
    SOT a sok BF2-es huszar, ha tudna van ugyanolyan zaszlo foglalgatos multi mod is mint abban, es itt se se szamit sokat gyalogos harcban, hogy ki mikor kezdtett el loni es hova, majd a gep kisorsolja ki a szerencses a talalatban, akkor konnyebben kiprobalnak ezt is :)
    Mindesetre volt vegre, olyan igazi nagy csata erzesem is !
  • Yula
    #7859
    Köszönöm a válaszokat! Vissza raktam egy előző drivert. A húzásból is visszavettem 1 picit. Majd kiderül. Köcce!
  • DummyBoy
    #7858
    nv4_disp.dll ... Nvidia driver ...

    Próbálj ki egy újabbat/msikat, esetleg ha húzva van akkor vegyél vissza belőlle ...

    De ez csak egy ötlet :)