35048
  • tpM
    #7937
    Az Invasion44 Team elkezd dolgozni ArmA alá :)
    info
  • tpM
    #7936
    megmég ez is mehetne FAQ-ba.
  • norbre
    #7935
    ahh.. köci.. :)
  • Boconadi
    #7934
    #bann név :D
  • Raptor 2
    #7933
    Esetleg adminként:
    #kick név

    Ez műxik nem?
  • tpM
    #7932
    Namost ezt is belehetne rakni a FAQ-ba:
    Ha egyedül vagy a serveren és pályát akarsz választani akkor meg kell szavaznod magad admin-nak. Chat-be beírod : #vote admin név
    s ez után érvényesek a serverparancsok:
    #missions - missionválasztás
    #restart - pálya ujrakezdése
    #reassign - az adott pálya pool
    #logout - az admin kijelnetkezése
    #lock - server lezárása
    #unlock - server kinyitása
    Aztán amihez nem kell adminnak lenni:
    #userlist - itt megadja a playerek nevét számmal és ID-vel (a számukat is lehet használni #vote admin szám)
    #vote restart - az adott küldetés ujrainditására szavazhatnak a playerek
    #vote reassign - ...
    #vote kick név - itt kickre szavazhatnak
    #vote mission missionnév
    1enlőre más nem jut eszembe :)
  • norbre
    #7931
    ja amúgy szerverrel kapcsolatban.. csak DM-ek mennek? ill ha üres épp a szerver akkro lehet valahogy missönt váltani rajta?
  • norbre
    #7930
    van egy porblémám..
    a gémben alapból ami játékost létrehozott az ARMA az ugyanazt a nevet kapta mint a windóz felh nevem.. gondoltam megváltoztatom, de nem engedi.. na akkor létrehoztam egy újat, annak viszont nem enged custom face-t beállítani.. illetve nem engedi kitörölni sem az első nevet..
    mit lehet tenni?..
  • VeteransKUKaC
    #7929
    Nekem tökéletes :D az időpont!
  • norbre
    #7928
    hm.. meglátjuk.. elméletileg angolom van 19:30-tól.. de ez még változhat..
  • tpM
    #7927
    Nah pl.: holnap 20.00körül 1 ArmA hent?
    Adress : www.arma.hu | port:2340 | pass:armahu
  • VeteransKUKaC
    #7926
    Este 20:00 körül szokott lenni, de ez megbeszélés tárgyát képezi :).
  • norbre
    #7925
    mikor szokott game lenni a szerveren?
  • MrTressy
    #7924
    #7680
  • Boconadi
    #7923
    az!
  • blash
    #7922
    az
  • bucsher
    #7921
    láma
  • PeeTeR
    #7920
    nekem az istenert sem akar elindulni. valaki tud valami okosat mondani? YASU TDU -nal jo volt de itt semmi. az uccso ket pipa hianyzik meg mindig. visszaolvastam de semmi. pretorians -on sem talaltam semmi okosat.
  • alma2
    #7919
    probaltam en mar mindenfelekeppen, de tojnak ram, vagy mennek ossze-vissza, vagy bamban elore. pedig be is mondja, hogy ellensegek stb.
    azert koszi az infokat.
  • tpM
    #7918
    Rakd be magad egy KA-50-be (Flying) és mögéd egy AH-6-ot (Flying) aztán menekülhetsz :D
  • alma2
    #7917
    mara az utso kerdesem, ralehet valahogy venni az ellent egy kis helicsatara ? Hiaba pakolok ki akar 3 ellenseges helit mellem, csak bamban mennek elore colonel rankon es teljes skillen is.
    Mig ha leteszek egy ellenseges shilkat a kornyekre fel masodpercig se elek.
  • blash
    #7916
    Nem, maradt armaban is az ofp-ben megszokott mod kezeles. Letoltod a kivant modot, kicsomizod az jatek gyokereben a megfelelo modon, majd a -mod=lofasz parameterrel inditod az exe-t. Bar az ofp-hez van ofpwatch, ami aszem akar le is tolti a szukseges modokat, ha beallitod, de en nem hasznaltam sokat.
  • Seaweed
    #7915
    Ideje lenne mar egy tool csomagnak...merthat egy BAS/RHS stb-stb addonnal jobban kibekulnek (sot!) mint ezzel.
  • tpM
    #7914
    Majd ha a BIS ad végre rendes toolokat s nem az OFPsekkel kell szenvedni a moddereknek akkor lesznek majd modserverek. OFP-nél is már alig van olyan server ahol sima OFP fut...
  • alma2
    #7913
    tyu nagyon jo ez a heli mod. DE a ket rotoros nagy boszme, sokkal furgebb, fordulekonyabb mint a harci heli eleg fura bar lehet, hogy a valosagban is igy van, de a meretebol adodoan ketlem, netan a 2 rotor miatt van ?
    Mennyire jellemzo, hogy az ilyen modokhoz keszul multiplayer palya is ? CTF barmi. Ha nincs meg ez a MOD nekem, ha rakkattintok egy serverre ahol ez fut akkor kepes automatikusan letolteni maganak ? Szokott mindenfelet letoltogetni kezdes elott, vajon ilyeneket is tud vagy csak a mission file-okat ?
  • pedro870
    #7912
    de hol hallottad és pontosan mit?
  • tpM
    #7911
    Elméletileg már kiadták itt is Feb.16-án szal mér' ne lehetne? s mondom én úgyhallottam, hüje :P
    qd
  • blash
    #7910
    tudom, es?
  • buldozer99
    #7909
    "hüje"-okos vagy
  • blash
    #7908
    te huje vagy...
  • tpM
    #7907
    Úgyhallom a Cora-ban lehet kapni...
  • PhantomAss
    #7906
    hogyne...én is boltból vettem ITTHON kb 2 hónapja-és még házhoz is hozták...
  • tszd
    #7905
    én is ezt mondom! Tényleg BOLTBAN látta már valaki itthon? Nem webshopra gondolok...
  • MrTressy
    #7904
    naja :)
  • tpM
    #7903
    Na akkor nincsmás megoldás meg kell venni :)
  • MrTressy
    #7902
    Nekem a tört exével igen csak leesik az fps ugyanolyan beállitásokkal
  • tszd
    #7901
    pedig ez a helyzet. Korábbi patchnél is előfordult, hogy felment ugyan, de működésbe lépett a védelmi rendszer, a FADE. Emiatt nem pontosak a lövések. Érzékeli a játék, hogy nem jó a serial és ezért aktíválja a védelmet. Tudsz ugyan játszani, de semmi értelme így...
  • blash
    #7900
    Oke, de akkor sem ertem, hogy mire irtad. Mert letiltott odd-vel, 4.08-as dt-vel, jo az 1.05-os patch, nem pontatlan. De ha lecserelem a krekkeltre az exe-t, rogton pontatlan lesz. En ebbol nem vonnom le azt a kovetkezetest, hogy barmit is szamitana a szerial, ha tort exe-t hasznalsz.
  • tszd
    #7899
    bocs, ezt blash-nek szántam!
  • tszd
    #7898
    nyugi, csak egy serialt kell begyűjteni, aztán usgyi... :)