35048
  • VeteransKUKaC
    #8097
    A mai arma nagyon jól sikerült! Holnap (2007.03.22.) 20:00-kor egy újabb hent!
  • Icebird
    #8096

  • Boconadi
    #8095
    Lenne egy hatalmas kérésem. Csinálna nekem vki fullgrafikás képeket egy erdőben, melyben nagy a fű. Mittom közbe lopakodtok, meg ilyenek. Úgy vágyok már gyönyörü armás képekre :P
    Na meg napfelkeltés és lementés képeket is kérhetek? Pl egy szép mezőn. Nah aki teljesiti, annak köszönöm.

    (most tuti hülyének néztek )
  • bootsector
    #8094
    A nemrég belinkelt video hangjai az eredeti lehet, vagy a moddolt? Mert egész jól hangzik. Most akarom feltenni ezt a hang modot amit elvileg dícsérnek.
  • VeteransKUKaC
    #8093
    :) Jaja csak viccnek szántam :) remélem nem vetted magadra :D.
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy néhány külföldi serven jó a pingem (~35ms) de a desync-em meg valami bődületesen nagy :S, ez mitől lehet???
  • tpM
    #8092
    Ha ezt a "...aki egy OFP VETERÁN"-t poénnak szántad akkor elcseszted :P
    OFP Veterán vagyok mert 2002 Januárja óta OFP-zek 8)
    OFPHu Veterános poén volt mert 2005. Szeptemberében csatlakoztam a Scene-hez ;>
  • VeteransKUKaC
    #8091
    Igen Tempi Tábornok úr:D, (...aki egy OFP VETERÁN) :D:D:D:D Akkor este 20:00!
  • tpM
    #8090
    Ne 'kinek lenne jó'-zzál! 20.00kor Hent! Aki jön azt szivesen látjuk (beleértve Seaweed-et is) aki meg nem az nem :P
    adress : www.arma.hu | port : 2340 | pass.: armahu
  • VeteransKUKaC
    #8089
    Akkor ma 20:00 kor kinek lenne jó egy játékra????
  • Icebird
    #8088
    Armed Assault Main Battle
  • debHUKK
    #8087
    nem is rossz ötlet
    mondjam a méreteit?
  • fkubi
    #8086
    Nehogymar csoportmunka tamogato toolt hasznaljatok egy nyomorult jatekhoz :)
    A kovetkezo az lesz, hogy a titkarnoitek megbeszelik az idopontot?!
  • blash
    #8085
    Harom eve? hehehe, aze' ne temesd mar ennyire az ofp-t.
  • tpM
    #8084
    Hát... ha azt veszed, hogy OFP-n kb 3 éve 40es meccsek voltak :\...
  • VeteransKUKaC
    #8083
    Szerintem se lenne rossz ötlet egy ilyen naptár, azt a linket ide is be lehetne rakni, ha egyszer lesz ilyen :).
  • bootsector
    #8082
    He-he. Látom, nem csak én vagyok itt a fórumon ilyen matuzsálem. Igaz ez nem a 10 évesek játéka. Mindenesetre, ha fent leszünk hálóban, marha jó céltábla lesz belőlem. Annak idején a Joint Ops-ot sokat nyomtam, az a stílus bejött. Counter Strike, és hasonló Super Mario-s ugrabugrálósokkal nem ment.
  • norbre
    #8081
    hát én elég sűrűn néztem az armahu szervert, de ritkán vannak fent emberek.. mondjuk az még ok.. mert ha kevés az ember akkor inkább menjünk pl ctf-re.. de TS-re sztem jó lenne ha felmenne aki nyomja mert lehet hogy játszanak 4-5 en is pl egymástól függetlenül pályákon, de sokkal jobb ha össze lehet dolgozni.. még ha nem is az armahu szerveren..
  • bootsector
    #8080
    Egy apró kérdés... Grafikai beállításnál a post process mit csinál? A Shadert le kellett vennem, mert megfekszik a masina, de a többi max-on van, és egész jól viseli.
  • bootsector
    #8079
    Ahogy látom, ez az este 8 óra eléggé általános időpont, soxor szerepelt. Jó, mert nincs túl későn, de talán addigra az összes "katona" szabad. Nekem pl. szinte minden nap jó a 20.00 óra. Persze a tuti az lenne, ha 8-10 ember összejönne.
  • debHUKK
    #8078
    Fürge Bizont vállra, surranót a lábra, hipp-hopp jön HUKK!
  • norbre
    #8077
    kéne csinálni egy eseménynaptárat és abba mindenki beleirogathatá hogy mikor van ideje nyomulni .. akkor össze lehetne egyeztetni de ez így kicsit káosszagú..
  • VeteransKUKaC
    #8076
    Én benne lennék egy játékban de megnéztem és senki nincs a serveren :(.
    Holnap egy játék 20:00-tól?:D.
  • bootsector
    #8075
    ööö. forintba átszámolva 9864,04 ft. Nem vicc. Ennyi ment el átutalással. 39.86 Euró. Ja, és köszi a szerverinfót!
  • blash
    #8074
    Termesztesen.
  • m1c1mack0
    #8073
    lössz ma játék?
  • joebacsi
    #8072
    hmm...hipp-hopp, jön Huk! :)
  • MrTressy
    #8071
    Na helyes :) mennyibe került igy letöltösen?
  • debHUKK
    #8070
    assemmi
  • debHUKK
    #8069
    persze hogy lehet
    adress : www.arma.hu | 2340 |armahu
  • bootsector
    #8068
    Mi az ofphu szerver jelszava? Csatlakozni szeretnék hozzátok ha lehet...
  • bootsector
    #8067
    Na, szóval... Tegnap jött egy e-mail, melyben sűrű elnézések közepette, hogy csak most válaszoltak, kaptam egy másik letöltési linket, amiről frankón le is jött. Érdekes, innen akárhányszor letölthetem és már megy is rendesen. Végre teljes verzióval tolhatom én is. Érdemes volt baszogatni őket.
  • bucsher
    #8066
    Akkor jön egy ilyen:

  • fkubi
    #8065
    Ehh, amikor mar azt hiszed, hogy nincs lejjebb...
  • blash
    #8064
    ojaj......
  • lee56
    #8063
    Hát ha arma-zni szeretnél, az alternativa legalább millás laptop lenne, ha támogat egyáltalán mobil gpu-kat a game...
  • szemlits
    #8062
    Egyszerű a képlet...
    A legkevesebb időt "otton" töltöm, tehát többet megy máshol a gép, mint ahol a "helye" van. Ezért kell a laptop. Bár a végső megoldás az lesz, hogy "otthonra" kell egy asztali PC
  • blash
    #8061
    Oke, ott leszunk.
  • HardcoresHUN
    #8060
    aki amikor tud akkor jön
  • VeteransKUKaC
    #8059
    Nekem8 igazából de akkor mikor legyen??
  • tpM
    #8058
    Lehetne hamarabb is mert holnap sch00l!